"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы N 46/446-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 4 қарашада N 2059 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы N 68-1 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.13 N 68-1 хатымен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2042-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 195-нөмірінде 2010 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«259 589 334» деген цифрлар «262 211 029» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«245 157 020» деген цифрлар «247 778 715» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада «258 555 666» деген цифрлар «261 177 361» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада «6 793 429» деген цифрлар «5 567 255» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«7 503 883» деген цифрлар «6 277 709» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада «-8 841 739» деген цифрлар «-7 615 565» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшада «8 841 739» деген цифрлар «7 615 565» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6-тармақ 11 абзацпен мынадай мазмұнда толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 46/446-IV от 31 октября 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 ноября 2011 года N 2059. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 февраля 2012 года N 68-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.02.2012 N 68-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2042, опубликовано 27 декабря 2010 года в газете «Южный Казахстан» № 162) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «259 589 334» заменить цифрами «262 211 029»;
цифры «245 157 020» заменить цифрами «247 778 715»;
в подпункте 2) цифры «258 555 666» заменить цифрами «261 177 361»;
в подпункте 3):
цифры «6 793 429» заменить цифрами «5 567 255»;
цифры «7 503 883» заменить цифрами «6 277 709»;
в подпункте 5) цифры «-8 841 739» заменить цифрами «-7 615 565»;
в подпункте 6) цифры «8 841 739» заменить цифрами «7 615 565»;
пункт 6 дополнить абзацем 11 следующего содержания:

«2009-2011 жылдарға «Нұрлы көш» бағдарламасы аясындағы нысанның құрылысы.»;
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Н.Әбішов
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ә.Досболов
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2011 жылғы 31 қазандағы № 46/446-IV
шешіміне 1-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының

«на строительство объектов в рамках Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы.»;
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии областного маслихата   Н.Абишов
Секретарь областного маслихата             А.Досболов
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 31 октября 2011 года № 46/446-IV
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

95 786
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
24 219
016
«Мак» операциясын өткізу
2 667
018
Қоғамдық тәртiптi сақтау және қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
780
019
Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
52 866
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
65 263
04
Бiлiм беру
45 156 801
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
5 576 244
261
Облыстың білім басқармасы
5 576 244
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 709 730
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
866 514
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
7 141 734
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 510 927
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 128 212
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
382 715
261
Облыстың білім басқармасы
4 630 807
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 796 244
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 295 329
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
284 900
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
254 334
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
7 343 715
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
528 432
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
351 942
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
176 490
261
Облыстың білім басқармасы
6 815 283
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау

95 786
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
24 219
016
Проведение операции «Мак»
2 667
018
Обеспечение охраны общественного порядка во время проведений мероприятий международного значения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
780
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
52 866
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
65 263
04
Образование
45 156 801
1
Дошкольное воспитание и обучение
5 576 244
261
Управление образования области
5 576 244
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 709 730
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
866 514
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
7 141 734
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 510 927
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 128 212
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
382 715
261
Управление образования области
4 630 807
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 796 244
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 295 329
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
284 900
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
254 334
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
7 343 715
253
Управление здравоохранения области
528 432
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
351 942
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
176 490
261
Управление образования области
6 815 283
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования

6 693 280
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңартып және қайта жабдықтау
75 000
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 003
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
2 484 536
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
30 582
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
30 582
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
283 735
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
283 735
261
Облыстың білім басқармасы
2 170 219
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
211 362
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 930 857
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
22 610 572
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
48 925
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
48 925
261
Облыстың білім басқармасы
2 854 763
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 246
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 282
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36 757
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
123 821
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
297 986
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
97 202
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
12 423
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
329 359
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
340 420
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

6 693 280
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
47 003
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
2 484 536
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
30 582
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
30 582
253
Управление здравоохранения области
283 735
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
283 735
261
Управление образования области
2 170 219
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
211 362
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
1 930 857
9
Прочие услуги в области образования
22 610 572
253
Управление здравоохранения области
48 925
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
48 925
261
Управление образования области
2 854 763
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
87 246
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
6 282
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
36 757
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
123 821
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
297 986
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
97 202
013
Капитальные расходы государственных органов
12 423
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
329 359
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
340 420
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

1 523 267
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 706 884
007
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
11 615 495
008
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
7 419 253
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
672 136
05
Денсаулық сақтау
46 546 605
1
Кең бейiндi ауруханалар
362 564
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
362 564
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
362 564
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 018 794
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 018 794
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
616 754
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
152 185
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
246 743
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
3 112
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10 435 111
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 435 111
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 954 081
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
224 290
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
288 377
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
154 780
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
45 742
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
2 710 547
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
57 294
4
Емханалар
18 983 774
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 983 774
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету

1 523 267
271
Управление строительства области
19 706 884
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
11 615 495
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
7 419 253
037
Строительство и реконструкция объектов образования
672 136
05
Здравоохранение
46 546 605
1
Больницы широкого профиля
362 564
253
Управление здравоохранения области
362 564
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
362 564
2
Охрана здоровья населения
1 018 794
253
Управление здравоохранения области
1 018 794
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
616 754
006
Услуги по охране материнства и детства
152 185
007
Пропаганда здорового образа жизни
246 743
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
3 112
3
Специализированная медицинская помощь
10 435 111
253
Управление здравоохранения области
10 435 111
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 954 081
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
224 290
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
288 377
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
154 780
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
45 742
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 710 547
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
57 294
4
Поликлиники
18 983 774
253
Управление здравоохранения области
18 983 774
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета

783 873
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 354
271
Облыстың құрылыс басқармасы
316 948
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
316 948
2
Әлеуметтiк көмек
208 716
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
208 716
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
208 716
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
987 294
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
964 054
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 965
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
9 625
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
81 688
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
18 756
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
690 427
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
70 593
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
23 240
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
23 240
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
29 509 106
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 950 114
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 950 114
006
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері Оңтүстік Қазақстан облысына 2009-2011 жылдарға "Нұрлы көш" бағдарламасы аясында нысандардың құрылысына
779 744
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 395 020
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
5 475 350
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері

783 873
037
Социальная реабилитация
50 354
271
Управление строительства области
316 948
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
316 948
2
Социальная помощь
208 716
256
Управление координации занятости и социальных программ области
208 716
003
Социальная поддержка инвалидов
208 716
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
987 294
256
Управление координации занятости и социальных программ области
964 054
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
92 965
007
Капитальные расходы государственных органов
9 625
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
81 688
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
18 756
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
690 427
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
70 593
265
Управление предпринимательства и промышленности области
23 240
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
23 240
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
29 509 106
1
Жилищное хозяйство
7 950 114
271
Управление строительства области
7 950 114
006
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) Южно-Казахстанской области на строительство объектов в рамках Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы
779 744
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 395 020
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 475 350
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
50 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

271
Облыстың құрылыс басқармасы
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
271
Облыстың құрылыс басқармасы
006
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері Оңтүстік Қазақстан облысына 2009-2011 жылдарға "Нұрлы көш" бағдарламасы аясында нысандардың құрылысына
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
2
Коммуналдық шаруашылық
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері

271
Управление строительства области
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
271
Управление строительства области
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1
Социальное обеспечение
271
Управление строительства области
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
271
Управление строительства области
006
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) Южно-Казахстанской области на строительство объектов в рамках Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства