"2011-2012 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарына мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2011 жылғы 27 шілдедегі № 176 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 қазандағы N 235 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 қарашада N 2060 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 6 қазандағы № 314 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 06.10.2015 № 314 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағы 15-тармақшасына, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағы 8-тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011-2012 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарына мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» облыс әкімдігінің 2011 жылғы 27 шілдедегі № 176 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2055-нөмірімен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінде 2011 жылғы 8 тамызда жарияланған) өзгеріс енгізіліп, аталған қаулының 2-қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.А.Қаныбековке жүктелсін.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Облыс әкімінің бірінші орынбасары          Б.Оспанов
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б.Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Ә.Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары                  С.Қаныбеков
Облыс әкімінің орынбасары                  Е.Айтаханов
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасы бастығы                         Е.Садыр
Облыстық қаржы басқармасы бастығы          Г.Морозова
Облыс әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата области от 27 июля 2011 года № 176 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов c техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2011-2012 учебный год"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области № 235 от 10 октября 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 9 ноября 2011 года № 2060. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 6 октября 2015 года № 314
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 06.10.2015 № 314.
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8 пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 27 июля 2011 года № 176 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов c техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2011-2012 учебный год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2055, опубликовано 8 августа 2011 года в газете «Южный Казахстан») изменение, изложив приложение 2 к указанному постановлению согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Каныбекова С.А.
Аким области                               А. Мырзахметов
Первый заместитель акима области           Б. Оспанов
Руководитель аппарата акима области        Б. Жилкишиев
Заместитель акима области                  А. Бектаев
Заместитель акима области                  С. Каныбеков
Заместитель акима области                  Е. Айтаханов
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Южно-Казахстанской области                 Е. Садыр
Начальник управления финансов
Южно-Казахстанской области                 Г. Морозова
Приложение
к постановлению
акимата области

2011 жылғы 10 қазандағы
№ 235 қаулысына қосымша
2011-2012 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарында (кәсіптік лицейлерге) мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім мекемесінің атауы
код
Мамандықтар/
Біліктілігі
9
сынып негізінде
11 сынып негізінде
Барлығы
1
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының «№ 1 кәсіптік лицей» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

от 10 октября 2011 года
Государственный образовательный заказ на 2011-2012 учебный год за счет средств областного бюджета на подготовку кадров технического и обслуживающего труда (по профессиональным лицеям)
Наименование учебного заведения
код
Специальность/квалификация
На основе
9 класса
На основе 11 класса
Всего
1
Государственное коммунальное казенное предприятие  "Профессиональный лицей № 1" управления образования акимата Южно-Казахстанской области