2011 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қазандағы N 1186 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қазанда N 14-1-142 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы әкімінің орынбасарының 2012 жылғы 8 ақпандағы № 5/12-618 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы әкімінің орынбасарының 2012.02.08 № 5/12-618 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-7) тармақшасына, 18-2 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2011 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.М. Нарымбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 А.Жетпісбаев
Шымкент қаласы әкімдігінің

Об организации молодежной практики на 2011 год
Постановление акимата города Шымкента Южно-Казахстанской области от 18 октября 2011 года N 1186. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 24 октября 2011 года N 14-1-142. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо заместителя акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 8 февраля 2012 года № 5/12-618
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо заместителя акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 08.02.2012 № 5/2-618.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7,  статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый на 2011 год перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нарымбетова Б.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                А.Жетписбаев
Утверждено постановлением
акимата города Шымкент