Шымкент қалалық мәслихатының 2008 жылғы 14 сәуірдегі "Шымкент қаласының аумағын абаттандыру Қағидасы туралы" № 9/78-4с шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 қыркүйектегі N 55/454-4с шешімі. Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қазанда N 14-1-143 тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 мамырдағы № 7/53-5с Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012.05.17 № 7/53-5с Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» және 2001 жылғы 16 шілдедегі «Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы» Заңдарына сәйкес, Шымкент қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Шымкент қаласының аумағын абаттандыру Қағидасы туралы» Шымкент қалалық мәслихатының 2008 жылғы 14 сәуірдегі № 9/78-4с шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14-1-77 нөмірімен тіркелген, «Шымкент келбеті» газетінде 2008 жылдың 13 маусымында № 24 жарияланған) келесідей толықтырулар енгізілсін:
109 тармақ келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Қатты тұрмыстық қоқыстар мен ірі көлемді қалдықтарды шығаруды жүзеге асыратын қоқыс шығарушы ұйымдар мен басқа да шаруашылық жүргiзушi субъектiлер, осы Қағиданың қосымшасына сәйкес қала бойынша қатты тұрмыстық қалдықтардың жинақталу көлемі мөлшерінің бір адамға қалыптасқан есептiк айырмасын ескере отырып, Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi басқармамен келiсiлген тариф бойынша тұрғындардан төлемақы алуды жүзеге асырады»;
осы шешімге қосымшаға сәйкес қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ғ.Ахметбаев
Мәслихат хатшысы                           Н.Бекназаров
КЕЛІСІЛДІ
Шымкент қаласының
сәулет және қалақұрылысы
бөлімінің бастығы
«28» қыркүйек 2011 жыл                     Архабаев Нұрлан                                                        Төлепбергенұлы
Шымкент қалалық мәслихатының
2011 жылғы «28» қыркүйектегі
№ 55/454-4с шешіміне қосымша
Шымкент қаласының аумағын
абаттандыру Қағидасына қосымша
Шымкент қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтардың жинақталу көлемінің мөлшері
Қалдықтың пайда болу көздері
Өлшем бірлігі
Есептік жинақталу мөлшері
1
Жайлы тұрғын үйлер
м 3 /адам /жылына
1,7
2
Жеке сектордағы жайсыз тұрғын үйлер
м 3 /адам /жылына
2,0
Сауда кәсіпорындары
3
Азық-түлік дүкендері
м 3 2 сауда ауданы/жылына
1,2
4
Өнеркәсіп тауарлары дүкендері, супермаркеттер
м 3 2 сауда ауданы/ жылына
0,8
5
Базарлар, сауда павильондары
м 3 2 сауда ауданы/ жылына

О внесении дополнений в решение Шымкентского городского маслихата от 14 апреля 2008 № 9/78-4с "О правилах благоустройства территории города Шымкент"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 28 сентября 2011 года N 55/454-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 28 октября 2011 года N 14-1-143. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 17 мая 2012 года № 7/53-5с
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 17.05.2012 № 7/53-5с.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 16 июля 2001 года «Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан», Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата «О правилах благоустройства территории города Шымкент» от 14 апреля 2008 года № 9/78-4с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 14-1-77, опубликовано 13 июня 2008 года в № 24 газеты «Панорама Шымкента») следующие дополнения:
Пункт 109 дополнить абзацем следующего содержания:
«Мусоровывозящие организации и другие хозяйствующие субъекты, осуществляющие вывоз твердых бытовых отходов и крупногабаритного мусора, производят взимание платы с населения по тарифам, согласованным с Управлением по регулированию естественных монополий и защите конкуренции по Южно-Казахстанской области, с учетом сложившейся по городу расчетной нормы объемов накопления твердых бытовых отходов на одного человека согласно приложению к настоящим Правилам»;
дополнить приложением, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Г.Ахметбаев
Секретарь маслихата                        Н.Бекназаров
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела архитектуры
и градостроительства города Шымкент
«28» сентября 2011 год                     Архабаев Нурлан
Тулепбергенович
Приложение к решению
Шымкентского городского
маслихата от «28» сентября
2011 года № 55/454-4с
Приложение
к Правилам благоустройства
территории города Шымкент
Нормы объемов накопления твердых бытовых отходов по городу Шымкент
п/п
Источник образования
отходов
Единица
измерения
Расчетные
нормы
накопления
1
Благоустроенные жилые дома
м3 /человек/ год
1,7
2
Неблагоустроенные жилые дома частного сектора
м3 /человек/ год
2,0
Предприятия торговли
3
Магазины продовольственные
м3 2 торг площадь/ год
1,2
4
Магазины промышленные и товарные, супермаркеты
м3 2 торг площадь/ год
0,8
5
Рынки, торговые павильоны
м3 2 площадь/ год