Арыс қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы N 39/247-IV "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2011 жылғы 4 наурыздағы N 41/255-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 наурызда N 14-2-106 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 қаңтардағы N 10 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012.01.16 N 10 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" № 1350 қаулысына, "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 23 ақпандағы № 37/381-IV Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2043 нөмірмен тіркелген шешіміне және Арыс қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 68 қаулысына сәйкес Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 39/247-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-2-101 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінің № 3 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 4549048 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 641074 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4774 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 27596 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 3875604 мың теңге;
2) шығындар – 4554608 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15454 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15988 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 534 мың теңге;

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 21 декабря 2010 года N 39/247-IV "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 марта 2011 года N 41/255-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 11 марта 2011 года N 14-2-106. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16 января 2012 года N 10
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16.01.2012 N 10.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и  статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы», решением областного маслихата от 23 февраля 2011 года № 37/381-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2043 и постановлением акимата города Арыс от 1 марта 2011 года № 68 Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 21 декабря 2010 года № 39/247-IV «О городском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 14-2-101, опубликовано 22 января 2011 года в газете «Арыс акикаты» № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 4549048 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 641074 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4774 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27596 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3875604 тысяч тенге;
2) затраты – 4554608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15454 тысяч тенге, в том числе по:
бюджетные кредиты – 15988 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 534 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 21014 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 21014 мың теңге.»;
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      А.Мәжінбеков
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ө.Керімқұлов
Арыс қалалық мәслихатының
2011 жылғы 4 наурыздағы
№ 41/255-IV шешіміне 1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 39/247-IV шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
1. КІРІСТЕР

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) профицит (дефицит) бюджета – - 21014 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21014 тысяч тенге.»;
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии городского маслихата   А.Мажинбеков
Секретарь городского маслихата             О.Керимкулов
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 4 марта 2011 года № 41/255-IV
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 21 декабря 2010 года № 39/247-IV
Городской бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ