2011 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 19 қазандағы N 364 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 қазанда N 14-8-112 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімінің 2012 жылғы 6 ақпандағы № 474 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімінің 2012.02.06 № 474 хатымен.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-7) тармақшасына, 18-2 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілер қосымшадағы тізбеге сәйкес бекітілсін.

Об организации молодежной практики на 2011 год
Постановление Ордабасинского районного акимата Южно-Казахстанской области от 19 октября 2011 года N 364. Зарегистрировано Управлением юстиции Ордабасинского района 27 октября 2011 года N 14-8-112. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акима Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 6 февраля 2012 года № 474
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акима Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 06.02.2012 № 474.
В соответствии с подпунктом 5-7) статьи 7статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:                   1. В соответствии с потребностью регионального рынка труда утвердить перечень работодателей на 2011 год согласно приложения для прохождения молодежной практики.