Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы N 115 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 наурызда N 14-15-111 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 209 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2011.04.11 N 209 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 4 және 6 тармағына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шардара аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізбесі 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ауыл округтерінің әкімдері үгіттік баспа материалдарын барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ететін жағдайда орналастыруды, сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды беру шарттарының бірдей және тең болуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Шомпиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М.Мараим
КЕЛІСІЛДІ:
Шардара аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________Жарияқүл Шүкір Өтелұлы
«1» наурыз 2011 жыл
Шардара ауданы әкімдігінің
«01» наурыз 2011 жылғы
№ 115 қаулысына № 1 қосымша
Шардара ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 1 марта 2011 года N 115. Зарегистрировано Управлением юстиции Шардаринского района Южно-Казахстанской области 4 марта 2011 года N 14-15-111. Утратило силу - постановлением акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 11 апреля 2011 года N 209
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 11.04.2011 N 209.
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Шардаринской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию), перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан, согласно приложения 1.
2. Определить перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями, в период проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан, согласно приложения 2.
3. Акимам сельских округов обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права всех кандидатов и единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шомпиева Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М.Мараим
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Шардаринской районной
избирательной комиссии                     Жариякүл Шүкір Өтелұлы
1 марта 2011 год
Приложение № 1
к постановлению акимата
Шардаринского района
от 1 марта 2011 года № 115
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Шардаринскому району