"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы N 27/336-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 наурызда N 2543 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 521/01-06 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 2011.12.22   N 521/01-06 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 108-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» 2011 жылғы 7 ақпандағы № 84, «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 2 наурыздағы № 214 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулыларына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2541, «Дидар» газетінің 2011 жылғы 8 қаңтардағы № 2, 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 3, 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 4, «Рудный Алтай» газетінің 2011 жылғы 10 қаңтардағы № 2, 2011 жылғы 12 қаңтардағы № 3, 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
«131279401» сандары «144288048,2» сандарымен ауыстырылсын;
«289199» сандары «528522,9» сандарымен ауыстырылсын;
«118063483» сандары «130832806,3» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «126608161» сандары «141000312,8» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«1210926» сандары «2719746» сандарымен ауыстырылсын;
«2586395» сандары «4095215» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«4907669» сандары «4832669» сандарымен ауыстырылсын;
«4907669» сандары «4832669» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-1447355» сандары «-4264679,6» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «1447355» сандары «4264679,6» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 марта 2011 года N 27/336-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 марта 2011 года за N 2543. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 декабря 2011 года № 521/01-06)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22.12.2011 № 521/01-06).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлениями Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2011 года № 84 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350», от 2 марта 2011 года № 214 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350» Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2541, опубликовано в газете «Дидар» от 8 января 2011 года № 2, от 11 января 2011 года № 3, от 13 января 2011 года № 4, «Рудный Алтай» от 10 января 2011 года № 2, от 12 января 2011 года № 3, от 14.01.2011 года № 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «131279401» заменить цифрами «144288048,2»;
цифры «289199» заменить цифрами «528522,9»;
цифры «118063483» заменить цифрами «130832806,3»;
в подпункте 2) цифры «126608161» заменить цифрами «141000312,8»;
в подпункте 3):
цифры «1210926» заменить цифрами «2719746»;
цифры «2586395» заменить цифрами «4095215»;
в подпункте 4):
цифры «4907669» заменить цифрами «4832669»;
цифры «4907669» заменить цифрами «4832669»;
в подпункте 5) цифры «-1447355» заменить цифрами «-4264679,6»;
в подпункте 6) цифры «1447355» заменить цифрами «4264679,6»;

2) 11 тармақтағы «1119999» сандары «1156916» сандарымен ауыстырылсын;
3) 12 тармақтағы «2257983» сандары «3034583,7» сандарымен ауыстырылсын;
4) 13 тармақта:
екінші абзацтағы «846343» сандары «848650» сандарымен ауыстырылсын;
5) 14 тармақта:
екінші абзацтағы «628084» сандары «630391» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «504648» сандары «506955» сандарымен ауыстырылсын;
6) 15 тармақта:
екінші абзацтағы «571072» сандары «673319» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «139901» сандары «191155» сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «369997» сандары «972277» сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «2259605» сандары «3061441» сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы «4373296» сандары «4437411» сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы «2155405» сандары «2219520» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырма тоғызыншы – отыз бірінші абзацтармен толықтырылсын:
«384261 мың теңге – ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге;
372279 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
31784 мың теңге – өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша төлеуді белгілеу үшін.»;
7) 16 тармақта:
бірінші абзацтағы «2992739» сандары «2166604» сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «2111994» сандары «2036344» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзац алынып тасталсын;
8) мынадай мазмұндағы 16-1 тармақпен толықтырылсын:
«16-1. Облыстық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін 3822054 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер және нысаналы даму трансферттері мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін көзделсін:
білім басқармасына кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға 1653446 мың теңге;
жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасына 448607 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 203060 мың теңге;
қоныс аударуға субсидиялар беруге – 49003 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 196544 мың теңге;
кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасына кәсіпкерлікке оқытуға – 76301 мың теңге;
құрылыс басқармасына Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға 1643700 мың теңге, оның ішінде:
ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету шеңберінде – 640000 мың теңге,
еңбек ресурстарының ұтқырлығын арттыру шеңберінде – 1003700 мың теңге.»;

2) в пункте 11 цифры «1119999» заменить цифрами «1156916»;
3) в пункте 12 цифры «2257983» заменить цифрами «3034583,7»;
4) в пункте 13:
в абзаце втором цифры «846343» заменить цифрами «848650»;
5) в пункте 14:
в абзаце втором цифры «628084» заменить цифрами «630391»;
в абзаце третьем цифры «504648» заменить цифрами «506955»;
6) в пункте 15:
в абзаце втором цифры «571072» заменить цифрами «673319»;
в абзаце третьем цифры «139901» заменить цифрами «191155»;
в абзаце четвертом цифры «369997» заменить цифрами «972277»;
в абзаце пятом цифры «2259605» заменить цифрами «3061441»;
в абзаце пятнадцатом цифры «4373296» заменить цифрами «4437411»;
в абзаце семнадцатом цифры «2155405» заменить цифрами «2219520»;
дополнить абзацами двадцать девятым - тридцать первым следующего содержания:
«384261 тысяч тенге – на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
372279 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
31784 тысяч тенге – на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования.»;
7) в пункте 16:
в абзаце первом цифры «2992739» заменить цифрами «2166604»;
в абзаце втором цифры «2111994» заменить цифрами «2036344»;
абзац третий исключить;
8) дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
«16-1. Предусмотреть в областном бюджете целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 3822054 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
управлению образования 1653446 тысяч тенге на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров;
управлению координации занятости и социальных программ 448607 тысяч тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы – 203060 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 49003 тысяч тенге;
создание центров занятости – 196544 тысяч тенге;
управлению предпринимательства и промышленности 76301 тысяч тенге на обучение предпринимательству;
управлению строительства 1643700 тысяч тенге на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
640000 тысяч тенге – в рамках содействия развитию предпринимательства на селе;
1003700 тысяч тенге – в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов.»;

9) мынадай мазмұндағы 17-1 тармақпен толықтырылсын:
«17-1. 24 қосымшаға сәйкес, облыстық бюджетте мемлекеттік білім беру мекемелерін облыстық коммуналдық меншікке беруге байланысты аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен 173525 мың теңге сомасындағы трансферттердің түсімдері көзделсін.»;
10) 18 тармақта:
екінші абзацтағы «4263590» сандары «4692260» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «1592625» сандары «2242625» сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «1423275» сандары «2326309» сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «798275» сандары «1266309» сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «3000000» сандары «7164000» сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы «618686» сандары «1091557» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
«425000 мың теңге – Солнечный кентіндегі қазандық құрылысына.»;
11) 19 тармақта:
екінші абзацтағы «2237440» сандары «3106260» сандарымен ауыстырылсын;
«Нұрлы көш» бағдарламасы бойынша» деген сөздерден кейін «, 868820 мың теңгесі – Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы бойынша;» деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
«640000 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге.»;
12) 20 тармақта:
екінші абзацтағы «563008» сандары «665255» сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «640343» сандары «640557» сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «247099» сандары «247313» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
«339344 мың теңге – 14-1 қосымшаға сәйкес мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға.»;
13) мынадай мазмұндағы 21-1 тармақпен толықтырылсын:
«21-1. Облыстық бюджетте:
17-1 қосымшаға сәйкес, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке оқытуға, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға 448607 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 203060 мың теңге;
қоныс аударуға субсидиялар беруге – 49003 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 196544 мың теңге;
17-2 қосымшаға сәйкес, Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 1643700 мың теңге көлемінде республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету шеңберінде – 640000 мың теңге;
еңбек ресурстарының ұтқырлығын арттыру шеңберінде – 1003700 мың теңге көзделгені ескерілсін.»;

9) дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
«17-1. Предусмотреть в областном бюджете поступления трансфертов из районных (городских) бюджетов в связи с передачей государственных учреждений образования в областную коммунальную собственность в сумме 173525 тысяч тенге согласно приложению 24.»;
10) в пункте 18:
в абзаце втором цифры «4263590» заменить цифрами «4692260»;
в абзаце третьем цифры «1592625» заменить цифрами «2242625»;
в абзаце пятом цифры «1423275» заменить цифрами «2326309»;
в абзаце шестом цифры «798275» заменить цифрами «1266309»;
в абзаце десятом цифры «3000000» заменить цифрами «7164000»;
в абзаце двенадцатом цифры «618686» заменить цифрами «1091557»;
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
«425000 тысяч тенге – на строительство котельной в поселке Солнечный.»;
11) в пункте 19:
в абзаце втором цифры «2237440» заменить цифрами «3106260»;
после слов «по программе «Нұрлы көш» дополнить словами «, 868820 тысяч тенге по Программе занятости 2020;»;
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
«640000 тысяч тенге – на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020.»;
12) в пункте 20:
в абзаце втором цифры «563008» заменить цифрами «665255»;
в абзаце пятом цифры «640343» заменить цифрами «640557»;
в абзаце восьмом цифры «247099» заменить цифрами «247313»;
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
«339344 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования согласно приложению 14-1.»;
13) дополнить пунктом 21-1 следующего содержания:
«21-1. Учесть, что в областном бюджете предусмотрены:
целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) из республиканского бюджета на частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости в сумме 448607 тысяч тенге согласно приложению 17-1, в том числе:
203060 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
49003 тысяч тенге – на предоставление субсидий на переезд;
196544 тысяч тенге – на создание центров занятости;
целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) из республиканского бюджета на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 в сумме 1643700 тысяч тенге согласно приложению 17-2, в том числе:
640000 тысяч тенге – в рамках содействия развитию предпринимательства на селе;
1003700 тысяч тенге – в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов.»;

14) 22 тармақта:
үшінші абзацтағы «1423275» сандары «2326309» сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «798275» сандары «1266309» сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «3000000» сандары «7164000» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
«425000 мың теңге – Жарма ауданының бюджетіне Солнечный кентіндегі қазандық құрылысына.»;
15) 23 тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін:
екінші абзацтағы «2237440» сандары «3106260» сандарымен ауыстырылсын;
«Нұрлы көш» бағдарламасы бойынша» деген сөздерден кейін «, 868820 мың теңгесі Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша;» деген сөздермен толықтырылсын;
16) аталған шешімнің 167811121416181922 қосымшалары осы шешімнің 12345679121314 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
17) осы шешімнің 8101115 қосымшаларына сәйкес 14-117-117-224 қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Р. Дүйсекеев
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                       В. Ахаев
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2011 жылғы 11 наурыздағы
№ 27/336-IV шешіміне
1 қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 26/310-IV шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атауы

14) в пункте 22:
в абзаце третьем цифры «1423275» заменить цифрами «2326309»;
в абзаце четвертом цифры «798275» заменить цифрами «1266309»;
в абзаце шестом цифры «3000000» заменить цифрами «7164000»;
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
«425000 тысяч тенге – бюджету Жарминского района на строительство котельной в поселке Солнечный.»;
15) в пункте 23:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«Учесть, что в областном бюджете предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения):»;
в абзаце втором цифры «2237440» заменить цифрами «3106260»;
после слов «по программе «Нұрлы көш» дополнить словами «, 868820 тысяч тенге по Программе занятости 2020;»;
16) приложения 167811121416181922 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345679121314 к настоящему решению;
17) дополнить приложениями 14-117-117-224 согласно приложениям 8101115 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                       Р. Дюсекеев
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата                      В. Ахаев
Приложение 1
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 11 марта 2011 года № 27/336-IV
Приложение 1
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV
Областной бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов

421844,0
09
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
425000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
425000,0
054
Шығыс Қазақстан облысының аудан бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалаларға) Солнечный кентінде қазандық салуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
425000,0
04
Бiлiм беру
19868451,0
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
1205666,0
261
Облыстың білім басқармасы
1205666,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
866322,0
045
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
339344,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4994838,0
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2006579,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1942581,0
007
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы білім беру
63998,0
261
Облыстың білім басқармасы
2988259,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1325322,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1269693,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
204850,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
188394,0
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
4633564,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
271712,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
271712,0
261
Облыстың білім басқармасы
4361852,0
024
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
4255068,0
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
75000,0
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
31784,0
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру

421844,0
09
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
425000,0
271
Управление строительства области
425000,0
054
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный
425000,0
04
Образование
19868451,0
1
Дошкольное воспитание и обучение
1205666,0
261
Управление образования области
1205666,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
866322,0
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
339344,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4994838,0
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2006579,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1942581,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
63998,0
261
Управление образования области
2988259,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1325322,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1269693,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
204850,0
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
188394,0
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
4633564,0
253
Управление здравоохранения области
271712,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
271712,0
261
Управление образования области
4361852,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4255068,0
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75000,0
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам организаций технического и профессионального образования
31784,0
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов

1925115,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
124822,0
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
124822,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5084,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
5084,0
261
Облыстың білім басқармасы
1795209,0
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
113763,0
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28000,0
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1653446,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
7109268,0
261
Облыстың білім басқармасы
1757498,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67174,0
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
143303,0
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32579,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
96678,0
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
350784,0
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық жасақтамамен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
247313,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
77665,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
78929,0
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3100,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
659973,4
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5351769,6
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
521389,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4830380,6
05
Денсаулық сақтау
30874095,4
1
Кең бейінді ауруханалар
268290,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
268290,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

1925115,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
124822,0
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
124822,0
253
Управление здравоохранения области
5084,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
5084,0
261
Управление образования области
1795209,0
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
113763,0
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28000,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
1653446,0
9
Прочие услуги в области образования
7109268,0
261
Управление образования области
1757498,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
67174,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
143303,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
32579,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
96678,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
350784,0
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
247313,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
77665,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
78929,0
013
Капитальные расходы государственных органов
3100,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
659973,4
271
Управление строительства области
5351769,6
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
521389,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
4830380,6
05
Здравоохранение
30874095,4
1
Больницы широкого профиля
268290,0
253
Управление здравоохранения области
268290,0
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемым центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
3393015,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2868107,4
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2868107,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6360703,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4182639,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2568406,4
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1168894,6
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
198758,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
946415,8
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
90471,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
163867,0
261
Облыстың білім басқармасы
1115198,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1115198,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
499035,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
499035,0
2
Әлеуметтік көмек
185371,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
185371,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
185371,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1992693,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1916392,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66562,6
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3337,4
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
132778,0
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
65811,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42380,0
037
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3393015,0
271
Управление строительства области
2868107,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2868107,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6360703,4
1
Социальное обеспечение
4182639,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2568406,4
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
1168894,6
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
198758,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
946415,8
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
90471,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
163867,0
261
Управление образования области
1115198,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1115198,0
271
Управление строительства области
499035,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
499035,0
2
Социальная помощь
185371,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
185371,0
003
Социальная поддержка инвалидов
185371,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1992693,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1916392,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
66562,6
007
Капитальные расходы государственных органов
3337,4
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
132778,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
65811,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
42380,0
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020

448607,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1156916,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
76301,0
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
76301,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12682010,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5551486,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5551486,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586000,0
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
373100,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2326309,0
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
622377,0
054
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1643700,0
2
Коммуналдық шаруашылық
7130524,0
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
7130524,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52610,0
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1700,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
4849975,0
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
701350,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
356997,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
686375,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
481517,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
4016739,3
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1860165,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1614497,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

448607,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1156916,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
76301,0
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
76301,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12682010,0
1
Жилищное хозяйство
5551486,0
271
Управление строительства области
5551486,0
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586000,0
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
373100,0
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2326309,0
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
622377,0
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1643700,0
2
Коммунальное хозяйство
7130524,0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
7130524,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
52610,0
005
Капитальные расходы государственных органов
1700,0
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
4849975,0
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
701350,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
356997,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
686375,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
481517,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4016739,3
1
Деятельность в области культуры
1860165,0
262
Управление культуры области
1614497,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры

43610,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
7293142,0
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
7293142,0
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
7293142,0
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
129142,0
011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
7164000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9962954,0
1
Ауыл шаруашылығы
3656302,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3603230,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82678,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
242055,0
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
8306,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1031548,0
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
191781,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
36978,0
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
1581069,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
44554,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
384261,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
53072,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
53072,0
2
Су шаруашылығы
86017,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
37272,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
7272,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
30000,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
48745,0
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
48745,0
3
Орман шаруашылығы
875469,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
875469,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру

43610,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
7293142,0
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
7293142,0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
7293142,0
007
Развитие теплоэнергетической системы
129142,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
7164000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9962954,0
1
Сельское хозяйство
3656302,0
255
Управление сельского хозяйства области
3603230,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
82678,0
002
Поддержка семеноводства
242055,0
003
Капитальные расходы государственных органов
8306,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1031548,0
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
191781,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
36978,0
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне -полевых и уборочных работ
1581069,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
44554,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
384261,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
53072,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
53072,0
2
Водное хозяйство
86017,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
37272,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
7272,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
30000,0
255
Управление сельского хозяйства области
48745,0
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
48745,0
3
Лесное хозяйство
875469,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
875469,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение

2223,0
соның ішінде:
«Шемонаиха ауданы Первомайский к. су тоғаны құрылыстар кешенін қайта жаңарту жобасын түзету» жобасына сорғыш станциясы мен таза су резервуарларын салуды аяқтауға
11540,0
Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шараларды іске асыруға (су тасқынына қарсы іс-шаралар)
999,0
«Ауылдың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі» марафон- эстафетасын өткізуге
2223,0
2223
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2011 жылғы 11 наурыздағы
№ 27/336-IV шешіміне
4 қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 26/310-IV шешіміне
8 қосымша
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне
2011 жылы өңірлік бағдарламаларды жүзеге асыру шеңберінде
(Жол картасы) білім беру және мәдениет нысандарын күрделі және
ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
р/с №
Атауы
Шығыстар сомасы (мың теңге)
соның ішінде:
білім беру нысандарын күрделі және ағымдағы жөндеу
мәдениет нысандарын күрделі және ағымдағы жөндеу
Барлығы

2223,0
в том числе:
На завершение строительства насосной станции и резервуаров чистой воды к проекту "Корректировка проекта реконструкция комплекса водозаборных сооружений в п. Первомайский Шемонаихинского района
11540,0
Для реализации мероприятий по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации (противопаводковые мероприятия)
999,0
На проведение марафона-эстафеты "Расцвет села - расцвет Казахстана"
2223,0
2223,0
Приложение 4
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 11 марта 2011 года № 27/336-IV
Приложение 8
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам
районов (городов областного значения) на капитальный и текущий
ремонт объектов образования и культуры в рамках реализации
региональных проектов в 2011 году (Дорожная карта)
№ п/п
Наименование
Сумма расходов (тысяч тенге)
в том числе:
капитальный и текущий ремонт объектов образования
капитальный и текущий ремонт объектов культуры
Всего