"2011-2013 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 қазандағы N 37/4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қазанда № 5-1-170 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 04 қаңтардағы № 03-09/2 хаты)
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2012.01.04 № 03-09/2 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2011 жылғы 27 қыркүйектегі 32/379-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2555 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-155 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы «Дидар» газетінде, 2011 жылғы 17 қаңтардағы «Рудный Алтай» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2011 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 090 321 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 701 074 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 759 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 020 202 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 312 286 мың теңге;
2) шығындар – 22 026 976,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 110 987 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 117 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 6 013 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 047 642,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 047 642,9 мың теңге.»;
2) 3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. 2011 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органдарының резерві 37 736 мың теңге сомасында бекітілсін, соның ішінде:

О внесении изменений в решение от 29 декабря 2010 года № 29/5 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2011-2013 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 октября 2011 года N 37/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 октября 2011 года за N 5-1-170. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 04 января 2012 года № 03-09/2)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия ( письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 04.01.2012 № 03-09/2).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/379-IV «О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2555) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2011-2013 годы» от 29 декабря 2010 года № 29/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-155, опубликовано 15 января 2011 года в газете «Дидар», 17 января 2011 года в газете «Рудный Алтай») следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 090 321 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 701 074 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56 759 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 020 202 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 312 286 тысяч тенге;
2) затраты – 22 026 976,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 110 987 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 117 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 6 013 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 2 047 642,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 047 642,9 тысяч тенге.»;
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2011 год в сумме 37 736 тысяч тенге, в том числе:

шұғыл шығындар резерві – 18 727 мың теңге;
табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін төтенше резерві – 2 000 мың теңге;
сот шешімдері бойынша міндеттемелерді орындау резерві –
17 009 мың теңге.»;
3) 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                          Д. Құсаинов
Қалалық мәслихаттың хатшысы              В. Головатюк
Өскемен қалалық мәслихатының
2011 жылғы 11 қазандағы
№ 37/4 шешіміне
қосымша
2011 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
I. КІРІСТЕР

резерв на неотложные затраты – 18 727 тысяч тенге;
чрезвычайный резерв для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера – 2 000 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решениям судов – 17 009 тысяч тенге.»;
3) приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Д. Кусаинов
Секретарь городского маслихата             В. Головатюк
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 11 октября 2011 года № 37/4
Бюджет города Усть-Каменогорска на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

1 208 317
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 100
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
79 380
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
30 392
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
56 951
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
522 557
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
522 557
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
754 030
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
736 030
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 654
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
167 962
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
456
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 624
006
Тұрғын үй көмегі
15 950
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
184 696
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
31 151
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 790
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
31 973
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
132 730
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 135
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
29 228
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
4 034
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 647
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18 000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
18 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 161 816,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 365 988
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

1 208 317
012
Капитальные расходы государственных органов
1 100
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
79 380
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
30 392
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
56 951
467
Отдел строительства района (города областного значения)
522 557
037
Строительство и реконструкция объектов образования
522 557
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
754 030
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
736 030
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
75 654
002
Программа занятости
167 962
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
456
005
Государственная адресная социальная помощь
9 624
006
Жилищная помощь
15 950
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
184 696
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
31 151
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 790
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
31 973
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
132 730
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 135
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29 228
021
Капитальные расходы государственных органов
4 034
023
Обеспечение деятельности центров занятости
43 647
464
Отдел образования района (города областного значения)
18 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
18 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 161 816,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 365 988
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда