"2011-2013 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 08 қарашадағы N 38/2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 11 қарашада N 5-1-172 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 04 қаңтардағы № 03-09/2 хаты)
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2012.01.04 № 03-09/2 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының
1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 26/310-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 3 қарашадағы 33/394-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2558 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/5 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-155 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы «Дидар» газетінде, 2011 жылғы 17 қаңтардағы «Рудный Алтай» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2011 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 129 802,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 701 074 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 759 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 020 202 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 351 767,3 мың теңге;
2) шығындар – 22 666 458,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 110 987 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 117 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 6 013 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -1 647 642,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение от 29 декабря 2010 года № 29/5 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2011-2013 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 08 ноября 2011 года N 38/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 ноября 2011 года за N 5-1-172. Утратило силу в связи с истечением срока действия ( письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 04 января 2012 года № 03-09/2)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия ( письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 04.01.2012 № 03-09/2).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 33/394-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2558) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2011-2013 годы» от 29 декабря 2010 года № 29/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-155, опубликовано 15 января 2011 года в газете «Дидар», 17 января 2011 года в газете «Рудный Алтай») следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 129 802,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 701 074 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56 759 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 020 202 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 351 767,3 тысяч тенге;
2) затраты – 22 666 458,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 110 987 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 117 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 6 013 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -1 647 642,9 тысяч тенге;

009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 273 317
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 100
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
79 380
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
30 392
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
56 951
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
522 557
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
522 557
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
706 203
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
688 203
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 654
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
132 542
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
456
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 624
006
Тұрғын үй көмегі
15 950
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
180 996
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
31 151
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 790
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
31 973
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
124 023
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 135
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
29 228
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
4 034
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 647
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18 000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
18 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 719 030,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 273 317
012
Капитальные расходы государственных органов
1 100
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
79 380
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
30 392
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
56 951
467
Отдел строительства района (города областного значения)
522 557
037
Строительство и реконструкция объектов образования
522 557
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
706 203
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
688 203
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
75 654
002
Программа занятости
132 542
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
456
005
Государственная адресная социальная помощь
9 624
006
Жилищная помощь
15 950
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
180 996
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
31 151
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 790
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
31 973
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
124 023
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 135
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29 228
021
Капитальные расходы государственных органов
4 034
023
Обеспечение деятельности центров занятости
43 647
464
Отдел образования района (города областного значения)
18 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
18 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 719 030,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)