2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 33/225-IV "Семей қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011 жылғы 05 қазандағы N 41/280-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 06 қазандағы N 5-2-147 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2012 жылғы 25 қаңтардағы N 01-26/22 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2012.01.25 N 01-26/22 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі 32/379-IV «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 2555 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/225-IV «Семей қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 5-2-139 болып тіркелген, 2011 жылғы 5 қаңтардағы № 1 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешімге келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 20 042 930,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 937 309 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 367 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 282 634 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 755 620,6 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 19 938 956,4 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 14 789,4 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 442,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 653 мың теңге;»;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 105 400 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 105 400 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 16 215,2 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 215,2 мың теңге:

О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2010 года N 33/225-IV "О бюджете города Семей на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 05 октября 2011 года N 41/280-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 06 октября 2011 года за N 5-2-147. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 января 2012 года N 01-26/22
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.01.2012 N 01-26/22.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/379-IV «О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года  № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 сентября 2011 года № 2555) маслихат города Семей   РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 29 декабря 2010 года № 33/225-IV «О бюджете города Семей на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года № 5-2-139, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 5 января 2011 года № 1), следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 20 042 930,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 937 309 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 367 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 282 634 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 755 620,6 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 19 938 956,4 тысяч тенге»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 14 789,4 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 442,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 653 тысяч тенге»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«сальдо по операциям с финансовыми активами – 105 400 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 105 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета –  (-) 16 215,2 тысяч тенге»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 215,2 тысяч тенге:

қарыздардың түсімі – 495 160 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 550 653 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 71 708,2 мың теңге;»;
2) 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві – 175 605,3 мың теңге»;
3) 10-тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға және ҰОС мүгедектеріне, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына) – 139 330 мың теңге»;
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 1 536 мың теңге»;
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«облыс алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 3 302 мың теңге»;
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарына оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы) – 47 032,6 мың теңге»;
тоғызыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«жалпы білім беру мектептерін толық телефондандыруды ұйымдастыруға – 1 479 мың теңге»;
оныншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«үздіксіз жылумен қамтамасыз етуге арналған бірінші кезекті жұмыстарды жүргізуге – 79 812 мың теңге»;
он екінші абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«төтенше жағдайлардың алдын алу мақсатында Семей қаласын жылумен қамтамасыз етуге – 200 000 мың теңге»;
4) 10-1 тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Шүлбі кентінде басты су бөгетін қайта жаңғыртуға – 107 815 мың теңге»;
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«МЭН» қазандығының «352 квартал» орталық жылу пунктінен үлестіргіш жылу желілерін қайта жаңғыртуға (1-кезек), «Агрохимлаборатория» орталық жылу пунктін, 352, 343 кварталдар (2-кезек) – 29 183 мың теңге»;
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Семей қаласындағы орталықтандырылған жылумен қамту сұлбасында сақталған қазіргі қазандықтар мен ЖЭО қуаттарын жаңарту, жылу желілерін қайта жаңарту. ЖЭО-1 кеңейту және қайта жаңарту (1 кезек)» жобасын жүзеге асыру үшін Семей қ. ЖЭО-1 аумағында орналасқан суды химиялық тазарту ғимараты мен түтін мұржасын сатып алуға – 0 мың теңге»;
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«жеке салынған үйлерді қуатпен қамту – 66 712 мың теңге»;
жетінші абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«Семей қаласының 35 кварталдағы жылу қазандығын қайта жаңарту. Семей қаласының 35 кварталдағы жылу қазандығын электрмен қамту – 54 127 мың теңге»;

поступление займов – 495 160 тысяч тенге;
погашение займов – 550 653 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 71 708,2 тысяч тенге»;
2) в пункте 2 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 175 605,3»;
3) в пункте 10:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих) – 139 330 тысяч тенге»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан – 1 536 тысяч тенге»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью – 3 302 тысяч тенге»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии) – 47 032,6 тысяч тенге»;
абзац девятый изложить в следующей редакции:
«на организацию полной телефонизации общеобразовательных школ – 1 479 тысяч тенге»;
абзац десятый изложить в следующей редакции:
«на проведение первоочередных работ для обеспечения бесперебойного теплоснабжения – 79 812 тысяч тенге»;
дополнить абзацем двенадцатым в следующей редакции:
«на обеспечение теплоснабжением города Семей в целях предупреждения чрезвычайной ситуации – 200 000 тысяч тенге»;
4) в пункте 10-1:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«на реконструкцию головного водозабора в поселке Шульбинск – 107 815 тысяч тенге»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«на реконструкцию распределительных тепловых сетей котельной «МЭН» от центрального теплового пункта 352 квартал (1 очередь), центрального теплового пункта «Агрохимлаборатория», 352, 343 кварталы (2 очередь) – 29 183 тысяч тенге»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«на выкуп здания химводоочистки и дымовой трубы, расположенных на территории ТЭЦ-1 города Семей, для осуществления проекта «Модернизация существующих мощностей котельной и ТЭЦ, сохранившихся в схеме центрального теплоснабжения, реконструкция тепловых сетей в городе Семей». Расширение и реконструкция ТЭЦ-1 (1 очередь) - 0 тысяч тенге»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«на энергоснабжение домов индивидуальной застройки – 66 712 тысяч тенге»;
дополнить абзацем седьмым в следующей редакции:
«на реконструкцию  котельной 35 квартала в  городе Семей. Электроснабжение котельной 35 квартала в городе Семей (1 очередь) – 54 127 тысяч тенге»;

5) 10-3 тармақта:
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 465 584 мың теңге»;
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«еңбек ресурстарының ұтқырлығын арттыру шеңберінде – 321 584 мың теңге»;
6) 10-4 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«10-4. 2011 жылға арналған жергілікті бюджеттің кірістері құрамында республикалық бюджеттен 495 160 мың теңге сомасында кредит қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:

5) в пункте 10-3:
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках  Программы занятости 2020 – 465 584 тысяч тенге»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов – 321 584 тысяч тенге»;
6) пункт 10-4 изложить в следующей редакции:
«10-4. Учесть, что в составе поступлений местного бюджета на 2011 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета в сумме 495 160 тысячи тенге, в том числе:

ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін – 11 340 мың теңге;
тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға – 250 000 мың теңге;
«Жұмыспен қамту» бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға – 233 820 мың теңге.»;
7) осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес 16-қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы, мәслихат хатшысы                          Қ. Мирашев
2011 жылғы 5 қазандағы

для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 11 340 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья – 250 000 тысяч тенге;
на строительство по программе «Занятость» – 233 820 тысяч тенге»;
7) приложения 16 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии, секретарь
городского маслихата                                К. Мирашев
Приложение 1