Сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімінің 2011 жылғы 24 ақпандағы N 13 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 наурызда N 5-3-100 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2011 жылғы 28 қарашадағы N 21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2011.11.28 N 21 (ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» № 2464 Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Курчатов қаласының аумағында сайлау учаскелері құрылсын
2. Қаланың әкім аппаратының басшысы (Глазинский А. Ю.) Заңмен белгіленген мерзімде сайлаушыларды Курчатов қаласының аумағында құрылған сайлау учаскелерінің шекаралары туралы хабардар етсін.
3. Курчатов қаласы әкімінің 2007 жылғы 22 маусымдағы № 50 «Сайлау учаскелерін құру туралы» шешімінің күші жойылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өз міндетіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі                             А. ГЕНРИХ
КЕЛІСІЛДІ:
Курчатов қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы                     Г. ҚАРЫМБАЕВА
Курчатов қаласы әкімінің
2011 жылғы 24 ақпандағы
№ 13 шешіміне қосымша
№ 292 сайлау учаскесі
(Тәуелсіздік көшесі 2, қалалық Мәдениет үйінің бөлмесі, тел 2 34 54)
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Абай көшесі 3, 8, 10, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер
Алексеенко көшесі 1, 2, 3, 4, 6 үйлер
Железнодорожная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10 үйлер
Иртышская көшесі 1, 3, 8а, 9, 10 үйлер
Комсомольская көшесі 1, 3, 9 үйлер
Құнанбай көшесі 10,11, 13, 15, 17 үйлер
Курчатов көшесі 15, 24 үйлер
«Восход» бақша қоғамы 1 үй
Пионерская көшесі 1, 4 үйлер
Победа көшесі 2, 4, 6 үйлер
Қаланың өндірістік аймағының солтүстік жақ көшесі
Спортивная көшесі 4 үй
Совхозная көшесі 2, 3, 5, 6, 7, 8 үйлер
Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 19, 20 үйлер
Тәуелсіздік көшесі 1-1М, 4, 5, 6, 6б, 17, 19, 21 үйлер
Теплоэнергетиков көшесі 01, 1, 1г үйлер
Школьная көшесі 1, 3, 4, 5 үйлер
Учаске көшесі 11, 19, 20 үйлер
№ 293 сайлау учаскесі
(Тәуелсіздік көшесі 10, мектеп-гимназияның бөлмесі, тел. 2 38 43)
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Абай көшесі 15, 17, 19, 21, 25, 34, 36, 38 үйлер

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2011 года N 13. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 марта 2011 года за N 5-3-100. Утратило силу решением акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2011 года N 21
Сноска. Утратило силу решением акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 28.11.2011 N 21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» РЕШАЮ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Курчатов согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата акима города (Глазинский А. Ю.) в установленные Законом сроки оповестить избирателей о границах избирательных участков, образованных на территории города Курчатов.
3. Отменить решение акима города Курчатов от 22 июня 2007 года № 50 «Об образовании избирательных участков».
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов                                  А. ГЕНРИХ
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Курчатовской
городской территориальной
избирательной комиссии                            Г. КАРЫМБАЕВА
Приложение
к решению акима города Курчатов
от 24 февраля 2011 года № 13
Избирательный участок № 292
(ул. Тәуелсіздік 2, помещение городского Дома культуры, тел. 2 34 54)
Границы избирательного участка:
ул. Абая дома 3, 8, 10, 20, 22, 24, 26, 28
ул. Алексеенко дома 1, 2, 3, 4, 6
ул. Железнодорожная дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10
ул. Иртышская дома 1, 3, 8а, 9, 10
ул. Комсомольская дома 1, 3, 9
ул. Кунанбая дома 10, 11, 13, 15, 17
ул. Курчатова дома 15, 24
ул. Огородное общество «Восход» дом 1
ул. Пионерская дома 1, 4
ул. Победы дома 2, 4, 6
ул. Северная часть промышленной зоны города
ул. Спортивная дом 4
ул. Совхозная дома 2, 3, 5, 6, 7, 8
ул. Степная дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 19, 20
ул. Тәуелсіздік дома 1-1М, 4, 5, 6, 6б, 17, 19, 21
ул. Теплоэнергетиков дома 01, 1, 1г
ул. Школьная дома 1, 3, 4, 5
ул. Участок дома 11, 19, 20
Избирательный участок № 293
(ул. Тәуелсіздік 10, помещение школы-гимназии, тел. 2 38 43)
Границы избирательного участка:
ул. Абая дома 15, 17, 19, 21, 25, 34, 36, 38

Олимпиада көшесі 2, 4, 7, 9, 15, 17 үйлер
Рожанович көшесі 2, 3, 5 үйлер
Тәуелсіздік көшесі 12, 31, 33, 35, 37, 49, 51 үйлер
№ 294 сайлау учаскесі
(Олимпиада көшесі 3, № 3 орта мектептің бөлмесі, тел. 2 31 68)
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Абай көшесі 31, 43, 47, 49 үйлер
Олимпиада көшесі 3, 10, 16, 18, 20, 20а, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 36, 38, 39, 40 үйлер
№ 1153 сайлау учаскесі
Абай көшесі 10, уақытша ұстау изоляторының бөлмесі, тел. 2 21 61

ул. Олимпийская дома 2, 4, 7, 9, 15, 17
ул. Рожановича дома 2, 3, 5
ул. Тәуелсіздік дома 12, 31, 33, 35, 37, 49, 51
Избирательный участок № 294
(ул. Олимпийская 3, помещение средней школы № 3, тел. 2 31 68)
Границы избирательного участка:
ул. Абая дома 31, 43, 47, 49
ул. Олимпийская дома 3, 10, 16, 18, 20, 20а, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 36, 38, 39, 40
Избирательный участок № 1153
ул. Абая 10, помещение изолятора временного содержания, тел. 2 21 61