Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 2 наурыздағы N 608 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 наурызда N 5-3-101 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 19 мамырдағы N 682 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2011.05.19 N 682 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасының Конституциясына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 02 ақпандағы № 403-IV Заңының 41-бабының 3-1 тармағының негізінде, «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28-бабының 6 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабының 2 тармағына, «2011 жылғы 3 сәуірге тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын әзірлеу мен өткізу жөніндегі сайлау іс-шараларын өткізудің мерзімдері туралы» Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясының 2011 жылғы 04 ақпандағы № 16/22 қаулысына сәйкес Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласының әкімінің орынбасары Е. В. Старенковаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі                            А. ГЕНРИХ
КЕЛІСІЛДІ:
Курчатов қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы                           Г. ҚАРЫМБАЕВА
Курчатов қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 02 наурыздағы
№ 608 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Мекен-жайы
1
«Қалалық мәдениет үйі» қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын ғимаратының жанындағы алаңқай
Тәуелсіздік көшесі 2
2
Казпошта ғимараты жанындағы алаңқай
Абай көшесі 13
3
«Мектеп-гимназия» мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы алаңқай
Тәуелсіздік көшесі 10
4
Қалалық автовокзал маңындағы алаңқай
Абай көшесі 40
Курчатов қаласының
әкім аппаратының басшысы                          А. ГЛАЗИНСКИЙ

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 2 марта 2011 года N 608. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 марта 2011 года за N 5-3-101. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 19 мая 2011 года N 682
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 19.05.2011 N 682.
На основании пункта 3-1 статьи 41 Закона Республики Казахстан от 02 февраля 2011 года № 403-IV «О внесении дополнения в Конституцию Республики Казахстан», согласно пункту 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», пункту 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлению Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 04 февраля 2011 года № 16/22 «О сроках проведения избирательных мероприятий по подготовке и проведению внеочередных выборов Президента Республики Казахстан, назначенных на 03 апреля 2011 года», акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Старенкову Е. В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней поле дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов                                 А. ГЕНРИХ
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Курчатовской городской
территориальной избирательной комиссии           Г. КАРЫМБАЕВА
Приложение
к постановлению акимата
города Курчатов
от 02 марта 2011 года
№ 608
ДИСЛОКАЦИЯ
мест для размещения агитационных печатных материалов для
кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Места для размещения агитационных печатных материалов
Адрес
1.
Площадка у здания казенного коммунального государственного предприятия «Городской Дом культуры»
ул. Тәуелсіздік, 2
2.
Площадка у здания Казпочты
ул. Абая, 13
3.
Площадка у здания государственного учреждения «Школа-гимназия»
ул. Тәуелсіздік, 10
4.
Площадка на территории городского автовокзала
ул. Абая, 40
Руководитель аппарата
акима города Курчатов                             А. ГЛАЗИНСКИЙ