Сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімінің 2011 жылғы 23 қарашадағы N 42 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қарашада N 5-4-158 тіркелді. Күші жойылды (Риддер қаласы әкімінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 2-22-9221 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Риддер қаласы әкімінің 2012.12.27 N 2-22-9221 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23 бабы негізінде, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33 бабының 2 тармағын басшылыққа ала отырып, сайлаушыларға барынша қолайлы жағдай туғызу мақсатында және жергілікті және басқа да жағдайларды есепке ала отырып, Риддер қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Риддер қаласының аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі                     М. Сапарғалиев
Келісілді:
Шығыс Қазақстан облысы
Риддер қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              В. Русин
23 қараша 2011 жыл.
2011 жылғы 23 қарашадағы № 42
әкімнің шешіміне қосымша
№ 122 учаске
№ 9 орталау мектеп, Индустриальная көшесі, 15
Ливино ауылы
Сокольная көшесі, № № 1, 21, 25, 26, 37, 39, 54, 64 үйлер;
Октябрьская көшесі, № 19 үй;
Пролетарская көшесі, № № 1, 5, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 46, 49, 50, 51, 54, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 75, 76, 81 үйлер;
Тюменская көшесі, № № 3, 5, 6, 12, 14 үйлер;
Боковая көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33 үйлер;
Ойротская көшесі, № № 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 34, 35, 36, 37, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 65, 67, 93, 95 үйлер;
Малая Таловка көшесі, № 2, 6, 7, 9, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 39, 41 үйлер;
Таловская көшесі, № № 1, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Пушкин көшесі, № № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Трудовая көшесі, № № 1, 2, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 46, 48, 51, 54, 55, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер;

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Риддера Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2011 года N 42. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 ноября 2011 года за N 5-4-158. Утратило силу (письмо акима города Риддера от 27 декабря 2012 года № 2-22-9221)
Сноска. Утратило силу (письмо акима города Риддера от 27.12.2012 № 2-22-9221).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», руководствуясь пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в целях создания максимального удобства для избирателей и с учетом местных и иных условий, аким города Риддера РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории города Риддера согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера                        М. Сапаргалиев
Согласовано:
Председатель Риддерской
городской территориальной
избирательной комиссии
Восточно-Казахстанской области             В. Русин
23 ноября 2011 года.
Приложение
к решению акима
от 23 ноября 2011 года № 42
Участок № 122
Неполная средняя школа № 9, ул. Индустриальная, 15
Село Ливино
улица Сокольная дома № № 1, 21, 25, 26, 37, 39, 54, 64;
улица Октябрьская дом № 19;
улица Пролетарская дома № № 1, 5, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 46, 49, 50, 51, 54, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 75, 76, 81;
улица Тюменская дома № № 3, 5, 6, 12, 14;
улица Боковая дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица Ойротская дома № № 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 34, 35, 36, 37, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 65, 67, 93, 95;
улица Малая Таловка дома № № 2, 6, 7, 9, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 39, 41;
улица Таловская дома № № 1, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Пушкина дома № № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Трудовая дома № № 1, 2, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 46, 48, 51, 54, 55, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79;

Крупская көшесі, № № 1, 2, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 38, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 79, 81, 87, 91, 93 үйлер;
Абай көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 48 үйлер;
Восточная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 44, 46, 48 үйлер;
Индустриальная көшесі, № № 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42 үйлер;
Западная көшесі, № № 1, 5, 6, 7, 11, 14, 15, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Севастопольская көшесі, № № 2, 3, 4, 8, 13, 16, 20, 21, 22 үйлер;
Чайковский көшесі, № № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 14, 16, 19, 20 үйлер;
Вавилов көшесі, № № 2, 3, 4, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Первомайская көшесі, № № 2, 6 үйлер;
Репин көшесі, № № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Дачная көшесі, № № 3, 9, 11 үйлер;
Северная көшесі, № № 2, 3, 5, 6, 13, 15 үйлер;
Кирпичная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 16 үйлер;
Южная көшесі, № 3 үй;
Буденный көшесі, № № 3, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 58, 59, 60, 63, 65, 66, 69, 71, 73, 77, 89 үйлер;
Зыряновская көшесі, № № 1, 4, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Пролетарский тұйық көшесі, № № 10, 14, 16, 22, 26, 28, 30, 32 үйлер;
Первомайский тұйық көшесі, № № 1, 3, 4, 10, 11, 13, 14 үйлер;
Зыряновский тұйық көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 10, 12 үйлер;
Восточный тұйық көшесі, № № 3, 5, 6, 10, 12 үйлер;
Школьный тұйық көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 10, 12 үйлер;
Индустриальный тұйық көшесі, № № 1, 3а, 4, 5, 6 үйлер;
Вавилов тұйық көшесі, № № 5, 6 үйлер;
Таловский тұйық көшесі, № № 1, 2, 3, 5, 13 үйлер.
№ 123 учаске
№ 9 орталау мектеп, Индустриальная көшесі, 15
Хабаровская көшесі, № № 1, 2, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 29, 30, 33, 35, 39, 40, 43 үйлер;
Татарская көшесі, № № 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 26, 27, 30, 33, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 89, 90, 91, 93, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 113, 115, 117, 122, 124, 125, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 136, 138, 139, 142 үйлер;

улица Крупской дома № № 1, 2, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 38, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 79, 81, 87, 91, 93;
улица Абая дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 48;
улица Восточная дома № № 1, 2, 3, 4, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 44, 46, 48;
улица Индустриальная дома № № 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42;
улица Западная дома № № 1, 5, 6, 7, 11, 14, 15, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Севастопольская дома № № 2, 3, 4, 8, 13, 16, 20, 21, 22;
улица Чайковского дома № № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 14, 16, 19, 20;
улица Вавилова дома № № 2, 3, 4, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Первомайская дома № № 2, 6;
улица Репина дома № № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Дачная дома № № 3, 9, 11;
улица Северная дома № № 2, 3, 5, 6, 13, 15;
улица Кирпичная дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Южная дом № 3;
улица Буденного дома № № 3, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 58, 59, 60, 63, 65, 66, 69, 71, 73, 77, 89;
улица Зыряновская дома № № 1, 4, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Пролетарский дома № № 10, 14, 16, 22, 26, 28, 30, 32;
переулок Первомайский дома № № 1, 3, 4, 10, 11, 13, 14;
переулок Зыряновский дома № № 3, 4, 5, 6, 10, 12;
переулок Восточный дома № № 3, 5, 6, 10, 12;
переулок Школьный дома № № 3, 4, 5, 6, 10, 12;
переулок Индустриальный дома № № 1, 3а, 4, 5, 6;
переулок Вавилова дома № № 5, 6;
переулок Таловский дома № № 1, 2, 3, 5, 13.
Участок № 123
Неполная средняя школа № 9, ул. Индустриальная, 15
улица Хабаровская дома № № 1, 2, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 29, 30, 33, 35, 39, 40, 43;
улица Татарская дома № № 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 26, 27, 30, 33, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 89, 90, 91, 93, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 113, 115, 117, 122, 124, 125, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 136, 138, 139, 142;

1-ші Нагорная көшесі, № № 2, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 36, 37, 38, 50, 52, 54, 56, 64, 66, 68, 72, 76, 78, 80, 86 үйлер;
Сибирская көшесі, № № 2, 10, 14, 18, 20, 24 үйлер;
Загородная көшесі, № № 1, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 47, 49, 51, 56, 58, 60, 61, 64, 65, 66, 67 үйлер;
Панфилов көшесі, № № 4, 10, 12, 16, 18, 23, үйлер;
Радищев көшесі, № № 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 35 үйлер;
Парижская Коммуна көшесі, № № 4, 6, 8, 10 үйлер;
Нұрсейітов көшесі, № № 1, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 24, 25, 27, 28, 29, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 125 үйлер;
Полярная көшесі, № № 15, 19, 23, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 46, 45, 48, 49, 51, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 82, 84, 86, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 120, 124 үйлер;
Советская көшесі, № № 1, 3, 5, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 24, 26, 27, 36, 42, 43, 44, 50, 51, 52, 56, 58, 64, 66, 70, 74, 80, 82 үйлер;
1-ші Стахановская көшесі, № № 1, 3, 10 үйлер;
2-ші Стахановская көшесі, № № 2, 4, 5, 6, 7, 9 үйлер;
3-ші Стахановская көшесі, № № 1, 10 үйлер;
Ударная көшесі, № № 3, 4, 5, 8, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25 үйлер;
Достоевский көшесі, № № 1, 2, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 15, 16, 24, 28 үйлер;
Коминтерн көшесі, № № 1, 3, 4, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23 үйлер;
Красноармейская көшесі, № № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21 үйлер;
Байкальская көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 16 үйлер;
8 Марта көшесі, № № 4, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 35, 36, 37, 44, 46, 50 үйлер;
Интернациональная көшесі, № № 4, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 35, 36, 37, 44, 46, 50, 52 үйлер;
Суворов көшесі, № № 2, 3, 9, 11, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 23, 26, 31 үйлер;
Свинцовая көшесі, № № 2, 4, 8, 10, 12, 18, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер;
1-ші Свинцовая көшесі, № № 12, 15, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 47, 50 үйлер;
Татарский тұйық көшесі, № № 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер;
Загородный тұйық көшесі, № № 6, 8, 10, 12 үйлер;
Полярный тұйық көшесі, № № 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 28, 29 үйлер;
Свинцовый тұйық көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 7, 12, 14, 15, 16, 19, 23.
№ 124 учаске
Әскерилендірілген тау-кен құтқару жасағы, Горноспасательная көшесі, 25

улица 1-я Нагорная дома № № 2, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 36, 37, 38, 50, 52, 54, 56, 64, 66, 68, 72, 76, 78, 80, 86;
улица Сибирская дома № № 2, 10, 14, 18, 20, 24;
улица Загородная дома № № 1, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 47, 49, 51, 56, 58, 60, 61, 64, 65, 66, 67;
улица Панфилова дома № № 4, 10, 12, 16, 18, 23;
улица Радищева дома № № 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 35;
улица Парижской Коммуны дома № № 4, 6, 8, 10;
улица Нурсеитова дома № № 1, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 24, 25, 27, 28, 29, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 125;
улица Полярная дома № № 15, 19, 23, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 46, 45, 48, 49, 51, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 82, 84, 86, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 120, 124;
улица Советская дома № № 1, 3, 5, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 24, 26, 27, 36, 42, 43, 44, 50, 51, 52, 56, 58, 64, 66, 70, 74, 80, 82;
улица 1-я Стахановская дома № № 1, 3, 10;
улица 2-я Стахановская дома № № 2, 4, 5, 6, 7, 9;
улица 3-я Стахановская дома № № 1, 10;
улица Ударная дома № № 3, 4, 5, 8, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
улица Достоевского дома № № 1, 2, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 15, 16, 24, 28;
улица Коминтерна дома № № 1, 3, 4, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23;
улица Красноармейская дома № № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21;
улица Байкальская дома № № 2, 3, 4, 5, 16;
улица 8 Марта дома № № 4, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 35, 36, 37, 44, 46, 50;
улица Интернациональная дома № № 4, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 35, 36, 37, 44, 46, 50, 52;
улица Суворова дома № № 2, 3, 9, 11, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 23, 26, 31;
улица Свинцовая дома № № 2, 4, 8, 10, 12, 18, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица 1-я Свинцовая дома № № 12, 15, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 47, 50;
переулок Татарский дома № № 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20;
переулок Загородный дома № № 6, 8, 10, 12;
переулок Полярный дома № № 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 28, 29;
переулок Свинцовый дома № № 2, 3, 4, 5, 7, 12, 14, 15, 16, 19, 23.
Участок № 124
Военизированный горноспасательный отряд,
ул. Горноспасательная, 25

Горноспасательная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 18, 19, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Рабочая көшесі, № № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Пионерская көшесі, № № 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75 үйлер;
Базовая көшесі, № № 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 173, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 үйлер;
Журавлихинская көшесі, № № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20 үйлер;
Тишинская көшесі, № № 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Озерная көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 24, 26, 28 үйлер;
Заречная көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52 үйлер;
К. Маркс көшесі, № № 3, 4, 6, 9, 10, 12, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 28, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 45 үйлер;
Ф. Энгельс көшесі, № № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер;
Водопьянов көшесі, № № 5, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 29, 32, 38, 40 үйлер;
Ушаков көшесі, № № 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлер;
Лениногорская көшесі, № № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 108, 109, 112, 113, 115, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 127, 129, 133, 135 үйлер;
Кавказская көшесі, № № 4, 6, 7, 8, 14 үйлер;
Лесная көшесі, № № 2, 3, 7, 8, 9, 17, 24, 28, 30, 35, 36, 38, 40, 42, 46 үйлер;
Подгорная көшесі, № № 4, 5, 6, 7, 9, 19, 20 үйлер;
Пугачев көшесі, № № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Средняя көшесі, № № 1, 2, 3, 20 үйлер;
Марат көшесі, № № 4, 6, 7, 9, 10, 12 үйлер;
Тишинский тұйық көшесі, № № 13, 15 үйлер;
Рабочий тұйық көшесі, № 5 үй;

улица Горноспасательная дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 18, 19, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Рабочая дома № № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Пионерская дома № № 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75;
улица Базовая дома № № 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 173, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182;
улица Журавлихинская дома № № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
улица Тишинская дома № № 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Озерная дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 24, 26, 28;
улица Заречная дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52;
улица К. Маркса дома № № 3, 4, 6, 9, 10, 12, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 28, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 45;
улица Ф. Энгельса дома № № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Водопьянова дома № № 5, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 29, 32, 38, 40;
улица Ушакова дома № № 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
улица Лениногорская дома № № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 108, 109, 112, 113, 115, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 127, 129, 133, 135;
улица Кавказская дома № № 4, 6, 7, 8, 14;
улица Лесная дома № № 2, 3, 7, 8, 9, 17, 24, 28, 30, 35, 36, 38, 40, 42, 46;
улица Подгорная дома № № 4, 5, 6, 7, 9, 19, 20;
улица Пугачева дома № № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Средняя дома № № 1, 2, 3, 20;
улица Марата дома № № 4, 6, 7, 9, 10, 12;
переулок Тишинский дома № № 13, 15;
переулок Рабочий дом № 5;

Пугачев тұйық көшесі, № № 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24 үйлер;
Лениногорский тұйық көшесі, № 8 үй;
Лесной тұйық көшесі, № 1 үй;
Пионерский тұйық көшесі, № № 2, 4, 6, 8, 14, 16, 18, 22 үйлер;
Ф. Энгельс тұйық көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
К. Маркс тұйық көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер.
№ 125 учаске
№ 12 орта мектеп, Курек көшесі, 25
Пионерская көшесі, № № 4, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 21 үйлер;
Пожарная көшесі, № 3 үй;
Новая көшесі, № № 6, 8, 10, 12, 16, 18 үйлер;
Р. Люксембург көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38 үйлер;
К. Либкнехт көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45 үйлер;
Шишкин көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 41 үйлер;
М. Тойшыбаев көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
Базарная көшесі, № № 5, 7 үйлер;
Чкалов көшесі, № № 1, 5, 7 үйлер;
Курек көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 52 үйлер;
9 Мая көшесі, № № 8, 9, 10, 13, 18 үйлер;
Рудничная көшесі, № № 5, 7, 8, 9, 14, 16, 18 үйлер;
Калинин көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер;
Куйбышев көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 32 үйлер;
Кузнечная көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
К.Цеткин көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56 үйлер;
Боровая көшесі, № № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 үйлер;
Клубная көшесі, № 4 үй;
Филипповский тұйық көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Нижний тұйық көшесі, № № 4, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46 үйлер;
Кузнечный тұйық көшесі, № № 3, 6, 8 үйлер.
№ 126 учаске
«Шаңырақ» көпсалалы мектеп-гимназиясы, Победа көшесі, 1
Пионерская көшесі, № № 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;

переулок Пугачева дома № № 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24;
переулок Лениногорский дом № 8;
переулок Лесной дом № 1;
переулок Пионерский дома № № 2, 4, 6, 8, 14, 16, 18, 22;
переулок Ф. Энгельса дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок К. Маркса дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Участок № 125
Средняя школа № 12, ул. Курека, 25
улица Пионерская дома № № 4, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 21;
улица Пожарная дом № 3;
улица Новая дома № № 6, 8, 10, 12, 16, 18;
улица Р. Люксембург дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38;
улица К. Либкнехта дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45;
улица Шишкина дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 41;
улица М. Тойчибаева дома № № 3, 4, 5, 6, 7;
улица Базарная дома № № 5, 7;
улица Чкалова дома № № 1, 5, 7;
улица Курека дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 52;
улица 9 Мая дома № № 8, 9, 10, 13, 18;
улица Рудничная дома № № 5, 7, 8, 9, 14, 16, 18;
улица Калинина дома № № 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Куйбышева дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 32;
улица Кузнечная дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица К. Цеткин дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56;
улица Боровая дома № № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Клубная дома № 4;
переулок Филипповский дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Нижний дома № № 4, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
переулок Кузнечный дома № № 3, 6, 8.
Участок № 126
Многопрофильная школа-гимназия «Шанырак», ул. Победы, 1
улица Пионерская дома № № 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;

Садовая көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 үйлер;
Ташкентская көшесі, № № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер;
Колхозная көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 32 үйлер;
Быструшинская көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108 үйлер;
Котовский көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
Хариузовская көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер;
Змеиногорская көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 71 үйлер;
Базовая көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
Комсомольская көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Гризодубова көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58 үйлер;
Осипенко көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38 үйлер;

улица Садовая дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
улица Ташкентская дома № № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Колхозная дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 32;
улица Быструшинская дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108;
улица Котовского дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Хариузовская дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Змеиногорская дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 71;
улица Базовая дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Комсомольская дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Гризодубовой дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58;
улица Осипенко дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38;

Степная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 52, 54, 58, 60, 64, 66, 70 үйлер;
Риддерская көшесі, № № 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
Киров көшесі, № № 10/1, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 үйлер;
Некрасов көшесі, № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Большевистская көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 35, 36 үйлер;
Краевая көшесі, № № 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31 үйлер;
Серов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Владивостокская көшесі, № № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Угловая көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Алтайская көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 үйлер;
Авиационная көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 34, 36 үйлер;
Речная көшесі, № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Володарский көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Садовый тұйық көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38 үйлер;
Колхозный тұйық көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22 үйлер;
Речной тұйық көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31 үйлер;
Усть-Каменогорский тұйық көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26 үйлер;
Малый тұйық көшесі, № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13 үйлер;
Большевистский тұйық көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;

улица Степная дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 52, 54, 58, 60, 64, 66, 70;
улица Риддерская дома № № 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Кирова дома № № 10/1, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
улица Некрасова дома № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Большевистская дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 35, 36;
улица Краевая дома № № 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31;
улица Серова дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Владивостокская дома № № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Угловая дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Алтайская дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
улица Авиационная дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
улица Речная дома № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Володарского дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
переулок Садовый дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
переулок Колхозный дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
переулок Речной дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31;
переулок Усть-Каменогорский дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26;
переулок Малый дома № № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13;
переулок Большевистский дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;

Степной тұйық көшесі, № № 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
Базовый тұйық көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25 үйлер;
Некрасов тұйық көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер;
Хариузовский тұйық көшесі, № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 үйлер;
Комсомольский тұйық көшесі, № № 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 24, 26, 27, 28 үйлер;
Алтайский тұйық көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18 үйлер;
Быструшинский тұйық көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17 үйлер;
Риддерский тұйық көшесі, № № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26 үйлер;
Змеиногорский тұйық көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Пионерский тұйық көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16 үйлер.
№ 127 учаске
Ботаникалық бақ, Ермаков көшесі, 1
Коноваловка ауылы
Пригородная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 60, 64, 68, 70 үйлер;
Полевая көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190 үйлер;
Ульбинская көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158 үйлер;

переулок Степной дома № № 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
переулок Базовый дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
переулок Некрасова дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
переулок Хариузовский дома № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
переулок Комсомольский дома № № 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 24, 26, 27, 28;
переулок Алтайский дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
переулок Быструшинский дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17;
переулок Риддерский дома № № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
переулок Змеиногорский дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок Пионерский дома № № 3, 4, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16.
Участок № 127
Ботанический сад, ул. Ермакова, 1
Село Коноваловка
улица Пригородная дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 60, 64, 68, 70;
улица Полевая дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190;
улица Ульбинская дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158;

Папанин көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 үйлер;
Луначарский көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 94 үйлер;
Ермаков көшесі, № № 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер;
Ботаническая көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 22, 24, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
Полевой тұйық көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер.
№ 128 учаске
№ 7 орталау мектеп, Семипалатинская көшесі, 58
Хорев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
М. Горький көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56 үйлер;
Казахстанская көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Речная көшесі, № № 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61 үйлер;
Короткая көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 17 үйлер;
«Геолог» ықшамауданы, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50 үйлер;
Черепанов көшесі, № № 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 35, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Хариузовская көшесі, № № 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148 үйлер;

улица Папанина дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
улица Луначарского дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 94;
улица Ермакова дома № № 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
улица Ботаническая дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 22, 24, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
переулок Полевой дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52.
Участок № 128
Неполная средняя школа № 7 ул. Семипалатинская, 58
улица Хорева дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица М. Горького дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56;
улица Казахстанская дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Речная дома № № 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Короткая дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 17;
микрорайон «Геолог» дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50;
улица Черепанова дома № № 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 35, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Хариузовская дома № № 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148;

Семипалатинская көшесі, № № 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129 үйлер;
Боровая көшесі, № № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 үйлер;
Больничная көшесі, № № 1, 2, 5 үйлер;
Лазо көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлер;
Семашко көшесі, № № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15 үйлер;
Щорс көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22 үйлер;
Семипалатинский тұйық көшесі, № № 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер;
1-ші Казахстанский тұйық көшесі, № № 1, 3, 5, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
2-ші Казахстанский тұйық көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Хариузовский тұйық көшесі, № № 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 үйлер;
Щорс тұйық көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20 үйлер.
№ 129 учаске
Изобильная көшесі, 13
Верхняя Хариузовка ауылы
Пригородный ауылдық округі - Пригородное ауылы:
Совхозный ықшамауданы, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
7 ықшамаудан № № 2, 3, 7, 44, 47, 49, 50, 70, 71, 72, 126, 130 үйлер;
Изобильная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
Колчин көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24 үйлер;
Урожайная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51 үйлер;
Звездная көшесі, № № 1, 2, 5, 8, 9, 19, 21 үйлер;
Совхозная көшесі, № 6 үй.
№ 130 учаске
«Лицей» ОТК, Киров көшесі, 90
Семипалатинская көшесі, № № 1, 2, 8, 13, 14, 18 үйлер;
Безголосов көшесі, № № 4, 6, 7, 10, 10а үйлер;
Станционный городок көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Тоқтаров көшесі, № № 1, 3, 5, 7 үйлер;
Тәуелсіздік даңғылы, № № 1, 2, 3, 4, 4а үйлер;
Гагарин даңғылы, № № 2, 4, 15 үйлер;
Киров көшесі, № № 91, 93 үйлер;
Безголосов тұйық көшесі, № № 1, 3, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер.
№ 131 учаске
Мектеп-гимназия, Тоқтаров көшесі, 17а

улица Семипалатинская дома № № 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129;
улица Боровая дома № № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
улица Больничная дома № № 1, 2, 5;
улица Лазо дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Семашко дома № № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
улица Щорса дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22;
переулок Семипалатинский дома № № 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
переулок 1-й Казахстанский дома № № 1, 3, 5, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок 2-й Казахстанский дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
переулок Хариузовский дома № № 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
переулок Щорса дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 1, 17, 18, 19, 20.
Участок № 129
ул. Изобильная, 13
Село Верхняя Хариузовка
Пригородный сельский округ - село Пригородное:
микрорайон Совхозный дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
7 микрорайон дома № № 2, 3, 7, 44, 47, 49, 50, 70, 71, 72, 126, 130;
улица Изобильная дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Колчина дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
улица Урожайная дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51;
улица Звездная дома № № 1, 2, 5, 8, 9, 19, 21;
улица Совхозная дом № 6.
Участок № 130
УВК «Лицей», ул. Кирова, 90
улица Семипалатинская дома № № 1, 2, 8, 13, 14, 18;
улица Безголосова дома № № 4, 6, 7, 10, 10а;
улица Станционный городок дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Тохтарова дома № № 1, 3, 5, 7;
Проспект Независимости дома № № 1, 2, 3, 4, 4а;
Проспект Гагарина дома № № 2, 4, 15;
улица Кирова дома № № 91, 93;
переулок Безголосова дома № . 1, 3, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Участок № 131
Школа-гимназия, ул. Тохтарова, 17а

Чапаев көшесі, № № 17, 23, 25 үйлер;
Семенова көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12а, 13, 15, 21 үйлер;
Тоқтаров көшесі, № № 9, 11, 13, 15, 17, 19 үйлер;
Проезд Космонавтов, № № 3, 4, 6, 8 үйлер;
Гагарин даңғылы, № № 16а, 16б үйлер.
№ 132 учаске
№ 5 орта мектеп, Клинка көшесі, 11
Семенова көшесі, № № 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер;
Әуезов көшесі, № № 1, 4, 5 үйлер;
В. Клинка көшесі, № № 1, 3, 5, 6, 9а, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 42 үйлер;
Чапаев көшесі, № № 33, 35 үйлер;
Свердлов көшесі, № № 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 14а, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 24а үйлер;
Шевченко көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7а, 9а, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Белинский көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 21, 23, 25 үйлер;
Тәуелсіздік даңғылы, № № 5, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлер;
Гагарин даңғылы, № № 16, 20, 22, 24 үйлер;
Ушанов көшесі, № № 4, 6 үйлер;
Қонаев көшесі, № № 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер.
№ 133 учаске
«Риддер орман шаруашылығы» ММ басқармасы, Лесхоз кенті
Лесхоз № № 1а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер;
Тишинская көшесі, № № 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34 үйлер.
№ 134 учаске
Экономикалық мектеп-лицей, Қонаев көшесі, 27
Қонаев көшесі, № № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 46, 46/1, 48 үйлер;
Әуезов көшесі, № № 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 39 үйлер;
Орджоникидзе көшесі, № № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
Тельман көшесі, № № 3, 4, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Свердлов көшесі, № № 15, 15а, 15б, 17, 17а, 19, 19а, 21, 25, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
Крылов көшесі, № № 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28 үйлер;
Герцен көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 8, 16, 20, 22 үйлер;
Гоголь көшесі, № № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 33 үйлер;
Чапаев көшесі, № № 12а, 16а, 18а, 43, 45, 47, 48, 53, 55, 57, 59, 61 үйлер;
Ш. Уәлиханов көшесі, № № 3, 4, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 19, 24, 25, 27, 29, 30 үйлер;
З. Космодемьянская тұйық көшесі, № № 3, 5, 6 үйлер.
№ 135 учаске
Экономикалық мектеп-лицей, Қонаев көшесі, 27
Гоголь көшесі, № № 35, 37, 41, 43 үйлер;
Гагарин даңғылы, № № 26, 28, 30, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 40, 42 үйлер;
Белинский көшесі, № № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер;

улица Чапаева дома № № 17, 23, 25;
улица Семеновой дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12а, 13, 15,21;
улица Тохтарова дома № № 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Проезд Космонавтов дома № № 3, 4, 6, 8;
Проспект Гагарина дома № № 16а, 16б.
Участок № 132
Средняя школа № 5, ул. Клинка, 11
улица Семеновой дома № № 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Ауэзова дома № № 1, 4, 5;
улица В. Клинка дома № № 1, 3, 5, 6, 9а, 12, 13, 15, 16,18, 20, 21,22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 42;
улица Чапаева дома № № 33, 35;
улица Свердлова дома № № 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 14а,16,18, 18а, 20, 22, 24, 24а;
улица Шевченко дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7а, 9а, 10, 11, 12, 13;
улица Белинского дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 21, 23, 25;
Проспект Независимости дома № № 5,8,9,10,11,12,12а,13, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30;
Проспект Гагарина дома № № 16, 20, 22, 24;
улица Ушанова дома № № 4, 6;
улица Кунаева дома № № 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 26, 28, 30, 32, 34.
Участок № 133
Управление ГУ «Риддерское лесное хозяйство», пос. Лесхоз
Лесхоз дома № № 1а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10,12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Тишинская дома № № 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34.
Участок № 134
Экономическая школа-лицей, ул. Кунаева, 27
улица Кунаева дома № № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 46, 46/1, 48;
улица Ауэзова дома № № 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 39;
улица Орджоникидзе дома № № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Тельмана дома № № 3, 4, 10, 11, 12, 13;
улица Свердлова дома № № 15, 15а, 15б, 17, 17а, 19, 19а, 21, 25, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Крылова дома № № 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28;
улица Герцена дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 8, 16, 20, 22;
улица Гоголя дома № № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 33;
улица Чапаева дома № № 12а, 16а, 18а, 43, 45, 47, 48, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Ч. Валиханова дома № № 3, 4, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 19, 24, 25, 27, 29, 30;
переулок З. Космодемьянской дома № № 3, 5, 6.
Участок № 135
Экономическая школа-лицей, ул. Кунаева, 27
улица Гоголя дома № № 35, 37, 41, 43;
Проспект Гагарина дома № № 26, 28, 30, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 40, 42;
улица Белинского дома № № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;

Қонаев көшесі, № № 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер;
Тәуелсіздік даңғылы, № № 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44 үйлер;
Ш. Уәлиханов көшесі, № № 35, 36, 37, 40, 43, 45, 47 үйлер;
Ушанов көшесі, № № 12, 14, 16 үйлер;
Герцен көшесі, № № 33, 34 үйлер.
№ 136 учаске
№ 14 орта мектеп, 3 ықшамаудан, 23
поселок Шахтостроителей көшесі, № № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
3 ықшамаудан, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 26 үйлер;
Гоголь көшесі, № № 2/1, 2/2, 8 үйлер;
Айдарханов көшесі, № № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19 үйлер;
Әуезов көшесі, № № 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
Орджоникидзе көшесі, № № 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Тельман көшесі, № № 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40 үйлер;
Урицкий көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Проходческая көшесі, № № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 19 үйлер;
Андреевский тұйық көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Проходческий тұйық көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Шахтостроительный тұйық көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Металлистов тұйық көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
№ 137 учаске
№ 14 орта мектеп, 3 ықшамаудан, 23
3 ықшамаудан № № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36 үйлер.
№ 138 учаске
№ 3 орта мектеп, 4 ықшамаудан, 28
4 ықшамаудан № № 1, 2, 6, 6а, 6б, 6в, 6/2, 7, 14, 15, 16, 24а үйлер.
№ 139 учаске
№ 3 орта мектеп, 4 ықшамаудан, 28
4 ықшамаудан № № 3, 4, 5, 21, 21/1, 22, 23, 24, 26, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер.
№ 140 учаске
«Беловодье» демалыс орталығы, 4 ықшамаудан, 33
4 ықшамаудан № № 8, 9, 10, 11, 17, 18, 19, 20 үйлер
№ 141 учаске
№ 41 «Теремок» МДБМ, 5 ықшамаудан, 8
5 ықшамаудан № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер
№ 142 учаске
№ 7 КЛ кәсіби дайындық орталығы, Островский көшесі, 86
Шаравка кенті
91 квартал № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;
93 квартал № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58 үйлер;

улица Кунаева дома № № 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Проспект Независимости дома № № 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44;
улица Ч. Валиханова дома № № 35, 36, 37, 40, 43, 45, 47;
улица Ушанова дома № № 12, 14, 16;
улица Герцена дома № № 33, 34.
Участок № 136
Средняя школа № 14, 3 микрорайон, 23
улица поселок Шахтостроителей дома № № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
3 микрорайон дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 26;
улица Гоголя дома № № 2/1, 2/2, 8;
улица Айдарханова дома № № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19;
улица Ауэзова дома № № 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица Орджоникидзе дома № № 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Тельмана дома № № 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
улица Урицкого дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Проходческая дома № № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 19;
переулок Андреевский дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Проходческий дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
переулок Шахтостроительный дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
переулок Металлистов дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Участок № 137
Средняя школа № 14, 3 микрорайон, 23
3 микрорайон дома № № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36.
Участок № 138
Средняя школа № 3, 4 микрорайон, 28
4 микрорайон дома № № 1, 2, 6, 6а, 6б, 6в, 6/2, 7, 14, 15, 16, 24а.
Участок № 139
Средняя школа № 3, 4 микрорайон, 28
4 микрорайон дома № № 3, 4, 5, 21, 21/1, 22, 23, 24, 26, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Участок № 140
Центр досуга «Беловодье», 4 микрорайон, 33
4 микрорайон дома № № 8, 9, 10, 11, 17, 18, 19, 20.
Участок № 141
ДДУ № 41 «Теремок», 5 микрорайон, 8
5 микрорайон дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Участок № 142
Центр профессиональной подготовки ПЛ № 7,
ул. Островского, 86
Поселок Шаравка
91 квартал дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
93 квартал дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58;

94 квартал № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
95 квартал № № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 40, 41, 42, 43 үйлер;
Островский көшесі, № № 35, 35/1, 70, 72, 74, 76, 84 үйлер;
Войков көшесі, № № 3, 84 үйлер;
Л. Толстой көшесі, № № 30, 32, 34, 36, 39 үйлер;
Маяковский көшесі, № № 27, 29, 31 үйлер.
№ 143 учаске
№ 16 орта мектеп, Л. Толстой көшесі, 24
Л. Толстой көшесі, № № 27, 33, 35, 36 үйлер;
Маяковский көшесі, № № 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 25 үйлер;
Лермонтов көшесі, № № 15, 16, 17, 18, 24 үйлер;
В. Пик көшесі, № № 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44 үйлер;
Жамбыл көшесі, № № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36 үйлер;
Ломоносов көшесі, № № 4, 6, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36 үйлер;
Грибоедов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 32, 34, 35, 36 үйлер;
Бажов көшесі, № № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер;
Разин көшесі, № № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 16, 22 үйлер;
Матросов көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 15, 16, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 34, 38, 44, 47, 49, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 62, 63, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 79, 81, 84, 86, 88, 92 үйлер;
Курчатов көшесі, № № 2, 4, 6 үйлер;
Жуковский көшесі, № № 1, 3, 5 үйлер;
Барнаульская көшесі № № 1, 2 үйлер;
Лихачев көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер;
Коммунальная көшесі, № № 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30 үйлер;
Бакинских Комиссаров көшесі, № № 1, 3, 5, 9, 17 үйлер;
Карагандинская көшесі, № 1 үй;
Островский көшесі, № № 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 64, 66, 68 үйлер;
Самоквитов көшесі, № № 4, 5, 6 үйлер;
Спортивная көшесі, № № 1, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 29, 31, 33, 35 үйлер;
Сосновый бор көшесі, № № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13 үйлер;
Амбулаторный тұйық көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16 үйлер;
Котельный тұйық көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 үйлер;
Водопроводный тұйық көшесі, № № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
Бухтарминский тұйық көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 8, 10 үйлер.
№ 144 учаске
Риддер аграрлық-техникалық колледжі, Островский көшесі, 65
Островский көшесі, № № 1, 3, 5, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 77, 79, 81, 89, 91 үйлер;

94 квартал дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
95 квартал дома № № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 40, 41, 42, 43;
улица Островского дома № № 35, 35/1, 70, 72, 74, 76, 84;
улица Войкова дома № № 3, 84;
улица Л. Толстого дома № № 30, 32, 34, 36, 39;
улица Маяковского дома № № 27, 29, 31.
Участок № 143
Средняя школа № 16, ул. Л. Толстого, 24
улица Л. Толстого дома № № 27, 33, 35, 36;
улица Маяковского дома № № 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 25;
улица Лермонтова дома № № 15, 16, 17, 18, 24;
улица В. Пика дома № № 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44;
улица Джамбула дома № № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36;
улица Ломоносова дома № № 4, 6, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36;
улица Грибоедова дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 32, 34, 35, 36;
улица Бажова дома № № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Разина дома № № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 16, 22;
улица Матросова дома № № 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 15, 16, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 34, 38, 44, 47, 49, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 62, 63, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 79, 81, 84, 86, 88, 92;
улица Курчатова дома № № 2, 4, 6;
улица Жуковского дома № № 1, 3, 5;
улица Барнаульская дома № № 1, 2;
улица Лихачева дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Коммунальная дома № № 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30;
улица Бакинских Комиссаров дома № № 1, 3, 5, 9, 17;
улица Карагандинская дом № 1;
улица Островского дома № № 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 64, 66, 68;
улица Самоквитова дома № № 4, 5, 6;
улица Спортивная дома № № 1, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 29, 31, 33, 35;
улица Сосновый бор дома № № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13;
переулок Амбулаторный дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16;
переулок Котельный дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
переулок Водопроводный дома № № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
переулок Бухтарминский дома № № 3, 4, 5, 6, 8, 10.
Участок № 144
Риддерский аграрно-технический колледж, ул. Островского, 65
улица Островского дома № № 1, 3, 5, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39,41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 77, 79, 81, 89, 91;

Юбилейная көшесі, № № 4, 6 үйлер;
Кутузов көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Халтурин көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 39 үйлер;
Братская көшесі, № № 2, 3, 4 үйлер;
Красноярская көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Мичурин көшесі, № № 1,5, 6, 7 үйлер;
Спортивная көшесі, № № 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер.
№ 145 учаске
М. Горький атындағы мектеп, Луговая көшесі, 4
Дружба көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 6 үйлер;
Центральная көшесі, № № 2, 4, 6, 12, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлер;
Волочаевская көшесі, № № 1, 3, 4, 9, 10, 11, 14, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлер;
Попов көшесі, № № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 18, 22, 24, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48 үйлер;
Набережная көшесі, № № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 45, 46, 47, 50, 54, 55, 56, 59, 60, 62 үйлер;
Громатушинская көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер;
Кедровская көшесі, № № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 15, 21, 27, 29, 33, 59 үйлер;
Почтовая көшесі, № № 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 40, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 78 үйлер;
Луговая көшесі, № № 1, 2, 3, 7, 9, 11, 16, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 84, 90, 94, 96, 106, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 150, 154, 156, 162, 164, 174, 178, 182, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 220, 222, 224 үйлер;
Пихтовская көшесі, № № 1, 2, 6, 8, 12, 14, 18, 20, 22, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 42 үйлер;
Заводская көшесі, № № 2, 6, 8, 11, 12, 14, 20, 22, 24, 25, 27, 33, 35, 37, 38, 40, 43, 44, 46, 48, 51, 54, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 75, 77 үйлер;
Шоссейная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 98 үйлер;

улица Юбилейная дома № № 4, 6;
улица Кутузова дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Халтурина дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 39;
улица Братская дома № № 2, 3, 4;
улица Красноярская дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Мичурина дома № № 1, 5, 6, 7;
улица Спортивная дома № № 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
Участок № 145
Школа им. М. Горького, ул. Луговая, 4
улица Дружбы дома № № 1, 2, 3, 4, 6;
улица Центральная дома № № 2, 4, 6, 12, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Волочаевская дома № № 1, 3, 4, 9, 10, 11, 14, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
улица Попова дома № № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 18, 22, 24, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48;
улица Набережная дома № № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 45, 46, 47, 50, 54, 55, 56, 59, 60, 62;
улица Громатушинская дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Кедровская дома № № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 15, 21, 27, 29, 33, 59;
улица Почтовая дома № № 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 40, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 78;
улица Луговая дома № № 1, 2, 3, 7, 9, 11, 16, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 84, 90, 94, 96, 106, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 150, 154, 156, 162, 164, 174, 178, 182, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 220, 222, 224;
улица Пихтовская дома № № 1, 2, 6, 8, 12, 14, 18, 20, 22, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 42;
улица Заводская дома № № 2, 6, 8, 11, 12, 14, 20, 22, 24, 25, 27, 33, 35, 37, 38, 40, 43, 44, 46, 48, 51, 54, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 75, 77;
улица Шоссейная дома № № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 98;

Заводской тұйық көшесі, № № 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 26, 32, 36, 38, 40, 43, 49 үйлер.
№ 146 учаске
№ 17 орта мектеп, Буровая көшесі, 3
Дрейман көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Гэсовская көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31 үйлер;
Буровая көшесі, № № 2, 10, 12, 18 үйлер;
Перспективная көшесі, № 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14 үйлер;
Весенняя көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 26, 30, 32 үйлер;
Солнечная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13 үйлер;
Горный тұйық көшесі, № № 2, 4 үйлер;
Банный тұйық көшесі, № № 1, 2 үйлер.
№ 147 учаске
«Дарынды балаларға арналған республикалық спорттық
мектеп-интернаты» ММ, Лесное ауылы, 58
Лесное ауылы:
Синюшинская көшесі, № № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 50, 52 үйлер.
№ 148 учаске
Бутаково ауылының орта мектебі, Целинная көшесі, 33/1
Урожайная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Чайкин көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Луговая көшесі, № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 30, 34 үйлер;
Целинная көшесі, № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44 үйлер;
Дорожная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 61, 66а, 68, 72 үйлер;
Верхняя көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 37 үйлер;
Косой тұйық көшесі, № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлер.
№ 1126 учаске
Поперечное ауылының орталау мектебі, Новая көшесі 1/1
Новая көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9а, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Центральная көшесі, № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 33-35, 35а, 36, 37, 38, 41, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 56, 58, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 73, 75, 79, 81, 83 үйлер;
Заречная көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14 үйлер;
Зеленый клин көшесі, № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18 үйлер.
№ 1127 учаске
№ 1 қалалық аурухана, Тоқтаров көшесі, 4
Медициналық мекемелер:
Жұқпалы аурулар ауруханасы, Безголосов көшесі, 15 үй;
№ 1 қалалық аурухана, Тоқтаров көшесі, 4а үй;
Туберкулезге қарсы диспансер, Семипалатинская көшесі, 18 үй.
№ 1141 учаске
Риддер қаласының ішкі істер бөлімі, Тоқтаров көшесі, 8
Риддер ҚІІБ уақытша ұстау изоляторы.

переулок Заводской дома № № 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 26, 32, 36, 38, 40, 43, 49.
Участок № 146
Средняя школа № 17, ул. Буровая, 3
улица Дреймана дома № № 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Гэсовская дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31;
улица Буровая дома № № 2, 10, 12, 18;
улица Перспективная дома № № 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14;
улица Весенняя дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 26, 30, 32;
улица Солнечная дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13;
переулок Горный дома № № 2, 4;
переулок Банный дома № № 1, 2.
Участок № 147
ГУ «Республиканская спортивная школа-интернат для одаренных
детей», село Лесное, 58
Село Лесное:
улица Синюшинская дома № № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 50, 52.
Участок № 148
Средняя школа с. Бутаково, ул. Целинная, 33/1
улица Урожайная дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Чайкина дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Луговая дома № № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 30, 34;
улица Целинная дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Дорожная дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 61, 66а, 68, 72;
улица Верхняя дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 37;
переулок Косой дома № № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13.
Участок № 1126
Неполная средняя школа с. Поперечное, ул. Новая 1/1
улица Новая дома № № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9а, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Центральная дома № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 33-35, 35а, 36, 37, 38, 41, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 56, 58, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 73, 75, 79, 81, 83;
улица Заречная дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14;
улица Зеленый клин дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18.
Участок № 1127
Городская больница № 1, ул. Тохтарова, 4
Медицинские учреждения:
Инфекционная больница, улица Безголосова дом 15;
Городская больница № 1, улица Тохтарова дом 4а;
Противотуберкулезный диспансер, улица Семипалатинская дом 18.
Участок № 1141
Отдел внутренних дел г. Риддера, ул. Тохтарова, 8
Изолятор временного содержания Риддерского ГОВД.