2011 жылға тіркелген салық ставкаларының айлық мөлшерлерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 01-02/32-16 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аягөз аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 22 сәуірде N 5-6-133 тіркелді. Күші жойылды - Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 01-02/37-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Аягөз аудандық мәслихатының 2011.12.22 N 01-02/37-8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-ІV «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Кодексінің 422 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении размеров месячных ставок фиксированного налога на 2011 год
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2011 года N 01-02/32-16. Зарегистрировано управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 апреля 2011 года за N 5-6-133. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата от 22 декабря 2011 года N 01-02/37-8
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата от 22.12.2011 N 01-02/37-8.
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» маслихат Аягозского района РЕШИЛ:

1. 2011 жылға тіркелген салық ставкаларының айлық мөлшерлері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 01-02/15-5 «2009 жылға тіркелген салық ставкаларының айлық мөлшерлерін бекіту туралы» (2009 жылы 8 мамырда нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-6-92 нөмірімен тіркелген, «Аягөз жаңалықтары» газетінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 21-22 (9870-9871) сандарында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить размер месячных ставок фиксированного налога на 2011 год согласно приложению.
2. Решение Аягозского районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 01-02/15-5 «Об утверждении месячных ставок фиксированного налога на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 мая 2009 года № 5-6-92, опубликовано в газете «Аягөз жаңалықтары» от 16 марта 2009 года № 21-22 (9870-9871)) признать утратившим силу.

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            К. Салқымбаев
Мәслихат хатшысы                           М. Темеков
Қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының
2011 жылғы 18 наурыздағы
№ 01-02/32-16 шешімімен
бекітілген
Рет №
Салық салу нысанының атауы
Тіркелген салықтық базалық ставкаларының көлемі (айлық есептік көрсеткіште)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
2
4
Бильярд үстелі
5
Аудандық мәслихат хатшысы                  М. Темеков

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        К. Салкымбаев
Секретарь маслихата                        М. Темеков
Приложение к решению
Аягозского районного маслихата
от 18 марта 2011 года № 01-02/32-16
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4
Бильярдный стол
5
Секретарь районного маслихата              М. Темеков