"Бородулиха ауданының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" 2010 жылғы 17 наурыздағы N 25-3-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы мәслихатының 2011 жылғы 13 маусымдағы N 36-8-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 07 шілдеде N 5-8-134 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11-5-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 11-5-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңы 6-бабының 1-тармағы 15) тармақшасы, Қазақстан Республикасы 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97-бабы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 «Тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы» қаулысына сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Бородулиха ауданының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы» 2010 жылғы 17 наурыздағы № 25-3-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 15 сәуірде № 5-8-108 тіркелген, аудандық «Аудан тынысы» газетінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 19 (6339) жарияланған) шешімге келесі өзгерістер енгізілсін:
Ереженің 2 бөлімі 6 тармақ 2 тармақшасының 1 абзацы келесі редакцияда жазылсын:
бірінші, екінші топтағы мүгедектер және 18 жасқа дейінгі мүгедек балалардың, сексен жастан асқандардың күтімімен айналысатындар;
Ереженің 5 бөлімдегі 22 тармағының:
1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
жұмыс істемесе және алименттер төлеу бойынша қарыздары болса немесе тұрғылықты жері белгісіз болса;
2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
бас бостандығынан айыру орындарында немесе уақытша ұстау изоляторында болса;
3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
туберкулез, психоневрологиялық диспансерлерде (стационарларда), емделу-еңбек профилакторияларында (ЕЕП) емделіп жатса немесе есепте болса;
4) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасымен тиісті келісімі жоқ мемлекеттерге үнемі тұруға кеткен жағдайларда.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                     В. Лопатин
Аудандық мәслихат хатшысы                         Б. Аргумбаев

О внесении изменений в решение от 17 марта 2010 года N 25-3-IV "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Бородулихинского района"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 июня 2011 года N 36-8-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 07 июля 2011 года за N 5-8-134. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 11-5-V
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2012 N 11-5-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи», Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 17 марта 2010 года № 25-3-IV «Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Бородулихинского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 апреля 2010 года № 5-8-108, опубликованное в районной газете «Пульс района» от 23 апреля 2010 года № 19 (6339) следующие изменения:
абзац 1 подпункт 2 пункта 6 раздела 2 Правил изложить в следующей редакции:
лиц, осуществляющих уход за инвалидами первой и второй групп, детьми-инвалидами в возрасте до 18 лет, лицами старше восьмидесяти лет;
в пункте 22 раздела 5 Правил:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
не работает и имеет задолженность по выплате алиментов или местонахождение его неизвестно;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
находится в местах лишения свободы либо изоляторе временного содержания;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
находится на излечении либо на учете в туберкулезном, психоневрологическом диспансерах (стационарах), лечебно-трудовом профилактории (ЛТП);
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
выбыл на постоянное место жительства в государства, с которыми Республика Казахстан не имеет соответствующего соглашения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                                 В. Лопатин
Секретарь районного маслихата                      Б. Аргумбаев