Бородулиха ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімінің 2011 жылғы 23 қарашадағы N 12 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 05 желтоқсанда N 5-8-138 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімінің 2014 жылғы 04 желтоқсандағы № 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімінің 04.12.2014 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23–бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес Бородулиха ауданының әкiмi ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы С. Н. Лазуринге жүктелсiн.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғанынан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі
Келісілді:
Бородулиха ауданының аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
2011 жыл 22 қараша
Г. Акулов
С. Харченко
Бородулиха ауданы әкімінің
2011 жылғы 23 қарашадағы
№ 12 шешіміне қосымша
Бородулиха ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары
№ 375 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бородулиха ауылы, Подборная көшесі, 28, Абай атындағы толық емес орта мектеп, телефон 3-22-83.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бородулиха ауылы, Октябрь көшесі, 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 22, 28 үйлер; Советская көшесі, 1 үй, 2 үй а пәтер, 4, 6, 8, 10, 11, 16, 22, 23 үйлер, 23 үй а пәтер, 25, 27 үйлер, 27 үй а пәтер, 29 үй а пәтер, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54 үйлер, 54 үй а пәтер, 55, 57, 58, 59, 60, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76 үйлер; Комсомольская көшесі, 1, 2 үйлер, 2 үй 2, 3, а пәтерлер, 3, 4, 5, 6, 7, 10 үйлер, 10 үй а пәтер, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37 үйлер, 37 үй а пәтер, 39, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 61, 63, 65, 67 үйлер; Новая көшесі, 1 үй, 1 үй 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, а пәтерлер, 2 үй, 2 үй 1, 3, 4, 5, 6, 7, б пәтерлер, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18 үйлер, 18 үй а, б пәтерлер, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 37, 39, 41 үйлер, 41 үй а пәтер, 43, 45, 47, 51 үйлер, 55 үй а пәтер; Әуезов көшесі, 1 үй, 1 үй а пәтер, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер; Рабочая көшесі, 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 20 үйлер, 20 үй а пәтер, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 68 үйлер; Подборная көшесі, 2 үй, 2 үй 1, 2, 3, 4, 5, 6 пәтерлер, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер, 30 үй а пәтер, 31, 32, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 59, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 84, 85 үйлер, 85 үй а, б пәтерлер, 86, 87, 89, 90 үйлер; Дружба көшесі, 2, 4, 6 үйлер, 6 үй а, 3 пәтерлер, 7, 8 үйлер, 8 үй а пәтер, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер, 13 үй а пәтер, 15, 16 үйлер, 18 үй 2 пәтер, 20 үй 1, 2, 21 пәтерлер, 21 үй а, 2 пәтерлер, 22 үй 1, 2 пәтерлер, 23 үй 1, 2 пәтерлер, 24, 25, 27, 28 үйлер, 28 үй 2 пәтер, 29, 30 үйлер, 30 үй 2 пәтер, 35 үй, 35 үй 1, 2 пәтерлер, 39 үй 1, 2 пәтерлер, 41 үй, 43 үй 1, 2 пәтерлер, 45, 51 үйлер; Северная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 17, 18 үйлер, 19 үй 1, 2 пәтерлер, 20, 22, 23, 25, 29 үйлер; Лесхоз көшесі, 1, 2, 3 үйлер, 3 үй 2, 3 пәтерлер, 4,4 үй, 4 үй 2 пәтер, 5 үй, 5 үй а, б, г пәтерлер, 6, 7 үйлер, 7 үй а, 2 пәтерлер, 8 үй 1, 2 пәтерлер, 9 үй, 10 үй а, 2 пәтерлер, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер, 16 үй 1 пәтер, 17 үй 1, 2, а, б пәтерлер, 18 үй, 18 үй а, б пәтерлер, 19 үй, 19 үй 2 пәтер, 21 үй 1 пәтер, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30 үйлер, 30 үй 1, 2, в пәтерлер, 31, 32, 33 үйлер, 33 үй а, б пәтерлер, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер, 42 үй 1, 2, а пәтерлер, 43 үй 1, 2 пәтерлер, 44 үй, 44 үй 2 пәтер, 45 үй, 45 үй 2 пәтер, 46 үй, 46 үй 1 пәтер, 47 үй 1, 2 пәтерлер, 48 үй 1, 2 пәтерлер, 49 үй, 49 үй 1, 2 пәтерлер, 50 үй 1, 2 пәтерлер, 51 үй 1, 2 пәтерлер, 52 үй 2 пәтер, 54 үй а пәтер, 55 үй 1, 2 пәтерлер, 56 үй 2 пәтер, 58 үй, 58 үй а пәтер, 59, 60, 61, 62, 63, 68, 69, 70 үйлер.
№ 376 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков по Бородулихинскому району
Решение акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2011 года N 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 05 декабря 2011 года за N 5-8-138. Утратило силу решением акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 04 декабря 2014 года № 15
Сноска. Утратило силу решением акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 04.12.2014 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким Бородулихинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Бородулихинскому району Восточно-Казахстанской области, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бородулихинского района Лазурина С. Н.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Согласовано:
Председатель Бородулихинской
районной территориальной
избирательной комиссии
22 ноября 2011 года
Г. Акулов
С. Харченко
Приложение
к решению акима
Бородулихинского района
от 23 ноября 2011 года № 12
Границы избирательных участков по Бородулихинскому району
Избирательный участок № 375
Центр избирательного участка: село Бородулиха, улица Подборная 28, неполная средняя школа имени Абая, телефон 3-22-83.
Границы избирательного участка: село Бородулиха улица Октябрьская, дома 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 22, 28; улица Советская, дом 1, дом 2 квартира а, дома 4, 6, 8, 10, 11, 16, 22, 23, дом 23 квартира а, дома 25, 27, дом 27 квартира а, дом 29 квартира а, дома 30, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, дом 54 квартира а, дома 55, 57, 58, 59, 60, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76; улица Комсомольская, дома 1, 2, дом 2 квартира 2, 3, а, дома 3, 4, 5, 6, 7, 10, дом 10 квартира а, дома 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, дом 37 квартира а, дома 39, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 61, 63, 65, 67; улица Новая, дом 1, дом 1 квартиры 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, а, дом 2, дом 2 квартиры 1, 3, 4, 5, 6, 7, б, дома 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, дом 18 квартиры а, б, дома 19, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 37, 39, 41, дом 41 квартира а, дома 43, 45, 47, 51, дом 55 квартира а; улица Ауэзова, дом 1, дом 1 квартира а, дома 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26; улица Рабочая, дома 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 20, дом 20 квартира а, дома 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30,31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 68; улица Подборная, дом 2, дом 2 квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, дома 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, дом 30 квартира а, дома 31, 32, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 59, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 84, 85, дом 85 квартиры а, б, дома 86, 87, 89, 90; улица Дружбы, дома 2, 4, 6, дом 6 квартира а, 3, дома 7, 8, дом 8 квартира а, дома 9, 10, 11, 12, 13, дом 13 квартира а, дома 15, 16, дом 18 квартира 2, дом 20 квартиры 1, 2, 21, дом 21 квартиры а, 2, дом 22 квартиры 1, 2, дом 23 квартиры 1, 2, дома 24, 25, 27, 28, 28 квартира 2, дома 29, 30, дом 30 квартира 2, дома 35, дом 35 квартиры 1, 2, дом 39 квартиры 1, 2, дома 41, дом 43 квартиры 1, 2, дома 45, 51; улица Северная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 17, 18, дом 19 квартиры 1, 2, дома 20, 22, 23, 25, 29; улица Лесхоз, дома 1, 2, 3, дом 3 квартиры 2, 3, дом 4 квартира 2, дом 5, дом 5 квартиры а, б, г, дом 6, 7, дом 7 квартиры а, 2, дом 8 квартиры 1, 2, дом 9, дом 10 квартиры а, 2, дом 12, 13, 14, 15, 16, дом 16 квартира 1, дом 17 квартиры 1, 2, а, б, дом 18, дом 18 квартиры а, б, дом 19, дом 19 квартира 2, дом 21 квартира 1, дома 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, дом 30 квартиры 1, 2, в, дома 31, 32, 33, дом 33 квартиры а, б, дома 35, 36, 37, 38, 39, 40, дом 42 квартиры 1, 2, а, дом 43 квартиры 1, 2, дом 44, дом 44 квартира 2, дом 45, дом 45 квартира 2, дом 46, дом 46 квартира 1, дом 47 квартиры 1, 2, дом 48 квартиры 1, 2, дом 49, дом 49 квартиры 1, 2, дом 50 квартиры 1, 2, дом 51 квартиры 1, 2, дом 52 квартира 2, дом 54 квартира а, дом 55 квартиры 1, 2, дом 56 квартира 2, дом 58, дом 58 квартира а, дома 59, 60, 61, 62, 63, 68, 69, 70.
Избирательный участок № 376

Сайлау учаскесінің орталығы: Бородулиха ауылы, Федор Середин көшесі, 35, Островский атындағы орта мектеп, телефон 2-13-56.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бородулиха ауылы, Федор Середин көшесі, 42, 45, 46 үйлер, 37 үй 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 пәтерлер, 39 үй 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 пәтерлер, 41 үй 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56 пәтерлер, 49, 50, 51, 52, 54 үйлер, 55 үй 1, 2 пәтерлер, 62, 67 үйлер, 69 үй а, б пәтерлер, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 92, 96, 98 үйлер; Тәуелсіздік көшесі, 64, 70, 72, 78, 80, 83, 84, 86, 88, 89, 96, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 112, 116, 117, 118, 119, 120 үйлер, 120 үй 2, 3 пәтерлер, 121 үй, 121 үй 1 пәтер, 122 үй, 122 үй 1, 2 пәтерлер, 123 үй, 124 үй 1, 2 пәтерлер, 126 үй 1 пәтер, 128 үй 1, 2 пәтерлер, 129 үй, 130 үй 2 пәтер, 131 үй, 131 үй 1 пәтер, 133 үй, 133 үй 1, 2, 3, 4, 5 пәтерлер, 136 үй, 137 үй 1, 2 пәтерлер, 140, 142 үйлер, 143 үй 2 пәтер, 144, 146 үйлер, 147 үй 1, 2 пәтерлер, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 үйлер, 164 үй а, б пәтерлер, 165, 167 үйлер, 168 үй а, б пәтерлер, 169 үй, 170 үй 1, 2 пәтерлер, 171 үй, 172 үй 1, 2 пәтерлер, 173 үй, 173 үй 1, 2, 4, а, б пәтерлер, 175 үй, 176 үй 2 пәтер, 177 үй, 177 үй 1, 2, 4 пәтерлер, 178 үй 1, 2 пәтерлер, 180 үй а, б пәтерлер, 181, 183 үйлер, 183 үй 1, 2 пәтерлер; Достық көшесі, 188, 190, 192, 196, 200 үйлер, 239 үй 1, 2 пәтерлер, 241, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 265, 273 үйлер; Бірлік көшесі, 114, 116, 120, 122 үйлер, 124 үй 1, 2 пәтерлер, 126, 136, 138, 139, 141, 142, 143, 147, 149 үйлер, 151 үй 1, 2 пәтерлер, 152, 154, 155, 156, 157 үйлер, 158 үй а, б пәтерлер, 161, 162, 171, 173, 174 үйлер, 174 үй 1, 2, 8 пәтерлер, 193, 195, 197, 203, 205, 206, 209, 215, 217, 221, 225 үйлер; 241 үй 1 пәтер, 247, 251, 249, 253, 255, 257, 265, 273 үйлер; Түсібжанов көшесі, 61, 63, 65, 69, 71, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 111, 112, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162 үйлер, 161 үй а, б, д пәтерлер, 164 үй, 164 үй а пәтер, 166, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194 үйлер; Короткая көшесі, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер; Лесная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер, 19 үй 1, 2 пәтерлер, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер, 25 үй а, 2 пәтерлер, 26 үй 1, 2 пәтерлер, 27 үй 1, 2 пәтерлер, 28 үй 1, 2 пәтерлер, 29 үй 1, 2 пәтерлер, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40 үйлер; Пионерская көшесі, 1, 4, 6, 7, 21, 27, 29 үйлер, 29 үй а пәтер, 33 үй, 33 үй а пәтер, 35 үй а пәтер, 37, 39 үйлер, 39 үй б, в пәтерлер, 41 үй, 41 үй а пәтер, 43 үй, 43 үй а пәтер, 45, 51 үйлер, 55 үй а пәтер, 59, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер, 71 үй а пәтер, 73, 75, 79, 83, 87, 88 үйлер, 89 үй а пәтер, 91, 92, 93, 96, 97, 99 үйлер, 99 үй а, б пәтерлер, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110 үйлер, 110 үй а пәтер, 111, 113, 115, 117, 120, 121, 122, 123 үйлер, 124 үй 2 пәтер, 125 үй, 126 үй 2 пәтер, 128, 129, 131, 135, 137, 139 үйлер; Южный шағын ауданы, 2, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 28 үйлер, 29 үй а пәтер, 31 үй 1 пәтер, 32 үй, 32 үй 1, 2 пәтерлер, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40 үйлер, 41 үй а пәтер, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер; КСХТ көшесі, 3 үй 1 пәтер, 6 үй 1, 2, а пәтерлер, 7, 12 үйлер, 12 үй 1, 2 пәтерлер, 15 үй 1, 2 пәтерлер, 16 үй 1, 2 пәтерлер, 17 үй 1, 2 пәтерлер, 20, 21, 22 үйлер, 23 үй 1, 2 пәтерлер, 25 үй 1, 2 пәтерлер, 26 үй, 27 үй 3 пәтер, 29, 31, 32 үйлер, 33 үй 1, 2 пәтерлер, 34 үй 1, 2 пәтерлер, 35 үй 1, 2, 3 пәтерлер, 36 үй, 36 үй 1 пәтер, 37 үй 2, 3 пәтерлер, 38 үй 1, 2 пәтерлер, 40 үй 1, 2 пәтерлер, 41 үй 1, 2 пәтерлер, 43 үй 1, 2 пәтерлер, 44 үй 1, 2 пәтерлер, 45 үй, 46 үй 1, 2 пәтерлер, 47 үй 1, 2 пәтерлер, 48 үй 1, 2 пәтерлер; Подстанция көшесі, 1 үй 1 пәтер, 2 үй, 2 үй 1, 2 пәтерлер, 3 үй; СТО көшесі, 1 үй 1 пәтер.
№ 377 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Бородулиха, улица Федора Середина 35, средняя школа имени Островского, телефон 2-13-56.
Границы избирательного участка: село Бородулиха, улица Федора Середина, дома 42, 45, 46, дом 37 квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, дом 39 квартиры 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, дом 41 квартиры 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, дома 49, 50, 51, 52, 54, дом 55 квартиры 1, 2, дома 62, 67, дом 69 квартиры а, б, дома 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 92, 96, 98; улица Тәуелсіздік, дома 64, 70, 72, 78, 80, 83, 84, 86, 88, 89, 96, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 112, 116, 117, 118, 119, 120, дом 120 квартиры 3, 4, дом 121, дом 121 квартира 1, дом 122, дом 122 квартиры 1, 2, дом 123, дом 124 квартиры 1, 2, дом 126 квартира 1, дом 128 квартиры 1, 2, дом 129, дом 130 квартира 2, дом 131, дом 131 квартира 1, дом 133, дом 133 квартиры 1, 2, 3, 4, 5, дома 136, дом 137 квартиры 1, 2, дом 140, 142, дом 143 квартира 2, дом 144, 146, дом 147 квартиры 1, 2, дома 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, дом 164 квартиры а, б, дома 165, 166, 167, дом 168 квартиры а, б, дома 169, 170 квартиры 1, 2, дома 171, 172 квартиры 1, 2, дом 173, дом 173 квартиры 1, 2, 4, а, б, дом 175, дом 176 квартира 2, дом 177, дом 177 квартиры 1, 2, 4, дом 178 квартиры 1, 2, дом 180 квартиры а, б, дома 181, 183, дом 183 квартиры 1, 2; улица Достык, дома 188, 190, 192, 196, 200, дом 239 квартиры 1, 2, дома 241, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 265, 273; улица Бірлік, дома 114, 116, 120, 122, дом 124 квартиры 1, 2, дома 126, 136, 138, 139, 141, 142, 143, 147, 149, дом 151 квартиры 1, 2, дома 152, 154, 155, 156, 157, дом 158 квартиры а, б, дома 161, 162, 171, 173, 174, дом 174 квартиры 1, 2 , 8, дома 193, 195, 197, 203, 205, 206, 209, 215, 217, 221, 225; дом 241 квартира 1, дом 247, 251, 249,253, 255, 257, 265, 273; улица Тусубжанова, дома 61, 63, 65, 69, 71, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 111, 112, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, дом 161 квартиры а, б, д, дом 164, дом 164 квартира а, дом 166, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; улица Короткая, дома 1,2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10; улица Лесная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, дом 19 квартиры 1, 2, дома 20, 21, 22, 23, 24, дом 25 квартиры а, 2, дом 26 квартиры 1, 2, дом 27 квартиры 1, 2, дом 28 квартиры 1, 2, дом 29 квартиры 1, 2, дома 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40; улица Пионерская, дома 1, 4, 6, 7, 21, 27, 29, дом 29 квартира а, дома 33, 33 квартира а, дом 35 квартира а, дома 37, 39,39 квартиры б, в, дома 41,41 квартира а, дома 43, 43 квартира а, дома 45, 51, дом 55 квартира а, дома 59, 63, 65, 67, 69, 71, дом 71 квартира а, дома 73, 75, 79, 83, 87, 88, дом 89 квартира а, дома 91, 92, 93, 96, 97, 99, дом 99 квартиры а, б, дома 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, дом 110 квартира а, дома 111, 113, 115, 117, 120, 121, 122, 123, дом 124 квартира 2, дом 125, дом 126 квартира 2, дома 128, 129, 131, 135, 137, 139; микрорайон Южный, дома 2, 5,7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 28, дом 29 квартира а, дом 31 квартира 1, дом 32, дом 32 квартиры 1, 2, дома 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, дом 41 квартира а, дома 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55; улица КСХТ, дом 3 квартира 1, дом 6 квартиры 1, 2, а, дома 7, 12, дом 12 квартиры 1, 2, дом 15 квартиры 1, 2, дом 16 квартиры 1, 2, дом 17 квартиры 1, 2, дома 20, 21, 22, дом 23 квартиры 1, 2, дом 25 квартиры 1, 2, дом 26, дом 27 квартира 3, дома 29, 31, 32, дом 33 квартиры 1, 2, дом 34 квартиры 1, 2, дом 35 квартиры 1, 2, 3, дом 36, дом 36 квартира 1, дом 37 квартиры 2, 3, дом 38 квартиры 1, 2, дом 40 квартиры 1, 2, дом 41 квартиры 1, 2, дом 43 квартиры 1, 2, дом 44 квартиры 1, 2, дома 45, 46 квартиры 1, 2, дом 47 квартиры 1, 2, дом 48 квартиры 1, 2; улица Подстанция, дома 1 квартиры 1, дом 2, дом 2 квартиры 1, 2, дом 3; улица СТО, дома 1 квартира 1.
Избирательный участок № 377

Сайлау учаскесінің орталығы: Бородулиха ауылы, Достық көшесі, 214, аудандық мәдениет үйі, телефон 2-19-51.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бородулиха ауылы, Қазақстан көшесі, 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер; Боркова көшесі, 12, 14, 16 үйлер, 18 үй 1, 2, 3 пәтерлер, 20, 21, 22, 23 үйлер, 23 үй 2 пәтер, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер, 32 үй 1, 2 пәтерлер, 33, 35, 37 үйлер; Абай көшесі, 1 үй, 2 үй а, в пәтерлер, 3, 4, 5, 6 үйлер, 6 үй 1 пәтер, 7, 8, 9 үйлер, 9 үй б пәтер, 12 үй, 13 үй а, б пәтерлер, 14, 15 үйлер, 16 үй б пәтер, 17 үй, 18 үй б пәтер, 19, 20 үйлер, 20 үй 1 пәтер, 21 үй, 22 үй а, б пәтерлер, 23 үй, 24 үй а, б пәтерлер, 25 үй а, б пәтерлер, 26 үй 2 пәтер, 27 үй, 28 үй а, б пәтерлер, 29 үй, 29 үй а пәтер, 30, 31 үйлер, 32 үй а, б пәтерлер, 33 үй а, б пәтерлер, 34 үй, 34 үй 1 пәтер, 35 үй, 35 үй а пәтер, 36 үй 1, 2 пәтерлер, 37 үй а, б пәтерлер, 38 үй а, б пәтерлер, 39 үй а, б пәтерлер, 40 үй, 40 үй а пәтер, 41 үй 1, б пәтерлер, 42 үй, 42 үй в пәтер, 43 үй а, б пәтерлер, 44 үй, 44 үй а пәтер, 45 үй а, б пәтерлер, 46 үй, 46 үй 2 пәтер, 47 үй 1, 3, а, б пәтерлер, 48 үй, 48 үй а пәтер, 49 үй а, б пәтерлер, 50 үй, 51 үй а, б, в пәтерлер, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65 үйлер; Восточная көшесі, 1, 2 үйлер, 2 үй а пәтер, 4, 5 үйлер, 5 үй 2 пәтер, 6, 7, 8, 9 үйлер, 10 үй а, 2 пәтерлер, 11, 12 үйлер, 12 үй 1, 2 пәтерлер, 13, 14, 15 үйлер, 15 үй 2 пәтер, 16 үй а пәтер, 17 үй 1 пәтер, 18 үй 1, 2 пәтерлер, 19, 20 үйлер, 21 үй 1, 2 пәтерлер, 22 үй, 22 үй а пәтер, 23 үй 1, 2 пәтерлер, 24, 25, 26, 27 үйлер, 28 үй 1, 2 пәтерлер, 29 үй 1, 2 пәтерлер, 30 үй 1, 2 пәтерлер, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер, 36 үй 1, 2 пәтерлер, 37, 38 үйлер, 38 үй 2 пәтер, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер, 45 үй 2 пәтер, 46 үй, 47 үй 1, 2 пәтерлер, 48, 49, 50, 52 үйлер, 53 үй 1, 2 пәтерлер, 54 үй, 55 үй 1, 2 пәтерлер, 56, 57, 59 үйлер, 61 үй 1, 2 пәтерлер, 63, 65, 67 үйлер, 69 үй 1, 2 пәтерлер, 71 үй 1, 2 пәтерлер; Школьная көшесі, 1, 2, 3 үйлер, 3 үй 1 пәтер, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер; Молодежная көшесі, 1 үй, 1 үй а пәтер, 2 үй а, б пәтерлер, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19 үйлер, 20 үй 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16 пәтерлер, 21, 22, 23, 24 үйлер; Колхозная көшесі, 2 үй, 3 үй 2, 3, 4, 5, 6, 8 пәтерлер, 4, 6, 7, 8, 9 үйлер, 10 үй 1, 2, 3, 4 пәтерлер, 11, 13, 15 үйлер; Достық көшесі, 15, 29, 33, 35, 36, 39, 40 үйлер, 40 үй а пәтер, 41 үй, 43 үй 1, 2 пәтерлер, 45 үй, 45 үй а пәтер, 7, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 149, 150, 151, 153, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 178 үйлер, 178 үй 1 пәтер, 179, 181, 182, 184, 186, 189 үйлер, 189 үй 2 пәтер, 201, 203, 205, 207, 209, 213, 215 үйлер, 215 үй а пәтер, 223 үй, 225 үй 1, 3, 5, 6, 7, 8 пәтерлер, 229 үй, 229 үй 1 пәтер, 231, 233, 237 үйлер; Бірлік көшесі, 6, 7, 9, 12, 14, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72 үйлер, 72 үй 2 пәтер, 79, 85, 87, 89, 92, 94, 97, 100, 102 үйлер, 104 үй 2 пәтер, 105, 106, 117, 119, 121, 123, 125 үйлер; Түсібжанов көшесі, 2, 3, 5, 7, 9, 14, 17, 20, 22, 23, 27, 28 үйлер, 28 үй 2 пәтер, 37, 40, 41 үйлер, 41 үй а пәтер, 42, 43, 44, 48, 52, 53, 54 үйлер, 55 үй б пәтер, 57 үй а, б пәтерлер, 59, 60, 62, 72, 74, 76 үйлер; Федор Середин көшесі, 3 үй, 6 үй а, б пәтерлер, 7, 8 үйлер, 9 үй 1, 2 пәтерлер, 11 үй а, б пәтерлер, 14 үй, 15 үй а, б пәтерлер, 16 үй, 17 үй 1 пәтер, 17 үй 2 пәтер, 18 үй а, 1 пәтерлер, 18 үй 2 пәтер, 19 үй 1, 2 пәтерлер, 19 үй 3 пәтер, 20, 21, 22, 23 үйлер, 23 үй 2 пәтер, 24 үй, 25 үй 1, 2, 3, 4 пәтерлер, 26 үй 1, 2, 3, 4 пәтерлер, 27 үй 1, 2, 3, 4 пәтерлер, 29 үй 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 пәтерлер, 31 үй 1, 3, 4 пәтерлер; Тәуелсіздік көшесі, 32 үй 1, 2 пәтерлер, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43 үйлер, 45 үй 1, 2 пәтерлер, 47 үй, 48 үй 3, 7, 8 пәтерлер, 49 үй, 50 үй 4, 5, 7, 8 пәтерлер, 51 үй, 52 үй 1, 3 пәтерлер, 52 үй 4 пәтер, 53 үй, 54 үй 2, 3, 5, 11, 12, 8, 4,7, 9 пәтерлер, 60, 61, 62; 63, 71 үйлер, 75 үй 3 пәтер, 77, 79 үйлер; Речная көшесі, 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер, 12 үй 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8 пәтерлер, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер, 26 үй а пәтер; Спортивный тұйық көшесі, 1, 2, 5 үйлер, 5 үй 1 пәтер, 6, 8 үйлер, 9 үй 1, 2 пәтерлер, 10 үй, 10 үй 1 пәтер, 11 үй; Чкалов тұйық көшесі, 1 үй а, б пәтерлер, 4 үй а, б пәтерлер, 5, 7, 8, 9 үйлер, 9 үй 2 пәтер, 10 үй; Центральный тұйық көшесі, 1, 2, 4, 6, 8 үйлер, 12 үй 1 пәтер; Парковый тұйық көшесі, 1, 2 үйлер, 2 үй б пәтер, 3, 4, 5, 6 үйлер, 6 үй 1 пәтер, 7, 8 үйлер; Мир тұйық көшесі, 5 үй 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 пәтерлер, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 22 үйлер.
№ 378 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Бородулиха, улица Достық 214, районный дом культуры, телефон 2-19-51.
Границы избирательного участка: село Бородулиха, улица Казахстанская, дома 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; улица Боркова, дома 12, 14, 16, дом 18 квартиры 1, 2, 3, дома 20, 21, 22, 23, дом 23 квартира 2, дома 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, дом 32 квартиры 1, 2, дома 33, 35, 37; улица Абая, дома 1, дом 2 квартиры а, в, дом 3, 4, 5, 6, дом 6 квартира 1, дом 7, 8, 9, дом 9 квартира б, дом 12, дом 13 квартиры а, б, дома 14, 15, дом 16 квартира б, дом 17, дом 18 квартира б, дом 19, 20, дом 20 квартира 1, дом 21, дом 22 квартиры а, б, дом 23, дом 24 квартиры а, б, дом 25 квартиры а, б, дом 26 квартира 2, дом 27, дом 28 квартиры а, б, дом 29, дом 29 квартира а, дома 30, 31, дом 32 квартиры а, б, дом 33 квартиры а, б, дом 34, дом 34 квартира 1, дом 35, дом 35 квартира а, дом 36 квартиры 1, 2, дом 37 квартиры а, б, дом 38 квартиры а, б, дом 39 квартиры а, б, дом 40, дом 40 квартира а, дом 41 квартиры 1, б, дом 42, дом 42 квартира в, дом 43 квартиры а, б, дом 44, дом 44 квартира а, дом 45 квартиры а, б, дом 46, дом 46 квартира 2, дом 47 квартиры 1, 3, а, б, дом 48, дом 48 квартира а, дом 49 квартиры а, б, дом 50, дом 51 квартиры а, б, в, дома 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; улица Восточная, дома 1, 2, 2 квартира а, дома 4, 5, дом 5 квартира 2, дома 6, 7, 8, 9, дом 10 квартиры а, 2, дома 11, 12, дом 12 квартиры 1, 2, дома 13, 14, 15, дом 15 квартира 2, дом 16 квартира а, дом 17 квартира 1, дом 18 квартира 1, 2, дома 19, 20, дом 21 квартиры 1, 2, дом 22, дом 22 квартира а, дом 23 квартиры 1, 2, дома 24, 25, 26, 27, дом 28 квартиры 1, 2, дом 29 квартиры 1, 2, дом 30 квартиры 1, 2, дома 31, 32, 33, 34, 35, дом 36 квартиры 1, 2, дома 37, 38, дом 38 квартира 2, дома 40, 41, 42, 43, 44, дом 45 квартира 2, дом 46, дом 47 квартиры 1, 2, дома 48, 49, 50, 52, дом 53 квартиры 1, 2, дом 54, дом 55 квартиры 1, 2, дома 56, 57, 59, дом 61 квартиры 1, 2, дома 63, 65, 67, дом 69 квартиры 1, 2, дом 71 квартиры 1, 2; улица Школьная, дома 1, 2, 3, дом 3 квартира 1, дома 4, 6, 8, 10, 12, 14; улица Молодежная, дома 1, дом 1 квартира а, дом 2 квартиры а, б, дома 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, дом 20 квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, дома 21, 22, 23, 24; улица Колхозная, дома 2, дом 3 квартиры 2, 3, 4, 5, 6, 8, дома 4, 6, 7, 8, 9, дом 10 квартиры 1, 2, 3, 4, дома 11, 13, 15; улица Достық, дома 15, 29, 33, 35, 36, 39, 40, дом 40 квартира а, дом 41, дом 43 квартиры 1, 2, дом 45, дом 45 квартира а, дома 7, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 149, 150, 151, 153, 155, 156, 157,159, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 178, дом 178 квартира 1, дома 179, 181, 182, 184, 186, 189, дом 189 квартира 2, дома 201, 203, 205, 207, 209, 213, 215, дом 215 квартира а, дом 223, дом 225 квартиры 1, 3, 5, 6, 7, 8, дом 229, дом 229 квартира 1, дома 231, 233, 237; улица Бірлік, дома 6, 7, 9, 12, 14, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, дом 72 квартира 2, дома 79, 85, 87, 89, 92, 94, 97, 100, 102, дом 104 квартира 2, дома 105, 106, 117, 119, 121, 123, 125; улица Тусубжанова, дома 2, 3, 5, 7, 9, 14, 17, 20, 22, 23, 27, 28, дом 28 квартира 2, дома 37, 40, 41, дом 41 квартира а, дома 42, 43, 44, 48, 52, 53, 54, дом 55 квартира б, дом 57 квартиры а, б, дома 59, 60, 62, 72, 74, 76; улица Федора Середина, дома 3, дом 6 квартира а, б, дома 7, 8, дом 9 квартиры 1, 2, дом 11 квартиры а, б, дом 14, дом 15 квартиры а, б, дом 16, дом 17 квартира 1, дом 17 квартира 2, дом 18 квартиры а, 1, дом 18 квартира 2, дом 19 квартиры 1, 2, дом 19 квартира 3, дома 20, 21, 22, 23, дом 23 квартира 2, дом 24, дом 25 квартиры 1, 2, 3, 4, дом 26 квартиры 1, 2, 3, 4, дом 27 квартиры 1, 2, 3, 4, дом 29 квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, дом 31 квартиры 1,3, 4; улица Тәуелсіздік, дома 32 квартиры 1, 2, дома 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, дом 45 квартиры 1, 2, дом 47, дом 48 квартиры 3, 7, 8, дом 49, дом 50 квартиры 4, 5, 7, 8, дом 51, дом 52 квартиры 1, 3, дом 52 квартира 4, дом 53, дом 54 квартиры 2, 3, 5, 11, 12, 8, 4, 7, 9, дома 60, 61, 62; 63, 71, дом 75 квартира 3, дома 77, 79; улица Речная, дома 1,3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, дом 12 квартиры 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, дома 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, дом 26 квартира а; переулок Спортивный, дома 1, 2, 5, дом 5 квартира 1, дома 6, 8, дом 9 квартиры 1, 2, дом 10, дом 10 квартира 1, дом 11; переулок Чкалова, дома 1 квартиры а, б, дом 4 квартиры а, б, дом 5, 7, 8, 9, дом 9 квартира 2, дом 10; переулок Центральный, дома 1, 2, 4, 6, 8 , дом 12 квартира 1; переулок Парковый, дома 1, 2, дом 2 квартира б, дома 3, 4, 5, 6, дом 6 квартира 1, дома 7, 8; переулок Мира, дома 5 квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, дома 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 22.
Избирательный участок № 378

Сайлау учаскесінің орталығы: Знаменка ауылы, мал шаруашылығы кешенінің әкімшілік ғимараты, телефон 2-47-61.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Знаменка ауылы.
№ 379 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Успенка ауылы, Әуезов көшесі, 14, толық емес орта мектеп, телефон 2-42-07.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Успенка ауылы, Барышовка ауылы, Поднебесное ауылы.
№ 382 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Дмитриевка ауылы, Гагарин көшесі, 35, орта мектеп, телефон 3-34-81.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Дмитриевка ауылы.
№ 383 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Боровое ауылы, Центральная көшесі, 3, А.Я. Плицтің меншік үйі, телефон 2-40-42.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Боровое ауылы.
№ 384 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Камышенка ауылы, дүкен ғимараты, Мир көшесі, 17, телефон 2-45-05.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Камышенка ауылы.
№ 385 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Михайловка ауылы, медициналық пункт, телефон 2-44-66.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Михайловка ауылы.
№ 386 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Романовка ауылы, медициналық пункт, телефон 2-44-30.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Романовка ауылы.
№ 387 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Белағаш ауылы, Школьная көшесі, 1, орта мектеп, телефон 3-81-73.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Белағаш ауылы, Дюсекен жол айрығы.
№ 388 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Зенковка ауылы, Школьная көшесі, 19, орта мектеп, телефон 3-44-90.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Зенковка ауылы, Өмірзақ ауылы.
№ 389 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бековка ауылы, М.Базарбаевтың меншік үйі, телефон 2-44-84.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бек-Карьер ауылы, Бековка ауылы, 41 жол айрығы.
№ 390 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шелехов ауылы, Школьная көшесі, 42, орта мектеп, телефон 3-31-38.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шелехов ауылы, Троицкое ауылы.
№ 393 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Орловка ауылы, Дружба көшесі, 23, толық емес орта мектеп, телефон 3-72-37.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Орловка ауылы, Вознесеновка ауылы.
№ 394 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Аул станциясы, 1 Май көшесі, 52, толық емес орта мектеп, телефон 2-47-70.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Аул станциясы.
№ 395 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Коростели ауылы, Абай көшесі, 16, орта мектеп, телефон 2-63-18.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Коростели ауылы.
№ 396 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тарск ауылы, фельдшерлік пункт, № 3 үй телефон 2-46-73.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Тарск ауылы.
№ 397 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Знаменка, административное здание животноводческого комплекса, телефон 2-47-61.
Границы избирательного участка: село Знаменка.
Избирательный участок № 379
Центр избирательного участка: село Успенка, улица Ауэзова 14, неполная средняя школа, телефон 2-42-07.
Границы избирательного участка: село Успенка, село Барышовка, село Поднебесное.
Избирательный участок № 382
Центр избирательного участка: село Дмитриевка, улица Гагарина 35, средняя школа, телефон 3-34-81.
Границы избирательного участка: село Дмитриевка.
Избирательный участок № 383
Центр избирательного участка: село Боровое, улица Центральная 3, частный дом Плиц А. Я., телефон 2-40-42.
Границы избирательного участка: село Боровое.
Избирательный участок № 384
Центр избирательного участка: село Камышенка, здание магазина, улица Мира 17, телефон 2-45-05.
Границы избирательного участка: село Камышенка.
Избирательный участок № 385
Центр избирательного участка: село Михайловка, медицинский пункт, телефон 2-44-66.
Границы избирательного участка: село Михайловка.
Избирательный участок № 386
Центр избирательного участка: село Романовка, медицинский пункт, телефон 2-44-30.
Границы избирательного участка: село Романовка.
Избирательный участок № 387
Центр избирательного участка: село Бель–Агач, улица Школьная 1, средняя школа, телефон 3-81-73.
Границы избирательного участка: село Бель-Агач, разъезд Дюсекен.
Избирательный участок № 388
Центр избирательного участка: село Зенковка, улица Школьная 19, средняя школа, телефон 3-44-90.
Границы избирательного участка: село Зенковка, село Умурзак.
Избирательный участок № 389
Центр избирательного участка: село Бековка, частный дом Базарбаева М, телефон 2-44-84.
Границы избирательного участка: село Бек-Карьер, село Бековка, Разъезд 41.
Избирательный участок № 390
Центр избирательного участка: село Шелехово, улица Школьная 42, средняя школа, телефон 3-31-38.
Границы избирательного участка: село Шелехово, село Троицкое.
Избирательный участок № 393
Центр избирательного участка: село Орловка, улица Дружбы 23, неполная средняя школа, телефон 3-72-37.
Границы избирательного участка: село Орловка, с.Вознесеновка.
Избирательный участок № 394
Центр избирательного участка: станция Аул, улица 1 Мая 52, неполная средняя школа, телефон 2-47-70.
Границы избирательного участка: станция Аул.
Избирательный участок № 395
Центр избирательного участка: село Коростели, улица Абая 16, средняя школа, телефон 2-63-18.
Границы избирательного участка: село Коростели.
Избирательный участок № 396
Центр избирательного участка: село Тарск, дом № 3 фельдшерский пункт , телефон 2-46-73
Границы избирательного участка: село Тарск.
Избирательный участок № 397

Сайлау учаскесінің орталығы: Ивановка ауылы, 1 Май көшесі, 77, ауылдық клуб, телефон 3-56-66.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ивановка ауылы, Сосновка ауылы.
№ 398 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: «Березовка» шипажайы, Новостройка көшесі, № 1, «Березовка» шипажайының конторасы, телефон 2-47-24.
Сайлау учаскесінің шекаралары: «Березовка» шипажайы.
№ 399 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: «Березовка» подхозы, Степная көшесі, 5, ауылдық клуб, телефон 2-65-39, «Березовка» подхозының шекараларында.
№ 400 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Переменовка ауылы, Советская көшесі, 53/а, орта мектеп, телефон 3-61-45.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Переменовка ауылы.
№ 401 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Андроновка ауылы, Ивановская көшесі, 17, бастауыш орта мектеп, телефон 3-52-64.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Андроновка ауылы.
№ 402 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Орловка ауылы, бастауыш орта мектеп, телефон 2-61-61.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Орловка ауылы.
№ 403 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жезкент кенті, ҚазКСР 60 жыл көшесі, 8, № 2 орта мектеп, телефон 5-13-01, 2-59-92.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жезкент кенті, 68 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 пәтерлер; 1 ҚазКСР 60 жыл көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 пәтерлер; 2 ҚазКСР 60 жыл көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; 3 ҚазКСР 60 жыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 пәтерлер; 4 ҚазКСР 60 жыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 пәтерлер; 5 ҚазКСР 60 жыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 пәтерлер; 6 ҚазКСР 60 жыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 пәтерлер; 10 ҚазКСР 60 жыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 пәтерлер; Южная 1 көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 пәтерлер; Южная 1а көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 пәтерлер; Южная 3 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; Южная 5 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; Южная 7 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 пәтерлер;
№ 404 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Ивановка, улица 1 Мая 77, сельский клуб, телефон 3-56-66.
Границы избирательного участка: село Ивановка, село Сосновка.
Избирательный участок № 398
Центр избирательного участка: Санаторий «Березовка», улица Новостройка № 1, контора санатория «Березовка», телефон 2-47-24.
Границы избирательного участка: санаторий «Березовка».
Избирательный участок № 399
Центр избирательного участка: Подхоз «Березовка», улица Степная 5, сельский клуб, телефон 2-65-39, в границах подхоза «Березовка».
Избирательный участок № 400
Центр избирательного участка: село Переменовка, улица Советская 53/а средняя школа, телефон 3-61-45.
Границы избирательного участка: село Переменовка.
Избирательный участок № 401
Центр избирательного участка: село Андроновка, улица Ивановская 17, начальная средняя школа, телефон 3-52-64.
Границы избирательного участка: село Андроновка.
Избирательный участок № 402
Центр избирательного участка: село Орловка, начальная средняя школа, телефон 2-61-61.
Границы избирательного участка: село Орловка.
Избирательный участок № 403
Центр избирательного участка: поселок Жезкент, улица 60 лет КССР 8, средняя школа № 2, телефон 5-13-01, 2-59-92.
Границы избирательного участка: поселок Жезкент дом 68, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90; улица 60 лет КССР 1, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; улица 60 лет КССР 2, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; улица 60 лет КССР, 3, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ; улица 60 лет КССР 4, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ; улица 60 лет КССР 5, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; улица 60 лет КССР 6, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; улица 60 лет КССР 10, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147; улица Южная 1, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130; Южная 1а, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Южная 3, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; улица Южная 5, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; улица Южная 7,квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170;
Избирательный участок № 404

Сайлау учаскесінің орталығы: Жезкент кенті, Сахаров көшесі, 8, № 1 орта мектеп, телефон 5-11-98, 2-57-08.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жезкент кенті, Дружба көшесі, 17 үй; 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 пәтерлер; 2 Октябрь даңғылы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; 4 Октябрь даңғылы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; 5 Октябрь даңғылы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; 6 Октябрь даңғылы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; 8 Октябрь даңғылы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 пәтерлер; 1 Парковый тұйық көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; 2 Парковый тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 пәтерлер; 3 Парковый тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 пәтерлер; 5 Парковый тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 пәтерлер; 6 Парковый тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 пәтерлер; 3 Молодежная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 пәтерлер; 7 ҚазКСР 60 жыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135,136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 пәтерлер, Дружба 19 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 пәтерлер; Дружба 21 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 пәтерлер; Дружба 23 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 пәтерлер, Тоқтаров көшесі, 6 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 пәтерлер; 34 а үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 пәтерлер, 17 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 пәтерлер.
№ 405 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: поселок Жезкент, улица Сахарова 8, средняя школа № 1, телефон 5-11-98, 2-57-08.
Границы избирательного участка: поселок Жезкент, улица Дружбы, дом 17; квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; проспект Октября 2, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; проспект Октября 4, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; проспект Октября 5, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; проспект Октября 6, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; проспект Октября 8, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; переулок Парковый 1, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; переулок Парковый 2, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; переулок Парковый 3, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; переулок Парковый 5, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; переулок Парковый 6, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; улица Молодежная 3, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 52, 53, 54, 55, 56; улица 60 лет КССР 7, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, улица Дружбы 19, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79; улица Дружбы 21, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; улица Дружбы 23, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, улица Тохтарова, дом 6, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; дом 34 а, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, дом 17, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87.
Избирательный участок № 405

Сайлау учаскесінің орталығы: Новопокровка ауылы, Гагарин көшесі 150, М. Әуезов атындағы орта мектеп, телефон 57-94-75.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Арбузное ауылы, Новопокровка ауылы, Береговая көшесі, 1 үй 1, 2 пәтерлер, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13 үйлер, 15 үй 1, 2 пәтерлер, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер, 23 үй 1, 2 пәтерлер, 24 үй, 25 үй 1, 2 пәтерлер, 26 үй; Гагарин көшесі, 1, 3, 8, 9 үйлер, 10 үй 1, 2 пәтерлер, 12, 13, 14, 15 а, 17, 19, 21, 25, 26 үйлер, 26 үй 1, 2 пәтерлер, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, пәтерлер, 26 үй; Гагарин көшесі, 1, 3, 8, 9 үйлер, 10 үй 1, 2 пәтерлер, 12, 13, 14, 15 а, 17, 19, 21, 25, 26 үйлер, 26 үй 1, 2 пәтерлер, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54 а, 57, 59, 62, 63, 64, 66, 67, 67 а, 68, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 87 а, 88, 90, 100 а, 100 б, 100 3, 102, 104, 106, 108, 109 а, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 120, 122, 124, 124 а, 128, 132, 136, 138, 144, 146, 148, 150 үйлер; Мир көшесі, 3 үй, 4 үй 1, 2 пәтерлер, 5, 6, 7 үйлер, 8 үй 1 пәтер, 9, 10 үйлер, 11 үй 1, 2 пәтерлер, 12 үй 1, 2 пәтерлер, 13 үй, 14 үй 1 пәтер, 15, 19, 21 үйлер, 23 үй 1, 2 пәтерлер, 25 үй 1, 2 пәтерлер, 26 үй, 27 үй 1 пәтер, 28 үй, 29 үй 1, 2 пәтерлер, 30 үй 1, 2 пәтерлер, 32 үй 2 пәтер, 33 үй 1, 2 пәтерлер, 34 үй 1, 2 пәтерлер, 35 үй 1, 2 пәтерлер, 36 үй, 37 үй 1, 2 пәтерлер, 39 үй 1, 2 пәтерлер, 40 үй 1, б пәтерлер, 41, 42, 44 үйлер, 45 үй 1, 2 пәтерлер, 46 үй, 47 үй 1, 2 пәтерлер, 48, 49, 49 а, 49 б үйлер, 50 үй 1, 2 пәтерлер, 51, 51 а, 52, 53, 53 а, 54 үйлер, 54 үй 1, 2 пәтерлер, 55 үй, 56 үй 1, 2 пәтерлер, 57 үй, 58 үй 1, а пәтерлер, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 70 а, 70, 71, 73, 75 үйлер; Семилетка көшесі, 4, 5, 6, 9, 9 а, 9 б, 9 в, 11 б, 12, 13, 14, 14 а, 15, 18, 18 а, 18 б, 20, 21, 22, 23, 24, 25 а, 25 б, 28, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 43, 48, 50, 51, 52, 53 а, 53 б, 54, 54 а, 55, 56, 59, 61, 63, 65 үйлер; Советская көшесі, 2 үй 1, 2, 3, 4, 5, 10, 16, 18 пәтерлер, 2 а үй 1, 4, 5, 6, 8,9, 10 пәтерлер, 2 в үй 2, 3, 4, 5, 6, 8, 13,14, 15, 18 пәтерлер, 6 үй 2, 3, 4, 6, 8, 10, 15, 16 пәтерлер, 10 үй 1, 4, 8 пәтерлер, 13 үй 4, 9 пәтерлер, 14 үй 1, 2 пәтерлер, 16 үй 1, 2 пәтерлер, 18 үй 1, 2 пәтерлер, 20 үй 1, 2 пәтерлер, 24 үй, 30 үй пәтер, 32 үй 1, 2 пәтерлер, 32 үй 3 пәтер, 34 үй 1 пәтер, 36 үй 1, 2 пәтерлер, 38, 40, 42 үйлер, 44 үй 1, 2 пәтерлер, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 59, 61, 63, 65 үйлер, 70 үй 1, 2 пәтерлер, 71, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 93 а, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 103, 107, 113 үйлер; Ш. Уәлиханов көшесі, 1 үй 1, 2 пәтерлер, 1 а үй 1, 2 пәтерлер 2 үй 1, 2 пәтерлер, 2 а үй 1, 2 пәтерлер, 3 үй 2 пәтер, 4 үй үй 1, 2 пәтерлер, 5 үй 1, 2 пәтерлер, 6 үй 1, 2 пәтерлер, 7 үй, 8 үй 1, 2 пәтерлер, 9 үй 1, 2 пәтерлер, 10 үй 1, 2 пәтерлер, 11 үй, 12 үй 1, 2 пәтерлер, 13 үй 1, 2 пәтерлер, 14 үй 1, 2 пәтерлер, 15 үй, 16 үй 1, 2 пәтерлер, 17 үй 1, 2 пәтерлер, 18 үй 1, 2 пәтерлер, 19 үй 1, 2 пәтерлер, 20 үй 1, 2 пәтерлер, 21, 22 үйлер, 23 үй 1, 2 пәтерлер, 24 үй, 25 үй 2 пәтер, 26 үй, 27 үй 1, 2 пәтерлер, 28 үй, 29 үй 1, 2 пәтерлер, 30 үй, 31 үй 1, 2 пәтерлер, 32 үй, 33 үй 1, 2, 3 пәтерлер, 34 үй, 35 үй 1, 2 пәтерлер, 36, 37 үйлер, 37 үй 1, 2 пәтерлер, 38 үй, 39 үй 1, 2, 3 пәтерлер, 40, 41, 42, 44, 45 үйлер, 46 үй 1 пәтер, 48 үй 1, 2 пәтерлер, 50, 52, 54, 56 үйлер.
№ 406 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Новопокровка, улица Гагарина 150, средняя школа имени М. Ауэзова, телефон 57-94-75.
Границы избирательного участка: село Арбузное, село Новопокровка, улица Береговая дом 1 квартиры 1, 2, дома 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, дом 15 квартиры 1, 2, дома 17, 18, 19, 20, 21, 22, дом 23 квартиры 1, 2, дом 24, дом 25 квартиры 1, 2, дом 26; улица Гагарина, дома 1, 3, 8, 9, дом 10 квартиры 1, 2, дома 12, 13, 14, 15 а, 17, 19, 21, 25, 26, дом 26 квартиры 1, 2, дома 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54 а, 57, 59, 62, 63, 64, 66, 67, 67 а, 68, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 81, 82, 83,84, 87, 87 а, 88, 90, 100 а, 100 б, 100 3, 102, 104, 106, 108, 109 а, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 120, 122, 124, 124 а, 128, 132, 136, 138, 144, 146, 148, 150; улица Мира, дом 3, дом 4 квартиры 1, 2, дома 5, 6, 7, дом 8 квартира 1, дома 9, 10, дом 11 квартиры 1, 2, дом 12 квартиры 1, 2, дом 13, дом 14 квартира 1, дома 15, 19, 21, дом 23 квартиры 1, 2, дом 25 квартиры 1, 2, дом 26, дом 27 квартира 1, дом 28, дом 29 квартиры 1, 2, дом 30 квартиры 1, 2, дом 32 квартира 2, дом 33 квартиры 1, 2, дом 34 квартиры 1, 2, дом 35 квартиры 1, 2, дом 36, дом 37 квартиры 1, 2, дом 39 квартиры 1, 2, дом 40 квартиры 1, б, дома 41, 42, 44, дом 45 квартиры 1, 2, дом 46, дом 47 квартиры 1, 2, дома 48, 49, 49 а, 49 б, дом 50 квартиры 1, 2, дома 51, 51 а, 52, 53, 53 а, 54, дом 54 квартиры 1, 2, дом 55, дом 56 квартиры 1, 2, дом 57, дом 58 квартиры 1, а, дома 59, 61, 62, 63, 64, 66, 70 а, 70, 71, 73, 75; улица Семилетка, дома 4, 5, 6, 9, 9 а, 9 б, 9 в, 11 б, 12, 13, 14, 14 а, 15, 18, 18 а, 18 б, 20, 21, 22, 23, 24, 25 а, 25 б, 28, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 43, 48, 50, 51, 52, 53 а, 53 б, 54, 54 а, 55, 56, 59, 61, 63, 65; улица Советская, дом 2 квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 10, 16, 18, дом 2 а, квартиры 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, дом 2 в, квартиры 2, 3, 4, 5, 6, 8, 13, 14, 15, 18, дом 6 квартиры 2, 3, 4, 6, 8, 10, 15, 16, дом 10 квартиры 1, 4, 8, дом 13 квартиры 4, 9, дом 14 квартиры 1, 2, дом 16 квартиры 1, 2, дом 18 квартиры 1, 2, дом 20 квартиры 1, 2, дом 24, дом 30 квартира 2, дом 32 квартиры 1, 2, дом 32 квартира 3, дом 34 квартира 1, дом 36 квартиры 1, 2, дома 38, 40, 42, дом 44 квартиры 1, 2, дома 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 59, 61, 63, 65, дом 70 квартиры 1, 2, дома 71, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 93/а, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 103, 107, 113; улица Ч. Валиханова, дома дом 1 квартиры 1, 2, дом 1 а квартиры 1, 2, дом 2 квартиры 1, 2, дом 2 а квартиры 1, 2, дом 3 квартира 2, дом 4 квартиры 1, 2, дом 5 квартиры 1, 2, дом 6 квартиры 1, 2, дом 7, дом 8 квартиры 1, 2, дом 9 квартиры 1, 2, дом 10 квартиры 1, 2, дом 11, дом 12 квартиры 1, 2, дом 13 квартиры 1, 2, дом 14 квартира 1, 2, дом 15, дом 16 квартиры 1, 2, дом 17 квартиры 1, 2, дом 18 квартиры 1, 2, дом 19 квартиры 1, 2, дом 20 квартиры 1, 2, дома 21, 22, дом 23 квартиры 1, 2, дом 24, дом 25 квартира 2, дом 26, дом 27 квартиры 1, 2, дом 28, дом 29 квартиры 1, 2, дом 30, дом 31 квартиры 1, 2, дом 32, дом 33 квартиры 1, 2, 3, дом 34, дом 35 квартиры 1, 2, дома 36, 37, дом 37 квартиры 1, 2, дом 38, дом 39 квартиры 1, 2, 3, дома 40, 41, 42, 44, 45, дом 46 квартира 1, дом 48 квартиры 1, 2, дома 50, 52, 54, 56.
Избирательный участок № 406

Сайлау учаскесінің орталығы: Новопокровка ауылы, Аманов көшесі нөмірсіз, орта мектеп, телефон 57-94-63.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Новопокровка ауылы, Советская көшесі, 106, 108, 114, 115, 118, 120, 121, 122, 126, 127, 129, 130, 132, 136, 138, 140, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 151, 155, 171 үйлер; Береговая көшесі, 29, 33 үйлер, 34 үй 1, 2 пәтерлер, 35 үй, 36 үй 1, 2 пәтерлер, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 63 үйлер; Гагарин көшесі, 117, 119, 125, 160, 168, 172, 172 а, 172 б, 178 а, 178 б үйлер; Садовая көшесі, 1 үй 1, 2 пәтерлер, 2 үй, 3 үй 1, 2 пәтерлер, 4 үй, 5 үй 1, 2 пәтерлер, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39 а, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 а, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 127 а, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 140, 141 а, 141 үй 2 пәтер, 143 а үй, 144 үй, 144 үй 1, 2 пәтерлер, 145, 146 а үйлер, 146 үй 2 пәтер, 148, 150, 151 үйлер, 152 үй 1, 2 пәтерлер, 155, 157, 159 үйлер; Киров көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 55 а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100 а, 103, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 120, 121, 122, 123, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 138 а, 138 б, 139, 140, 141, 142, 143, 149, 151, 155, 161, 163, 165 үйлер; Дружба көшесі, 2 үй 1, 2 пәтерлер, 4 а үй үй 1, 2 пәтерлер, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21; 31 үйлер; Мир көшесі, 77, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89/а, 90, 92, үйлер; Ш. Уәлиханов көшесі, 47, 49, 51, 55, 57, 58, 59, 62, 64 а, 66, 67, 70, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 87, 90, 98, 100, 102, 106, 108, 112 үйлер.
№ 407 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сарноғай ауылы, М. Джалил көшесі, 17, ауылдық кітапхана, телефон 57-91-58.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сарноғай ауылы.
№ 408 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Петропавловка ауылы, Агиманов көшесі, 84, орта мектеп, телефон 57-22-31.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Петропавловка ауылы, Воскресеновка ауылы.
№ 409 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Новопокровка, улица Аманова без номера, средняя школа, телефон 57-94-63.
Границы избирательного участка: село Новопокровка улица Советская, дома 106, 108, 114, 115, 118, 120, 121, 122, 126, 127, 129, 130, 132, 136, 138, 140, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 151, 155, 171; улица Береговая, дома 29, 33, дом 34 квартиры 1, 2, дом 35, дом 36 квартиры 1, 2, дома 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 63; улица Гагарина, дома 117, 119, 125, 160, 168, 172, 172 а, 172 б, 178 а, 178 б; улица Садовая, дома 1 квартиры 1, 2, дом 2, дом 3 квартиры 1, 2, дом 4, дом 5 квартиры 1, 2, дома 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39 а, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 а, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 127 а, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 140, 141 а, дом 141 квартира 2, дом 143 а, 144, дом 144 квартиры 1, 2, дома 145, 146 а, дом 146 квартира 2, дома 148, 150, 151, дом 152 квартиры 1, 2, дома 155, 157, 159; улица Кирова, дома 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 55/а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100 а, 103, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 120, 121, 122, 123, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 138 а, 138 б, 139, 140, 141, 142, 143, 149, 151, 155, 157, 161, 163, 165; улица Дружбы, дом 2 квартиры 1, 2, дом 4 а квартиры 1, 2, дома 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21; 31; улица Мира, дома 77, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89/а, 90, 92; ул.Ч. Валиханова, дома 47, 49, 51, 55, 57, 58, 59, 62, 64 а, 66, 67, 70, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 87, 90, 98, 100, 102, 106, 108, 112.
Избирательный участок № 407
Центр избирательного участка: село Сарногай, улица М. Джалиля 17, сельская библиотека, телефон 57-91-58.
Границы избирательного участка: село Сарногай.
Избирательный участок № 408
Центр избирательного участка: село Петропавловка, улица Агиманова 84, средняя школа, телефон 57-22-31.
Границы избирательного участка: село Петропавловка, село Воскресеновка.
Избирательный участок № 409

Сайлау учаскесінің орталығы: Мещанка ауылы, толық емес орта мектеп, телефон 45-87-44.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Мещанка ауылы.
№ 411 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Изатулла ауылы, орман шаруашылығының конторасы, ұялы телефон 87052443469.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Изатулла ауылы.
№ 412 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Зубаир ауылы, Школьная көшесі, 2, орта мектеп, телефон 45-20-26.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Зубаир ауылы.
№ 413 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жана-аул ауылы, Урожайная көшесі, 51, Ж. Х. Ягуфаровтың меншік үйі, телефон 57-21-47.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жана-аул ауылы.
№ 414 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Байтанат ауылы, Қазақстан көшесі, 19 «А», бастауыш орта мектеп, телефон 57-31-48.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байтанат ауылы.
№ 415 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Новошульба ауылы, Комаров көшесі, 28, Комаров атындағы орта мектеп, телефон 2-15-90.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Новошульба ауылы, Строительная көшесі, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер; Ленин көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 үйлер; Әбеулов көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 үйлер; Колхозный тұйық көшесі көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер; Школьный тұйық көшесі көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер; Комаров тұйық көшесі, 1, 5, 19 үйлер; Молодежная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер; Гагарин көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 үйлер; Комаров көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер; Советская көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 үйлер; Киров көшесі, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 үйлер; Жеңіске 40 жыл көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 үйлер.
№ 416 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Мещанка, неполная средняя школа, телефон 45-87-44.
Границы избирательного участка: село Мещанка
Избирательный участок № 411
Центр избирательного участка: село Изатулла, контора лесничества, телефон сотовый 87052443469.
Границы избирательного участка: село Изатулла.
Избирательный участок № 412
Центр избирательного участка: село Зубаир, улица Школьная 2, средняя школа, телефон 45-20-26.
Границы избирательного участка: село Зубаир.
Избирательный участок № 413
Центр избирательного участка: село Жана-аул, улица Урожайная 51, частный жилой дом Ягуфаров Ж. Х, телефон 57-21-47.
Границы избирательного участка: село Жана-аул.
Избирательный участок № 414
Центр избирательного участка: село Байтанат, улица Казахстанская 19 «А» начальная средняя школа, телефон 57-31-48.
Границы избирательного участка: село Байтанат.
Избирательный участок № 415
Центр избирательного участка: село Новая–Шульба, улица Комарова 28, средняя школа имени Комарова, телефон 2-15-90.
Границы избирательного участка: село Новая-Шульба улица Строительная, дома 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Ленина, дома 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139; улица Абеулова, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57; улица Колхозный переулок, дома 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Школьный переулок, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; переулок Комарова, дома 1, 5,19; улица Молодежная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Гагарина, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126; улица Комарова, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; улица Советская, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102; улица Кирова, дома 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59; улица 40 лет Победы, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
Избирательный участок № 416

Сайлау учаскесінің орталығы: Новошульба ауылы, Киров көшесі, 73, бұрынғы «Керемет» дүкенінің ғимараты, телефон 2-18-85.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Новошульба ауылы, Союзная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер; Телеграфная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер; Мир көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер; Гагарин көшесі, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 үйлер; Комаров көшесі, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер; Советская көшесі, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 үйлер; Киров көшесі, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 үйлер; Жеңіске 40 жыл көшесі 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 үйлер; Раздельная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер; Подстанционная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер; Дальняя көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер; Садовая көшесі, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер; Береговая көшесі 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер.
№ 417 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Новая-Шульба, улица Кирова 73, здание бывшего магазина «Керемет», телефон 2-18-85.
Границы избирательного участка: село Новая – Шульба улица Союзная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Телеграфная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Мира, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; улица Гагарина, дома 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197; улица Комарова, дома 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 52, 53, 54, 55, 56; улица Советская, дома 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190; улица Кирова, дома 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127; улица 40 лет Победы, дома 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145; улица Раздельная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; улица Подстанционная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Дальняя, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Садовая, дома 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Береговая, дома 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Избирательный участок № 417

Сайлау учаскесінің орталығы: Новошульба ауылы, Краснопартизанская көшесі, 107, «Красный партизан шаруа қожалығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі конторының ғимараты, телефон 2-19-19.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Потапенково ауылы, Новошульба ауылы, Краснопартизанская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135,136, 137, 138, 139 үйлер; Лаврушко көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер; Нагорная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер; Крайняя көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер; Новая көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер; Заречная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер.
№ 419 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Солоновка ауылы, клуб ғимараты, телефон 2-00-17.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Солоновка ауылы, Ключики ауылы.
№ 420 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Пролетарка ауылы, мектеп ғимараты, телефон 2-09-40.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Пролетарка ауылы.
№ 422 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жерновка ауылы, Киров көшесі, 4, мәдениет үйі, телефон 4-44-61.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жерновка ауылы.
№ 423 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Боровлянка ауылы, Центральная көшесі 1, «Семей Орманы» мемлекеттік орман табиғи резерваты мемлекеттік мекемесінің конторасы, телефон 4-47-97.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Боровлянка ауылы.
№ 424 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Пол-Лог ауылы, Хуторная көшесі 1, «Алмакос» шаруа қожалығының конторасы, телефон 4-00-21.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Пол-Лог ауылы.
№ 425 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Михайличенково ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 25, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон 4-72-33.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Михайличенково ауылы, Петроградское ауылы.
№ 427 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Новая-Шульба, улица Краснопартизанская 107, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью «крестьянское хозяйство Красный партизан», телефон 2-19-19.
Границы избирательного участка: село Потапенково, село Новая-Шульба, улица Краснопартизанская, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139; улица Лаврушко, дома 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Нагорная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Крайняя, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Новая, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; улица Заречная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Избирательный участок № 419
Центр избирательного участка: село Солоновка, здание клуба, телефон 2-00-17.
Границы избирательного участка: село Солоновка, село Ключики.
Избирательный участок № 420
Центр избирательного участка: село Пролетарка, здание школы, телефон 2-09-40.
Границы избирательного участка: село Пролетарка.
Избирательный участок № 422
Центр избирательного участка: село Жерновка, улица Кирова 4, дом культуры, телефон 4-44-61.
Границы избирательного участка: село Жерновка.
Избирательный участок № 423
Центр избирательного участка: село Боровлянка, улица Центральная 1, контора государственного учреждения государственный лесной природный резерват «Семей Орманы», телефон 4-47-97.
Границы избирательного участка: село Боровлянка.
Избирательный участок № 424
Центр избирательного участка: село Пол-Лог, улица Хуторная 1, контора крестьянского хозяйства «Алмакос», телефон 4-00-21.
Границы избирательного участка: село Пол-Лог.
Избирательный участок № 425
Центр избирательного участка: село Михайличенково, улица Абая Кунанбаева 25, здание сельского Дома Культуры, телефон 4-72-33.
Границы избирательного участка: село Михайличенково, село Петроградское.
Избирательный участок № 427

Сайлау учаскесінің орталығы: Красный Яр ауылы, Ленин көшесі, 39, ауылдық клуб, телефон 4-08-62.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Красный Яр ауылы.
№ 428 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Речное ауылы, Әбеулов көшесі, 3, меншік үй, телефон 4-02-32.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Речное ауылы.
№ 429 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Уба – Форпост ауылы, Ленин көшесі, 26, орта мектеп, телефон 4-63-98.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Уба-Форпост ауылы.
№ 430 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Девятка ауылы, «Ернар» шаруа қожалығы конторының ғимараты, телефон 4-00-20.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Девятка ауылы.
№ 431 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Буркотов ауылы, Школьная көшесі, 8 а, орта мектеп, телефон 4-07-42.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Буркотов ауылы, Богомолов ауылы.
№ 432 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сахновка ауылы, Сахновская көшесі, 48, толық емес орта мектеп, телефон 4-02-07.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сахновка ауылы.
№ 434 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Песчанка ауылы, Ленин көшесі, 120, орта мектеп, телефон 4-33-48.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Песчанка ауылы.
№ 435 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Вторая Пятилетка ауылы, Школьная көшесі, 23, орта мектеп, телефон 4-00-05.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Вторая Пятилетка ауылы.
№ 437 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алексеевка ауылы, Тягловтың тұрғын үйін жалға алу, телефон 4-20-35.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алексеевка ауылы, Ново-Васильевка ауылы.
№ 1144 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бородулиха ауылы, Мир көшесі, 14, аудандық ішкі істер бөлімінің ғимараты, телефон 2-10-27.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бородулиха аудандық ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.
№ 1157 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жезкент кенті, 8 ҚазКСР 60 жыл көшесі; музыка мектебі, телефон 5-11-30, 2-58-00.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жезкент кенті, 1 жатақхана (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 секциялар); 3 жатақхана (101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547 бөлмелер); 2 жатақхана (101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530 бөлмелер); Сахаров 1 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 пәтерлер; Сахаров 2 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 пәтерлер; Сахаров 3 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 пәтерлер; Сахаров 4 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер; Сахаров 5 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 пәтерлер; Сахаров 6 көшесі 1, 2 пәтерлер; Сахаров 7 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 пәтерлер; Горняков көшесі, 1-1,2, 2-1,2, 3-1,2, 4-1,2, 5-1,2, 6-1,2, 7-1,2, 8-1,2, 9-1,2, 10-1,2, 11-1,2, 12-1,2, 13-1,2 үйлер; Комсомольская көшесі, 3-1,2, 4-1,2, 5-1,2, 6-1,2, 7-1,2, 8-1,2, 9-1,2, 10-1,2, 11-1,2, 12-1,2, 13-1,2, 14-1,2, 15-1,2, 16-1,2 үйлер; Юбилейная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-1,2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер; Дружба көшесі, 2, 3-1, 2, 4, 5-1,2, 7-1,2, 9-1,2, (6, 10 басқа) үйлер; Молодежная көшесі, 2-2, 4-1, 4-2, 6-1, 6-2 үйлер; Садовый тұйық көшесі, 3-1, 3-2, 5-1, 5-2 үйлер; Советская көшесі, 2, 3-1,2, 4-1,2, 5-1,2, 6-1,2, 7-1,2, 8-1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-1,2, 20, 21-1,2, 22, 23-1,2, 24, 25-1,2, 26-1,2, 27-1,2, 28, 29-1,2, 30, 31-1,2, 32 үйлер; Новая көшесі, 1, 2-1,2, 3, 4-1,2, 5, 6-1,2, 7, 8, 9, 10, 11-1,2, 12, 13, 14-1,2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36-1,2 үйлер; Северная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-1, 7-2, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер.
Бородулиха ауданы әкімі
аппаратының басшысы
С. Лазурин

Центр избирательного участка: село Красный Яр, улица Ленина 39, сельский клуб, телефон 4-08-62.
Границы избирательного участка: село Красный Яр.
Избирательный участок № 428
Центр избирательного участка: село Речное, улица Абеулова 3, частный дом, телефон 4-02-32.
Границы избирательного участка: село Речное.
Избирательный участок № 429
Центр избирательного участка: село Уба–Форпост, улица Ленина 26, средняя школа, телефон 4-63-98.
Границы избирательного участка: село Уба-Форпост
Избирательный участок № 430
Центр избирательного участка: село Девятка, здание конторы крестьянского хозяйства «Ернар», телефон 4-00-20.
Границы избирательного участка: село Девятка.
Избирательный участок № 431
Центр избирательного участка: село Буркотово, улица Школьная 8 а, средняя школа, телефон 4-07-42.
Границы избирательного участка: село Буркотово, село Богомолово.
Избирательный участок № 432
Центр избирательного участка: село Сахновка, улица Сахновская 48, неполная средняя школа, телефон 4-02-07.
Границы избирательного участка: село Сахновка.
Избирательный участок № 434
Центр избирательного участка: село Песчанка, улица Ленина 120, средняя школа, телефон 4-33-48.
Границы избирательного участка: село Песчанка.
Избирательный участок № 435
Центр избирательного участка: село Вторая Пятилетка, улица Школьная 23, средняя школа, телефон 4-00-05.
Границы избирательного участка: село Вторая - Пятилетка.
Избирательный участок № 437
Центр избирательного участка: село Алексеевка, аренда жилого дома Тяглова, телефон 4-20-35.
Границы избирательного участка: село Алексеевка, село Ново-Васильевка.
Избирательный участок № 1144
Центр избирательного участка: село Бородулиха, улица Мира 14, здание районного отдела внутренних дел, телефон 2-10-27.
Границы избирательного участка: изолятор временного содержания отдела внутренних дел Бородулихинского района.
Избирательный участок № 1157
Центр избирательного участка: поселок Жезкент, улица 60 лет КССР 8, музыкальная школа, телефон 5-11-30, 2-58-00.
Границы избирательного участка: поселок Жезкент, Общежитие 1 (секции 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Общежитие 3 (комнаты 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ,150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464,, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529,, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547); Общежитие 2 (комнаты 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477,478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530); улица Сахарова 1, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Сахарова 2, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Сахарова 3, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Сахарова 4, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Сахарова 5, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Сахарова 6, квартиры 1, 2; улица Сахарова 7, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Горняков, дома 1-1,2, 2-1,2, 3-1,2, 4-1,2, 5-1,2, 6-1,2, 7-1,2, 8-1,2, 9-1,2, 10-1,2, 11-1,2, 12-1,2, 13-1,2; улица Комсомольская дома 3-1,2, 4-1,2, 5-1,2, 6-1,2, 7-1,2, 8-1,2, 9-1,2, 10-1,2, 11-1,2, 12-1,2, 13-1,2, 14-1,2, 15-1,2, 16-1,2; улица Юбилейная, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-1,2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, улица Дружбы, дома 2, 3-1, 2, 4, 5-1,2, 7-1,2, 9-1,2; (кроме 6, 10); улица Молодежная, дома 2-2, 4-1, 4-2, 6-1, 6-2; переулок Садовый, дома 3-1, 3-2, 5-1, 5-2; улица Советская, дома 2, 3-1,2, 4-1,2, 5-1,2, 6-1,2, 7-1,2, 8-1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-1,2, 20, 21-1,2, 22, 23-1,2, 24, 25-1,2, 26-1,2, 27-1,2, 28, 29-1,2, 30, 31-1,2, 32; улица Новая, дома 1, 2-1,2; 3, 4-1,2; 5, 6-1,2; 7, 8, 9, 10, 11-1,2; 12, 13, 14-1,2; 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36-1,2; улица Северная, дома 1, 2 , 3, 4, 5, 6, 7-1, 7-2, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Руководитель аппарата акима
Бородулихинского района
С. Лазурин