"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 27-1 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 36-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 17 қарашада N 5-11-143 тіркелді. Күші жойылды -Зайсан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 39-2/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2011.12.22 N 39-2/1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 3 қарашадағы № 33/394-IV (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2011 жылғы 4 қарашада 2558 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 30 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 27-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда 5-11-127 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 мамырда «Достық» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 2804434,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 447907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19761,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15742 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2321024,4 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 243770,4 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер – 395051 мың теңге;
субвенция – 1682203 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 2786948,8 мың теңге;»;
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Ауданның жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резерві 5527 мың теңге.»;
10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«5-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 236567,5 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.»;
12 тармақта:
үшінші, бесінші, алтыншы, жетінші, сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші абзацтар келесі редакцияларда жазылсын:
«1920,9 мың теңге – ауылдық елді-мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;»;

О внесении изменений в решение от 30 декабря 2010 года № 27-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 ноября 2011 года N 36-1. Зарегистрировано управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 ноября 2011 года за N 5-11-143. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года N 39-2/1
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2011 N 39-2/1.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 33/394-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2558 от 4 ноября 2011 года) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2010 года № 27-1 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-11-127 от 30 декабря 2010 года опубликовано в газете «Достық» от 11 мая 2011 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 2804434,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 447907 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19761,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15742 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2321024,4 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты – 243770,4 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 395051 тысяч тенге;
субвенция – 1682203 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 2786948,8 тысяч тенге;»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 5527 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«В районном бюджете учтены трансферты из областного бюджета в сумме 236567,5 тысяч тенге согласно приложению 5.»;
в пункте12:
третий, пятый, шестой, седьмой, восьмой, девятый, десятый, одиннадцатый абзацы изложить в следующей редакции:
«1920,9 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;»;

«24533 мың теңге – Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде:
8140 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
10693 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі лингофондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
5700 мың теңге – үйде оқитын балаларды құрал-жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
2866 мың теңге – арнайы әлеуметтік қызметтер көрсетуді іске асыруға, оның ішінде:
2866 мың теңге – арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
12217 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге;»;
он бесінші, он алтыншы абзацтар алынып тасталсын;
2) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 27-1 шешімімен бекітілген 156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

«24533 тысяч тенге – в реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011 – 2020 годы, в том числе:
8140 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
10693 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
5700 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
2866 тысяч тенге – на реализацию предоставления специальных социальных услуг, в том числе:
2866 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг;
12217 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;»;
пятнадцатый, шестнадцатый абзацы исключить;
2) приложения 1, 5, 6, утвержденные решением сессии районного маслихата № 27-1 от 30 декабря 2010 года, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
30242
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
30242
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
-30871,7
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану)
30871,7
7
Қарыздар түсімі
18144
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
18144
2
Қарыз алу келісім-шарттары
18144
16
Қарыздарды өтеу
119
1
Қарыздарды өтеу
119
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
119
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
119
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
12846,7
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
12846,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
12846,7
Зайсан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 10 қарашадағы
№ 36-1 шешіміне 2-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 27-1 шешіміне 5-қосымша
Облыстық бюджеттен берілген трансферттер
Шығыстар сомасы (мың теңге)
Ағымдағы нысаналы трансферттер
Соның ішінде:
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына)
Қазақстан Республикасы алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
Облыс алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатаханада тұруы)
«Алтын Алқа», «Күміс Алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр Ана» атағын алған және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік көмек көрсетуге
4 немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
236567,5
7332
30
408
44446
9625
5625
кестенің жалғасы:
Шығыстар сомасы (мың теңге)
Ағымдағы нысаналы трансферттер
Нысаналы даму трансферті
Соның ішінде:
Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шараларды іске асыруға (су тасқынына қарсы іс-шаралар)
Жалпы білім беру мектептерін толық телефондандыруды ұйымдастыруға
"Ауылдың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" марафон-эстафетасын өткізуге
Қайта ашылатын мектепке дейінгі ұйымдарда мемлекеттік тапсырыс орналастыруға
Абаттандыруға
Зайсан ауданы Біржан ауылының оң жақ жағалау бөлігіндегі су құбыры желілеріне және су жинағыш ауданына электрмен қамтамасыз ету желілерін салуға
Зайсан қаласының су жүйесі мен су қондырғыларын қайта жаңағыртуға
236567,5
10687
221,5
2223
4000
8919
115051
28000
Зайсан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 10 қарашадағы
№ 36-1 шешіміне 3-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 27-1 шешіміне 6-қосымша
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтердің бюджеттік
бағдарламалары
мың теңге
Қала, ауыл округ әкімдерінің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін жергілікті бюджет есебінен қамтамасыз ету
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру

452
Отдел финансов района (города областного значения)
30242
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
30242
V. Дефицит (профицит) бюджета
-30871,7
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
30871,7
7
Поступление займов
18144
01
Внутренние государственные займы
18144
2
Договоры займа
18144
16
Погашение займов
119
1
Погашение займов
119
452
Отдел финансов района (города областного значения)
119
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
119
8
Используемые остатки бюджетных средств
12846,7
01
Остатки бюджетных средств
12846,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
12846,7
Приложение 2
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 10 ноября 2011 года № 36-1
Приложение 5
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 30 декабря 2010 года № 27-1
Трансферты областного бюджета
Суммы расходов (тысяч тенге)
Целевые текущие трансферты
в том числе:
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих)
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
236567,5
7332
30
408
44446
9625
5625
продолжение таблицы:
Суммы расходов (тысяч тенге)
Целевые текущие трансферты
Целевые трансферты на развитие
в том числе:
Для реализации мероприятий по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации (противопаводковые мероприятия)
На организацию полной телефонизации общеобразовательных школ
На проведение марафона- эстафеты "Расцвет села - расцвет Казахстана"
На размещение государственного заказа во вновь открываемых дошкольных организациях
На благоустройство
На строительство сетей электроснабжения к площадке водозаборных сооружений и водопроводной сети правобережной части с. Биржан
Реконструкция водопроводных сетей и водозаборных сооружений г. Зайсан
236567,5
10687
221,5
2223
4000
8919
115051
28000
Приложение 3
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 10 ноября 2011 года № 36-1
Приложение 6
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 30 декабря 2010 года № 27-1
Бюджетные программы города районного значения,
сельского округа
тысяч тенге
Наименование аппаратов акима города, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержание мест захоронений и погребение безродных
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Организация водоснабжения населенных пунктов