Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 2011 жылғы 22 қарашадағы N 18 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қарашада N 5-13-100 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 06 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 28.07.2015 № 06 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 3-тармағына сәйкес ШЕШЕМIН:
1. Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерi осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Д. Алдажаровқа жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмiнің
міндетін атқарушы Б. Рақышева
Келiсiлдi:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы М. Тлеубаев
2011 жыл 22 қараша
Катонқарағай ауданы әкiмiнiң
2011 жылғы 22 қарашадағы
№ 18 шешiмiне қосымша
Катонқарағай ауданының сайлау учаскелерi:
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді- Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 04.03.2015 № 01 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Катонқарағай аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Орталығы: Үлкен Нарын ауылы, аудандық мәдениет үйінің ғимараты, Шабдан Тумашинов көшесі, 4 үй, тел. 2-91-62;
Катонқарағай ауданының шекарасында.
№ 844 Алыбай сайлау учаскесі
Орталығы: Алыбай ауылы, мектеп ғимараты, Абай көшесі, 17 үй, тел. 2-04-92;
Алыбай ауылының шекарасында.
№ 845 Ново-Хайрузовка сайлау учаскесі
Орталығы: Ново-Хайрузовка ауылы, ауылдық клуб ғимараты, Достық көшесі 1, үй, тел. 2-70-84;
Ново-Хайрузовка ауылының шекарасында.
№ 846 Приморское сайлау учаскесі
Орталығы: Приморское ауылы, мектеп ғимараты, Шоссейная көшесі, 10 үй, тел. 2-72-31;
Приморское ауылының шекарасында.
№ 847 Құндызды сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков по Катон-Карагайскому району
Решение акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2011 года № 18. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 ноября 2011 года за № 5-13-100. Утратило силу - решением акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 28 июля 2015 года № 06
Сноска. Утратило силу - решением акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 28.07.2015 № 06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан, пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШАЮ:
1. Образовать избирательные участки по Катон-Карагайскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Д. Алдажарова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима района Б. Ракишева
Согласовано:
Председатель районной
избирательной комиссии М. Тлеубаев
22 ноября 2011 года
Приложение к решению
акима Катон-Карагайского района
от 22 ноября 2011 года № 18
Избирательные участки по Катон-Карагайскому району:
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 04.03.2015 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Катон-Карагайская территориальная избирательная комиссия
Центр: с. Улкен Нарын, здание районного дома культуры, ул. Шабдана Тумашинова, дом 4, тел. 2-91-62;
в границах Катон-Карагайского района.
Алыбайский избирательный участок № 844
Центр: с. Алыбай, здание школы, ул. Абая, дом 17, тел. 2-04-92;
в границах с. Алыбай.
Ново-Хайрузовкий избирательный участок № 845
Центр: с. Ново-Хайрузовка, здание сельского клуба, ул. Достык, дом 1, тел. 2-70-84;
в границах с. Ново-Хайрузовка.
Приморский избирательный участок № 846
Центр: с. Приморское, здание школы, ул. Шоссейная, дом 10, тел. 2-72-31;
в границах с. Приморское.
Кундыздинский избирательный участок № 847

Орталығы: Құндызды ауылы, мектеп ғимараты, Центральная көшесі, 1 үй, тел. 2-04-99;
Құндызды ауылының шекарасында.
№ 848 Кирзавод сайлау учаскесі
Орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Астана көшесі, 11 үй, № 22-кәсіптік лицейдің оқу ғимараты, тел. 2-19-70;
Үлкен Нарын ауылының Қабанбай батыр, Восточная, Астана, Молодежная, Горная, Набережная, Школьный, Б. Момышұлы, Рыкова, Пролетарский, Қазақстан, Озерный көшелері шекарасында.
№ 849 Орталық сайлау учаскесі
Орталығы: Үлкен Нарын ауылы Шабдан Тумашинов көшесі, 4 үй, аудандық мәдениет үйінің ғимараты, тел. 2-18-19;
Үлкен Нарын ауылының Шабдан Тумашинов, Алтайэнерго, Калинин, Гагарин, Шолохов, Назыров, Ускембаев, Северный, Тойбағаров, Маяковский, Базарный көшелері, Амангелді және Шулятиков көшелерінің бұрынғы автотранспорт кәсіпорнынан Абай көшесінің қиылысына дейінгі бөліктері шекарасында.
№ 850 Нарын сайлау учаскесі
Орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Абылайхан көшесі, 78 үй, "Алтай" спорт кешенінің ғимараты, тел. 2-14-57;
Үлкен Нарын ауылының Рысқұлбеков, Киров көшелері, Абылайхан көшесінің бұрынғы автотранспорт кәсіпорнынан Абай көшесінің қиылысына дейінгі бөлігі, Слямов көшесінің "Достық" дүкенінен Абай көшесінің қиылысына дейінгі бөлігі шекарасында.
№ 851 Боран сайлау учаскесі
Орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Слямов көшесі, 113 үй, май зауытының ғимараты, тел. 2-13-96;
Үлкен Нарын ауылының Чайковский, Октябрь, Достық, Береговой, Панфилов, Пушкин, Москва, Интернациональная, Әуезов, Абай, Ә. Молдағұлова көшелері, Абай көшесінен Береговой көшесіне дейінгі аралықтағы Слямов көшесі, Абай көшесінен Береговой көшесіне дейінгі аралықтағы Нарымная көшесі, Абай көшесінен Береговой көшесіне дейінгі аралықтағы Амангелді көшесі.
№ 852 Свинчатка сайлау учаскесі
Орталығы: Свинчатка ауылы, мектеп ғимараты, Морская көшесі, 1 үй, тел. 2-71-46;
Свинчатка ауылының шекарасында.
№ 853 Көктерек сайлау учаскесі
Орталығы: Көктерек ауылы, мектеп ғимараты, А. Құсметов көшесі, 36 үй, тел. 2-71-26;
Көктерек ауылының шекарасында.
№ 854 Балғын сайлау учаскесі
Орталығы: Балғын ауылы, мектеп ғимараты, Школьная көшесі, 1 үй, тел. 2-09-58;
Балғын ауылының шекарасында.
№ 855 Жұлдыз сайлау учаскесі
Орталығы: Жұлдыз ауылы, мектеп ғимараты, Школьная көшесі, 1 үй, тел. 2-09-46;
Жұлдыз ауылының шекарасында.
№856 Көкбастау сайлау учаскесі
Орталығы: Көкбастау ауылы, мектеп ғимараты, Школьная көшесі, 1 үй, тел. 2-76-05;
Көкбастау ауылының шекарасында.
№ 857 Солоновка сайлау учаскесі
Орталығы: Солоновка ауылы, мектеп ғимараты, Қапышев көшесі, 3 үй, тел. 2-34-40;
Солоновка ауылының шекарасында.
№ 858 Малонарымка сайлау учаскесі

Центр: с. Кундызды, здание школы, ул. Центральная, дом 1, тел. 2-04-99;
в границах с. Кундызды.
Кирзаводской избирательный участок № 848
Центр: с. Улкен Нарын, ул. Астана, дом 11, здание учебного корпуса профессионального лицея № 22, тел. 2-19-70;
в границах: с. Улкен Нарын, улицы Кабанбай батыра, Восточная, Астана, Молодежная, Горная, Набережная, Школьный, Б. Момышулы, Рыкова, Пролетарский, Казахстан, Озерный.
Центральный избирательный участок № 849
Центр: с. Улкен Нарын, ул. Шабдана Тумашинова, дом 4, здание районного дома культуры, тел. 2-18-19;
в границах: с. Улкен Нарын, улицы Шабдана Тумашинова, Тайбагарова, Алтайэнерго, Северная, Назырова, Гагарина, Шолохова, Ускембаева, Маяковского, ул. Амангельды от бывшего здания автотранспортного предприятия до ул. Абая, ул. Шулятикова от бывшего здания автотранспортного предприятия до ул. Абая, ул. Калинина, Базарный.
Нарымный избирательный участок № 850
Центр: с. Улкен Нарын, ул. Аблайхана, дом 78, здание спортивного комплекса "Алтай", тел. 2-14-57;
в границах с. Улкен Нарын, улицы Рыскулбекова, Кирова, ул. Аблайхана от бывшего здания автотранспортного предприятия до ул. Абая, ул. Слямова от магазина "Достық" до ул Абая.
Бурановский избирательный участок № 851
Центр: с. Улкен Нарын ул. Слямова, дом 113, здание маслозавода, тел. 2-13-96;
в границах: с. Улкен Нарын, в границах ул. Аблайхана от ул. Абая до ул. Береговой, ул. Слямова от ул. Абая до ул. Береговой, Нарымная от ул. Абая до ул. Береговой, ул. Амангельды от ул. Абая до ул. Береговой, Чайковская, Октябрьская, Береговая, Панфилова, Пушкина, Абая, Московская, Интернациональная, Ауэзова, А. Молдагулова, Достык.
Свинчатский избирательный участок № 852
Центр: с. Свинчатка, здание школы, ул. Морская, дом 1, тел. 2-71-46;
в границах села Свинчатка.
Коктерекский избирательный участок № 853
Центр: с. Коктерек, здание школы, ул. Кусметова, дом 36, тел. 2-71-26;
в границах села Коктерек.
Балгынский избирательный участок № 854
Центр: с. Балгын, здание школы, ул. Школьная, дом 1, тел. 2-09-58;
в границах с. Балгын.
Жулдузский избирательный участок № 855
Центр: с. Жулдуз, здание школы, ул. Школьная, дом 1, тел. 2-09-46;
в границах с. Жулдыз.
Кокбастауский избирательный участок №856
Центр: село Кокбастау, здание школы, ул. Школьная, дом 1, тел. 2-09-58;
в границах села Кокбастау.
Солоновский избирательный участок № 857
Центр: с. Солоновка, здание школы, ул. Капышева, дом 3, тел. 2-34-40;
в границах с. Солоновка.
Малонарымский избирательный участок № 858

Орталығы: Малонарымка ауылы, ауылдық клуб үйінің ғимараты, Советская көшесі, 3 үй, тел. 2-24-31;
Малонарымка ауылының шекарасында.
№859 Алтынбел сайлау учаскесі
Орталығы: Алтынбел ауылы, мектеп ғимараты, Абай көшесі, 1 үй, тел. 2-45-49;
Алтынбел ауылының шекарасында.
№ 860 Үштөбе сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе ауылы, мектеп ғимараты, Тоқтаров көшесі, 3 үй, тел. 2-03-52;
Үштөбе ауылының шекарасында.
№861 Егінді сайлау учаскесі
Орталығы: Егінді ауылы, мектеп ғимараты, Школьная көшесі, 9 үй, тел. 2-01-88;
Егінді ауылының шекарасында.
№ 862 Майемер сайлау учаскесі
Орталығы: Майемер ауылы, мектеп ғимараты, Тайбұға батыр көшесі, 62 үй, тел. 2-77-21;
Майемер ауылының шекарасында.
№ 863 Солдатово сайлау учаскесі
Орталығы: Солдатово ауылы, мектеп ғимараты, Советская көшесі, 5 үй, тел. 2-57-24;
Солдатово ауылының шекарасында.
№ 864 Новополяковка сайлау учаскесі
Орталығы: Новополяковка ауылы, мектеп ғимараты, Сельская көшесі, 27 үй, тел. 2-43-83;
Новополяковка ауылының шекарасында.
№ 865 Бесүй сайлау учаскесі
Орталығы: Бесүй ауылы, мектеп ғимараты, Қалдаяқов көшесі, 6 үй, тел. 2-71-56;
Бесүй ауылының шекарасында.
№ 866 Сенное сайлау учаскесі
Орталығы: Сенное ауылы, мектеп ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, 12 үй, тел. 2-44-48;
Сенное ауылының шекарасында.
№867 Қаражал сайлау учаскесі
Орталығы: Қаражал ауылы, мектеп ғимараты, Қазақстан көшесі, 32 үй, тел. 2-75-63;
Қаражал ауылының шекарасында.
№ 868 Ульяновка сайлау учаскесі
Орталығы: Ульяновка ауылы, мектеп ғимараты, Достық көшесі, 4 үй, тел. 2-03-28;
Ульяновка ауылы, Красная поляна қонысы шекарасында.
№ 869 Өрнек сайлау учаскесі
Орталығы: Өрнек ауылы, мектеп ғимараты, Ынтымақ көшесі, 7 үй, тел. 2-04-49;
Өрнек ауылының шекарасында.
№ 870 Белқарағай сайлау учаскесі
Орталығы: Белқарағай ауылы, мектеп ғимараты, Бейбітшілік көшесі, 43 үй, тел. 2-43-66;
Белқарағай ауылының шекарасында.
№ 871 Согорное сайлау учаскесі
Орталығы: Согорное ауылы, мектеп ғимараты, Бірлік көшесі, 9 үй, тел. 2-07-59;
Согорное ауылының шекарасында.
№ 872 Топқайың сайлау учаскесі
Орталығы: Топқайың ауылы, мектеп ғимараты, Есімхан көшесі, 17 үй, тел. 2-04-23;
Топқайың ауылының шекарасында.
№ 873 Қабырға сайлау учаскесі
Орталығы: Қабырға ауылы, мектеп ғимараты, Бірлік көшесі, 44 үй, тел. 2-02-91;
Қабырға ауылының шекарасында.
№ 874 Алтай сайлау учаскесі
Орталығы: Катонқарағай ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Абай көшесі, 80 үй, тел. 2-13-05;
Катонқарағай ауылының Әуезов көшесі, № 1-49 аралығындағы және № 51, 53, 55-үйлер,
Топорков көшесі № 1-77 аралығындағы және № 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91-үйлер;

Центр: с. Малонарымка, здание школы, ул. Советская, дом 3, тел. 2-24-31;
в границах с. Малонарымка.
Алтынбельский избирательный участок №859
Центр: село Алтынбел, здание школы, ул. Абая, дом 1, тел. 2-45-49;
в границах села Алтынбел.
Уштобинский избирательный участок № 860
Центр: с. Уштобе, здание школы, ул. Тохтарова, дом 3, тел. 2-03-52;
в границах с. Уштобе.
Егындинский избирательный участок №861
Центр: село Егынды, здание школы, ул. Школьная, дом 9, тел. 2-01-88;
в границах села Егынды.
Майемерский избирательный участок № 862
Центр: с. Майемер, здание школы, ул. Тайбуга батыра, дом 62, тел. 2-77-21;
в границах с. Майемер.
Солдатовский избирательный участок № 863
Центр: с. Солдатово, здание школы, ул. Советская, дом 5, тел. 2-57-24;
в границах с. Солдатово.
Новополяковский избирательный участок № 864
Центр: с. Новополяковка, здание школы, ул. Сельская, дом 27, тел. 2-43-83;
в границах с. Новополяковка.
Бесюйский избирательный участок № 865
Центр: с. Бесюй, здание школы, ул. Калдаякова, дом 6, тел. 2-71-56;
в границах с. Бесюй.
Сенновский избирательный участок № 866
Центр: с. Сенное, здание школы, ул. Тауелсіздік, дом 12, тел. 2-44-48;
в границах с. Сенное.
Каражалский избирательный участок №867
Центр: село Каражал, здание школы, ул. Казахстан, дом 32, тел. 2-75-63;
в границах села Каражал".
Ульяновский избирательный участок № 868
Центр: с. Ульяновка, здание школы, ул. Достык, дом 4, тел. 2-03-28;
в границах с. Ульяновка, с. Красная поляна.
Орнекский избирательный участок № 869
Центр: с. Орнек, здание школы, ул. Ынтымак, дом 7, тел. 2-04-49;
в границах с. Орнек.
Белкарагайский избирательный участок № 870
Центр: с. Белкарагай, здание школы, ул. Бейбитшілік, дом 43, ул. тел. 2-43-66;
в границах с. Белкарагай.
Согорненский избирательный участок № 871
Центр: с. Согорное, здание школы, ул. Бірлік, дом 9, тел. 2-07-59;
в границах с. Согорное.
Топкаинский избирательный участок № 872
Центр: с. Топкаин, здание школы, ул. Есимхана, дом 17, тел. 2-04-23;
в границах с. Топкаин.
Кабыргинский избирательный участок № 873
Центр: с. Кабырга, здание школы, ул. Бірлік, дом 44, тел. 2-02-91;
в границах с. Кабырга.
Алтайский избирательный участок № 874
Центр: с. Катон-Карагай, здание сельского дома культуры, ул. Абая, дом 80, тел. 2-13-05;
в границах с. Катон-Карагай, улица Ауэзова с № 1 по № 49, 51, 53, 55;
улица Топоркова с № 1 по № 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;

Абай көшесі № 1-82 аралығындағы және № 84, № 86-үйлер;
Батырханов көшесі № 1-57 аралығындағы және № 59, 61, 63, 65, 67, 69-үйлер;
О. Бөкеев көшесі № 1-40 аралығындағы және № 42-үй;
Рыков көшесі № 1-81 аралығындағы және № 83, № 85-үйлер;
Амангелді көшесі № 1-54 аралығындағы үйлер;
Б. Момышұлы көшесі № 1-24 аралығындағы және № 26, 27, 28, 30, 32-үйлер;
Молдағұлова көшесі № 1-17 аралығындағы және № 19, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38-үйлер;
Байғонақов көшесі № 1-77 аралығындағы үйлер;
С. Торайғыров көшесі № 1-75 аралығындағы үйлер;
Сахариев көшесі № 1-69 аралығындағы үйлер шекарасында.
№ 875 Катонқарағай сайлау учаскесі
Орталығы: Катонқарағай ауылы, Абай көшесі, 94 үй, "Қаратай" спорт кешенінің ғимараты, тел. 2-22-93;
Катонқарағай ауылының Әуезов көшесі, № 48, 50, 52, 54-үйлер және № № 56-162 аралығындағы үйлер;
Жампеисов көшесі № 1–68 аралығындағы үйлер;
Топорков көшесі № 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90-үйлер және № № 92-157 аралығындағы үйлер;
Абай көшесі № 83, 85-үйлер және № 87-156 аралығындағы үйлер;
Батырханов көшесі № 58, 60, 62, 64, 66, 68-үйлер және № 70- 129 аралығындағы үйлер;
О. Бөкеев көшесі № 41-үй және № № 43-171 аралығындағы үйлер;
Рыков көшесі № 82, 84-үйлер және № 86-136 аралығындағы үйлер;
Амангелді көшесі № 55-99 аралығындағы үйлер;
Б. Момышұлы көшесі № 25, 27, 29, 31-үйлер және № 33-48 аралығындағы үйлер;
Молдағұлова көшесі № 18, 20, 22, 24, 25, 31, 31/1, 33/1, 33, 35, 35/1, 37, 37/1, 39 - үйлер шекарасында.
№ 876 Мойылды сайлау учаскесі
Орталығы: Мойылды ауылы, мектеп ғимараты, Отан көшесі, 7 үй, тел. 2-08-78;
Мойылды ауылының шекарасында.
№ 877 Жаңаүлгі сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаүлгі ауылы, мектеп ғимараты, Тоқтаған Тайсаринов көшесі, 100 үй, тел. 2-09-33;
Жаңаүлгі ауылының шекарасында.
№ 878 Шыңғыстай сайлау учаскесі
Орталығы: Шыңғыстай ауылы, мектеп ғимараты, Баекин көшесі, 1 үй, тел. 5-00-26;
Шыңғыстай ауылының шекарасында.
№ 879 Аққайнар сайлау учаскесі
Орталығы: Аққайнар ауылы, ауылдық клуб үйінің ғимараты, Абай көшесі, 31 үй, тел. 2-31-34;
Аққайнар ауылының шекарасында.
№ 880 Қызылжұлдыз сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылжұлдыз ауылы, мектеп ғимараты, Абай көшесі, 31 үй, тел. 2-09-08;
Қызылжұлдыз ауылының шекарасында.
№ 881 Қайыңды сайлау учаскесі
Орталығы: Қайыңды ауылы, мектеп ғимараты, М. Мәметова көшесі, 23 үй, тел. 2-34-37;
Қайыңды ауылының шекарасында.
№ 882 Ақмарал сайлау учаскесі
Орталығы: Ақмарал ауылы, мектеп ғимараты, Маралды көшесі, 2 үй, тел. 2-08-32;
Ақмарал ауылының шекарасында.
№ 883 Маралды сайлау учаскесі
Орталығы: Шұбарағаш ауылы, мектеп ғимараты, Айтқазы көшесі, 10 үй, тел. 87235932030;
Шұбарағаш, Маралды ауылдарының шекарасында.
№ 884 Жамбыл сайлау учаскесі

улица Абая с № 1 по № 82, 84, 86;
улица Батырханова с № 1 по № 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69;
улица Бокеева с № 1 по № 40, 42;
улица Рыкова с № 1 по № 81, 83, 85;
улица Амангельды с № 1 по № 54;
улица Момышулы с № 1 по № 24, 26, 27, 28, 30, 32;
улица Молдагулова с № 1 по № 17, 19, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Байгунакова с № 1 по № 77;
улица Торайгырова с № 1 по № 75;
улица Сахариева с № 1 по № 69.
Катон-Карагайский избирательный участок № 875
Центр: с. Катон-Карагай, спортивный комплекс "Қаратай", ул. Абая, дом 94, тел. 2-22-93;
в границах улица с. Катон-Карагай, улица Ауэзова, дома № 48, 50, 52, 54, дома с № 56 по № 162;
улица Жампеисова с № 1 по № 68;
улица Топоркова № 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, с № 92 по № 157;
улица Абая № 83, 85, с № 87 по № 156;
улица Батырханова № 58, 60, 62, 64, 66, 68, с № 70 по № 129;
улица О. Бокеева № 41, с № 43 по № 171;
улица Рыкова № 82, 84, с № 86 по № 136;
улица Амангельды с № 55 по № 99;
улица Момышулы № 25, 27, 29, 31, с № 33 по № 48
улица Молдагуловой № 18, 20, 22, 24, 25, 31, 31/1, 33/1, 33, 35, 35/1, 37, 37/1, 39.
Мойылдинский избирательный участок № 876
Центр: с. Мойылды, здание школы, ул. Отан, дом 7, тел. 2-08-78;
в границах с. Мойылды.
Жана-Ульгинский избирательный участок № 877
Центр: с. Жана-Ульга, здание школы, ул. Токтагана Тайсаринова, дом 100, тел. 2-09-33;
в границах с. Жана-Ульга.
Шынгыстайский избирательный участок № 878
Центр: с. Шынгыстай, здание школы, ул. Баекина, дом 1, тел. 5-00-26;
в границах с. Шынгыстай.
Аккайнарский избирательный участок № 879
Центр: с. Аккайнар, здание сельского клуба, ул. Абая, дом 31, тел. 2-31-34;
в границах с. Аккайнар.
Кызыл-Жулдызский избирательный участок № 880
Центр: с. Кызыл-Жулдыз, здание школы, ул. Абая, дом 31, тел. 2-09-08;
в границах с. Кызыл-Жулдыз.
Каиндинский избирательный участок № 881
Центр: с. Каинды, здание школы, ул. М. Маметовой, дом 23, тел. 2-34-37;
в границах с. Каинды.
Акмаральский избирательный участок № 882
Центр: с. Акмарал, здание школы, ул. Маралды, дом 2, тел. 2-08-32;
в границах с. Акмарал.
Маралдинский избирательный участок № 883
Центр: с. Шубарагаш, здание школы, ул. Айтказы, дом 10, тел. 87235932030;
в границах с. Маралды, с. Шубарагаш.
Жамбыльский избирательный участок № 884

Орталығы: Жамбыл ауылы, ауылдық клуб үйінің ғимараты, Қайнар көшесі, 21 үй, тел. 2-71-49;
Жамбыл ауылының шекарасында.
№ 885 Берел сайлау учаскесі
Орталығы: Берел ауылы, мектеп ғимараты, Ақтан көшесі, 5 үй, тел. 87235932410;
Берел ауылы, Қараайрық қонысы шекарасында.
№ 886 Рахман сайлау учаскесі
Орталығы: Рахман қайнары ауылы, "Рахмановские ключи" ЖШС-нің кеңсесінің ғимараты, тел. 87777835450;
Рахман қайнары ауылының шекарасында.
№ 887 Ақсу сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу ауылы, мектеп ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, 43 үй, тел. 2-53-14;
Ақсу, Талды ауылдарының шекарасында.
№ 888 Жазаба сайлау учаскесі
Орталығы: Жазаба ауылы, мектеп ғимараты, Орталық көшесі, 3 үй, тел. 2-07-60;
Жазаба ауылының шекарасында.
№ 889 Бекалқа сайлау учаскесі
Орталығы: Бекалқа ауылы, мектеп ғимараты, Мектеп көшесі, 8 үй, тел. 2-07-79;
Бекалқа ауылының шекарасында.
№ 1128 Ақшарбақ сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшарбақ ауылы, мектеп ғимараты, Оралхан Бөкей көшесі, 8 үй, тел. 2-05-61;
Ақшарбақ ауылының шекарасында.
№ 890 Үшбұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: Үшбұлақ ауылы, ауылдық клуб үйінің ғимараты, Үшбұлақ көшесі, 12 үй, тел. 2-03-96;
Үшбұлақ ауылының шекарасында.
№ 891 Барлық сайлау учаскесі
Орталығы: Барлық ауылы, мектеп ғимараты, Абай көшесі, 27 үй, тел. 2-46-19;
Барлық ауылының шекарасында.
№ 892 Коробиха сайлау учаскесі
Орталығы: Коробиха ауылы, мектеп ғимараты, Новосельская көшесі, 7 үй, тел. 2-54-81;
Коробиха ауылы, Усть-Язовая қонысы шекарасында.
№ 893 Еңбек сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбек ауылы, мектеп ғимараты, Садық Түкібаев көшесі, 14 үй, тел. 2-62-54;
Еңбек ауылының шекарасында.
№ 894 Аршаты сайлау учаскесі
Орталығы: Аршаты ауылы, мектеп ғимараты, Мектеп көшесі, 41 үй, тел. 2-65-18;
Аршаты ауылының шекарасында.
№ 895 Өрел сайлау учаскесі
Орталығы: Өрел ауылы, мектеп ғимараты, Мерғазы Бекбау көшесі, 1 үй, тел. 2-62-11;
Өрел ауылының шекарасында.
№ 896 Жабық сайлау учаскесі
Орталығы: Өрел ауылы, шекара комендатурасының ғимараты, тел. 2-63-93;
Өрел ауылындағы шекара комендатурасының шекарасында.
Аудан әкiмі аппаратының басшысы Д. Алдажаров

Центр: с. Жамбыл, здание сельского клуба, ул. Кайнар, дом 21, тел. 2-71-49;
в границах с. Жамбыл.
Берельский избирательный участок № 885
Центр: с. Берель, здание школы, ул. Актан, дом 5, рация 87235932410;
в границах с. Берель, с Караайрык.
Рахмановский избирательный участок № 886
Центр: с. Рахмановские ключи, контора ТОО "Рахмановские ключи", тел. 87777835450;
В границах с. Рахмановские ключи.
Аксуский избирательный участок № 887
Центр: с. Аксу, здание школы, ул. Тәуелсіздік, дом 43, тел. 2-53-14;
в границах с. Аксу, с. Талды.
Жазабинский избирательный участок № 888
Центр: с. Жазаба, здание школы, ул. Орталык, дом 3, тел. 2-07-60;
в границах с. Жазаба.
Бекалкинский избирательный участок № 889
Центр: с. Бекалка, здание школы, ул. Мектеп, дом 8, тел. 2-07-79;
в границах с. Бекалка.
Акшарбакский избирательный участок № 1128
Центр: с. Акшарбак, здание школы, ул. Оралхана Бокея, дом 8, тел. 2-05-61;
в границах с. Акшарбак.
Ушбулакский избирательный участок № 890
Центр: с. Ушбулак, здание сельского клуба, ул. Ушбулак, дом 12, тел. 2-03-96;
в границах с. Ушбулак.
Барлыкский избирательный участок № 891
Центр: с. Барлык, здание школы, ул. Абая, дом 27, тел. 2-46-19;
в границах с. Барлык.
Коробихинский избирательный участок № 892
Центр: с. Коробиха, здание школы, ул. Новосельская, дом 7, тел. 2-54-81;
в границах с. Коробиха, поселок Усть-Язовая.
Енбекский избирательный участок № 893
Центр: с. Енбек, здание школы, ул. Садык Тукебаева, дом 14, тел. 2-62-54;
в границах с. Енбек.
Арчатинский избирательный участок № 894
Центр: с. Арчаты, здание школы, ул. Мектеп, дом 41, тел. 2-65-18;
в границах с. Арчаты.
Урыльский избирательный участок № 895
Центр: с. Урыль, здание школы, ул. Мергазы Бекбау, дом 1, тел.2-62-11;
в границах с. Урыль.
Закрытый избирательный участок № 896
Центр: с. Урыль, здание погранкомендатуры, ул. Пограничная, дом 1, тел.2-63-93;
в границах с. Урыль погранкомендатуры.
Руководитель аппарата
акима района Д. Алдажаров