Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жай беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 наурыздағы N 1966 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 24 наурызда N 5-14-123 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Күршім ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 16 шілдедегі N 2155 қаулысымен
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Күршім ауданы әкімдігінің 2011.07.16 N 2155 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 4 тармағына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін (қосымша).
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Д.Ә. Әлхановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімі                     А. Сеитов
Күршім ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 10 наурыздағы
№ 1966 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуге берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Өтетін орны
Күршім ауылдық округі
1
Күршім ауылы
Орталық мәдениет үйі
2
Алғабас ауылы
Ауылдық клуб
3
Топтерек ауылы
Қ. Қарсыбаевтың жеке меншік үйі
Ақбұлақ ауылдық округі
1
Ақбұлақ ауылы
Ақбұлақ орта мектебінің акт залы
2
Майтерек ауылы
Бастауыш мектеп ғимараты
3
Теріскей-Бөкенбай ауылы
Ауылдық клуб
4
Күнгей-Бөкенбай ауылы
Орталау мектеп ғимараты
5
Алтай ауылы
Орталау мектеп ғимараты
Теректі ауылдық округі
1
Теректі ауылы

О предоставлении помещения для встреч кандидатов с избирателями
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10 марта 2011 года N 1966. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 марта 2011 года за N 5-14-123. Утратило силу в связи с окончанием срока применения - постановлением акимата Курчумского района от 16 июля 2011 года N 2155
Сноска. Утратило силу в связи с окончанием срока применения - постановлением акимата Курчумского района от 16.07.2011 N 2155.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» Курчумский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями (согласно приложению).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Альханова Д.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района                   А. Сеитов
Приложение к постановлению
Курчумского районного акимата
№ 1996 от 10 марта 2011 года
Помещения, предоставляемые кандидатам
для встреч с избирателями
Наименование населенного пункта
Место проведения
Курчумский сельский округ
1
село Курчум
Дом культуры
2
село Алгабас
Сельский клуб
3
село Топтерек
Частный дом К. Карсыбаева
Акбулакский сельский округ
1
село Акбулак
Актовый зал Акбулакской средней школы
2
село Майтерек
Здание начальной школы
3
село Терискей-Бокенбай
Сельский клуб
4
село Кунгей-Бокенбай
Здание неполной средней школы
5
село Алтай
Здание неполной средней школы
Теректинский сельский округ
1
село Теректы