Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, бiлiм беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 2253 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қазанда № 5-14-137 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 25 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 21.01.2016 № 25 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 18.04.2014 № 3289 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238 бабы 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 2 тармағына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, бiлiм беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi 1, 2, 3, 4қосымшаларға сәйкес анықталсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 18.04.2014 № 3289 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Тізбе келісуге Күршім аудандық мәслихатына ұсынылсын.
3. 2011 жылғы 19 тамыздағы "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" № 2193 қаулысының күші жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М. Қалеловқа жүктелсін.
5. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімі
А. Сеитов
Күршім ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 2253 қаулысына 1 қосымша
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі "Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген білім мамандары лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 28 сентября 2011 года N 2253. Зарегистрировано управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 октября 2011 года за N 5-14-137. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 21 января 2016 года № 25
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 21.01.2016 № 25 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 18.04.2014 № 3289 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Курчумский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложениям 1, 2, 3, 4.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 18.04.2014 № 3289 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
2. Представить Перечень на согласование в Курчумский районный маслихат.
3. Отменить постановление № 2193 от 19 августа 2011 года "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Калелова.
5. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Курчумского района А. Сеитов
Приложение 1
к постановлению акимата
Курчумского района
№ 2253 от 28 сентября 2011 года
Перечень
должностей специалистов образования, которым установлено
повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской)
местности администратора бюджетных программ государственного
учреждения "Отдел образования Курчумского района
Восточно-Казахстанской области"

1. Мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын, мектепке дейінгі мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшының орынбасары, кітапхана, интернат, шеберхана, өндіріс, шаруашылық, оқу кабинеті, әдістемелік кабинеттің меңгерушісі.
2. Педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдары: барлық мамандықтағы мұғалімдер, аға тәрбиеші, тәрбиеші, аға шебер, шебер, аға тәлімгер, тәлімгер, концертмейстер, әдістемеші, механик, көркем жетекші, музыкалық жетекші, әлеуметтік педагог, психолог, аккомпаниатор, нұсқаушы.
3. Мамандар (бас, аға) оның ішінде: кітапханашы, зертханашы, бухгалтер, экономист, медициналық бике, барлық атаудағы техниктер, хормейстер, хореограф, дәрігер.
4. Техникалық орындаушылар, оның ішінде: іс жүргізуші, хатшы, тәрбиешінің көмекшісі.
Күршім ауданының білім бөлімінің бастығы
Ә. Қосамбеков
Күршім ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 2253 қаулысына 2 қосымша
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі "Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету мамандары лауазымдарының тізбесі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2012.04.02 № 2471 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Мемлекеттік мекеме басшысы.
2. Үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімшесінің меңгерушісі.
3. Мамандар (бас, аға), оның ішінде: әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман, күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер, консультант (оның ішінде әлеуметтік жұмыс жөніндегі), бухгалтер, психолог.
Күршім ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
С.Такенова
Күршім ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 2253 қаулысына 3 қосымша
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі "Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі
1. Мәдениет мемлекеттік мекемесінің және қазыналық кәсіпорнының басшылары және басшыларының орынбасарлары, бөлім жетекшісі, оның ішінде: көркемдік жетекші, кітапхана, клуб, мұражай меңгерушісі.
2. Мамандар (бас, аға), оның ішінде: әртіс, кітапханашы, бухгалтер, мәдени ұйымдастырушы, концертмейстер, музыкалық жетекші, музыкатанушы, әдістемеші, барлық атаудағы суретшілер, актер, үйірме жетекшісі, режиссер, экономист, хормейстер, мұражай қорларын сақтаушы, қоюшы оператор, кинобейнепроекциялық аппаратура басқару пультінің операторы.

1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия, заведующий, в том числе: библиотекой, интернатом, мастерской, производством, хозяйством, учебным кабинетом, методическим кабинетом.
2. Педагогические работники и должности приравненных к ним лиц: учителя всех специальностей, старший воспитатель, воспитатель, старший мастер, мастер, старший вожатый, вожатый, концертмейстер, методист, механик, художественный руководитель, музыкальный руководитель, социальный педагог, психолог, аккомпаниатор, инструктор.
3. Специалисты (главные, старшие), в том числе: библиотекарь, лаборант, бухгалтер, экономист, медицинская сестра, техники всех наименований, хормейстер, хореограф, врач.
4. Технические исполнители, в том числе: делопроизводитель, секретарь, помощник воспитателя.
Начальник отдела образования
Курчумского района А. Косамбеков
Приложение 2
к постановлению акимата
Курчумского района
№ 2253 от 28 сентября 2011 года
Перечень
должностей специалистов социального обеспечения, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности администратора бюджетных программ государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Курчумского района Восточно Казахстанской области"
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 02.04.2012 № 2471 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
1. Руководитель государственного учреждения.
2. Заведующий отделением социальной помощи на дому.
3. Специалисты (главные, старшие), в том числе: специалист по социальной работе, социальный работник по уходу, консультант (в том числе, по социальной работе), бухгалтер, психолог.
Начальник отдела занятости
и социальных программ
Курчумского района С.Такенова
Приложение 3
к постановлению акимата
Курчумского района
№ 2253 от 28 сентября 2011 года
Перечень
должностей специалистов культуры, которым установлено
повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской)
местности администратора бюджетных программ государственного
учреждения "Отдел культуры и развития языков Курчумского района
Восточно Казахстанской области"
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия культуры, руководитель отдела, в том числе: художественный руководитель, заведующий, в том числе: библиотекой, клубом, музеем.
2. Специалисты (главные, старшие), в том числе: артист, библиотекарь, бухгалтер, культорганизатор, концертмейстер, музыкальный руководитель, музыковед, методист, художники всех наименований, актер, руководитель кружка, режиссер, экономист, хормейстер, хранитель фондов в музеях, оператор-постановщик, оператор пульта управления киновидеопроекционной аппаратуры.

3. Техникалық орындаушылар, соның ішінде: іс жүргізуші, мұражай қараушысы.
Күршім ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімінің бастығы
Б. Өлмесеков
Күршім аудандық әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 2253 қаулысына 4 қосымша
"Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесiнiң ауылдық жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген ветеринария мамандары лауазымдарының тiзбесi
Ескерту. Қаулы 4 қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 18.04.20143289 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Директор;
2. Директордың орынбасары;
3. Филиалдың директоры;
4. Ветеринарлық пункт меңгерушісі;
5. Мал дәрігері;
6. Мал фельдшері.

3. Технические исполнители, в том числе: делопроизводитель, музейный смотритель.
Начальник отдела культуры и
развития языков Курчумского района Б. Ульмесеков
Приложение 4
к постановлению акимата
Курчумского района
№ 2253 от 28 сентября 2011 года
Перечень
должностей специалистов ветеринарии, которым установлено
повышение к должностным окладам за работу в сельской
местности администратора бюджетных программ государственного
учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Курчумского
района Восточно-Казахстанской области"
Сноска. Постановление дополнено приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 18.04.2014 № 3289 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Директор;
2. Заместитель директора;
3. Директор филиала;
4. Заведующий ветеринарным пунктом;
5. Ветеринарный врач;
6. Ветеринарный фельдшер.