"2011 жылға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 27-2 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 29-3/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда N 5-15-84 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Көкпекті аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 238 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Көкпекті аудандық мәслихатының 2011.12.29 N 238 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 11 наурыздағы № 27/336-IV (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 17 наурыздағы № 2543 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Көкпекті аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 27-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-15-79 тіркелген, «Жұлдыз» газетінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 6, 2011 жылғы 6 ақпандағы № 9 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада «194089,0» сандары «318238,0» сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақ толықтырылсын:
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 10172,5 мың теңге;";
2) тармақшада «2680393,0» сандары «2809078,5» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада «8500,0» сандары «6800» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада «-22255,0» сандары «-24201,5» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада «22255,0» сандары «24201,5» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8 тармақшамен толықтырылсын:
"трансферттер – 384,2 мың теңге.";
2) 7 тармақта:
1) тармақшада «3840,0» сандары «6816,0» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада «27272,0» сандары «28272,0» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада «2650,0» сандары «8900,0» сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшада «4500,0» сандары «2950,0» сандарымен ауыстырылсын;
8) тармақшада «31217,0» сандары «39297,0» сандарымен ауыстырылсын;
9) тармақшада «3543,0» сандары «3707,0» сандарымен ауыстырылсын;
10) тармақшада «27406,0» сандары «20485,0» сандарымен ауыстырылсын және 2 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2010 года № 27-2 "О районном бюджете на 2011 год"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 марта 2011 года N 29-3/1. Зарегистрировано управлением юстиции Кокпектинского района департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2011 года за N 5-15-84. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кокпектинского районного маслихата от 29 декабря 2011 года № 238)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кокпектинского районного маслихата от 29.12.2011 № 238).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 марта 2011 года № 27/336-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 марта 2011 года за № 2543) Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата «О районном бюджете на 2011 год» от 29 декабря 2010 года № 27-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-79 от 31 декабря 2010 года, опубликовано в газете «Жұлдыз» от 27 января 2011 года № 6, от 6 февраля 2011 года № 9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «194089,0» заменить цифрами «318238,0»;
дополнить пункт 1: "используемые остатки бюджетных средств – 10172,5 тысяч тенге;";
в подпункте 2) цифры «2680393,0» заменить цифрами «2809078,5»;
в подпункте 4) цифры «8500,0 » заменить цифрами «6800»;
в подпункте 5) цифры «-22255» заменить цифрами «-24201,5»;
в подпункте 6) цифры «22255» заменить цифрами «24201,5»;
дополнить пунктом 8 следующего содержания: "трансферты - 384,2 тысяч тенге.";
2) в пункте 7:
в подпункте 1) цифры «3840,0» заменить цифрами «6816,0»;
в подпункте 5) цифры «27272,0» заменить цифрами «28272,0»;
в подпункте 6) цифры «2650,0» заменить цифрами «8900,0»;
в подпункте 7) цифры «4500,0» заменить цифрами «2950,0»;
в подпункте 8) цифры «31217,0» заменить цифрами «39297,0»;
в подпункте 9) цифры «3543,0» заменить цифрами «3707,0»;
в подпункте 10) цифры «27406,0» заменить цифрами «20485,0» и изложить в новой редакции согласно приложению 2;

3) 7 тармақта 2 қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 19-27 тармақшаларымен толықтырылсын:
"19) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық жасақтамамен қамтамасыз ету – 6707,0 мың теңге;
20) Самар а. Болғанбаев атындағы орта мектепті күрделі жөндеуді аяқтауға - 7416,0 мың теңге;
21) Көкпекті а. Мәдениет үйін күрделі жөндеу жұмыстарын аяқтауға – 41199,0 мың теңге;
22) электрондық оқулықтар сатып алуға – 1800,0 мың теңге;
23) жалпы білім беру мектептерін толық телефондандыруды ұйымдастыруға – 966,0 мың теңге;
24) «Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі» марафон – эстафетасын өткізуге – 2223,0 мың теңге;
25) жалақыны ішінара субсидиялауға, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер – 12550,0 мың теңге;
26) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер – 12289,0 мың теңге;
27) жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері – 29000,0 мың теңге.»;
4) аталған шешімнің 12 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                         Қ. Жұмажанова
Көкпекті аудандық
мәслихатының хатшысы                   Л. Бочкарева
Көкпекті аудандық мәслихатының
2011 жылғы 25 наурыздағы
№ 29-3/1 сессия шешіміне
1 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 27-2 сессия шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Сыныпша
Ерекшелігі
Кірістер атауы
І. КІРІСТЕР

3) дополнить пункт 7 подпунктами 19-27 согласно приложению 2 следующего содержания:
"19) обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 6707,0 тысяч тенге;
20) на завершение капитального ремонта сш. им. Болганбаева в с. Самарское – 7416,0 тысяч тенге;
21) на завершение работ по капитальному ремонту Дома культуры в с. Кокпекты – 41199,0 тысяч тенге;
22) на приобретение электронных учебников – 1800,0 тысяч тенге;
23) на организацию полной телефонизации общеобразовательных школ – 966,0 тысяч тенге;
24) на проведение марафона-эстафеты "Расцвет села - расцвет Казахстана" – 2223,0 тысяч тенге;
25) целевой текущий трансферт на частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости – 12550,0 тысяч тенге;
26) целевой текущий трансферт на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 12289,0 тысяч тенге;
27) целевой трансферт на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 29000,0 тысяч тенге.»;
4) приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                   К. Жумажанова
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата                   Л. Бочкарева
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 25 марта 2011 года № 29-3/1
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 29 декабря 2010 года № 27-2
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование доходов
І. ДОХОДЫ

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6 800,0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
6 800,0
V. Бюджет дефициті (профициті)
-24 201,5
VI. Дефицитті қаржыландыру (профицитті қолдану)
24 201,5
16
Қарыздарды өтеу
890,0
1
Қарыздарды өтеу
890,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
890,0
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
890,0
000
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
890,0
Экономика және бюджетті
жоспарлау бөлімі бастығының
міндетін атқарушы                             З. Ахмерова
Көкпекті аудандық мәслихатының
2011 жылғы 25 наурыздағы
№ 29-3/1 сессия шешіміне
2 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 27-2 сессия шешіміне
2 қосымша
Ағымдағы нысаналы трансферттер
Атаулары
Сомасы
(мың теңге)
1
Азаматтардың жеке категорияларына (ҰОС ардагерлеріне, соғыс мүгедектеріне, соғыс ардагерлері және соғыс мүгедектерімен теңестірілгендерге, соғыс жесірлеріне) материалдық көмек көрсетуге
6816
2
Ауғаныстанда қаза болғандар отбасыларына материалдық көмек көрсетуге
300
3
Қазақстан Республикасы алдында сіңірген еңбегі бар зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
48
4
Облыс алдында сіңірген еңбегі бар зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
96
5
Тұрмысы нашар отбасыларының балаларына жоғары оқу орындарына оқуға көмек көрсетуге (оқу ақысы, стипендия, жатақханада тұруға)
28272
6
«Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған немесе бұрын «Ардақты ана» атағын алған және «Ана даңқы» 1, 2 дәрежелі орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек беруге
8900
7
4 немесе одан да көп бірге тұратын кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек көрсетуге
2950
8
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
39297
9
Ауылдық елді мекендер сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
3707
10
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
20485
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстауға
25287
12
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге
20000
13
Ауылдық елді мекендер сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға бюджеттік кредиттер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
6 800,0
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
6 800,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-24 201,5
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
24 201,5
16
Погашение займов
890,0
1
Погашение займов
890,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
890,0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
890,0
000
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
890,0
Исполняющий обязанности
начальника отдела
экономики и бюджетного планирования             З. Ахмерова
Приложение 2
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 25 марта 2011 года № 29-3/1
Приложение 2
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 29 декабря 2010 года № 27-2
Целевые текущие трансферты
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих)
6816
2
На оказание материальной помощи семьям, погибших в Афганистане
300
3
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан
48
4
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью
96
5
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
28272
6
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
8900
7
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
2950
8
На проведение противоэпизоотических мероприятий
39297
9
Для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
3707
10
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
20485
11
Ремонт инженерно-коммуникационной
инфраструктуры и благоустройство населенных
пунктов в рамках реализации cтратегии
региональной занятости и переподготовки кадров
25287
12
На капитальный и текущий ремонт объектов образования и культуры в рамках реализации региональных проектов в 2011 году (Дорожная карта)
20000
13
Бюджетные кредиты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов