Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 26 ақпандағы N 19-4 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2011 жылғы 1 шілдедегі N 32-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 шілдеде N 7-2-123 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 27.12.2013 № 16-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексін, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа алып аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2010 жылғы 26 ақпандағы N 19-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-2-87 тіркелген, 2010 жылғы 25 наурыздағы "Жайық таңы" газетінде N 13 жарияланған) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
1-тармағы мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) "Капустин Яр" және "Азғыр" ядролық сынақ полигондарының әсерінен зардап шеккен:
бала кезінен мүгедектеріне, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға және І топ мүгедектеріне – 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
ІІ топ мүгедектеріне - 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
ІІІ топ мүгедектеріне - 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 сәуірінен туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Сессия төрағасы                  А. Таудаев
Мәслихат хатшысы                 Д. Жақсыбаев

О внесении дополнений в решение районного маслихата от 26 февраля 2010 года N 19-4 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 1 июля 2011 года N 32-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 июля 2011 года N 7-2-123. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2013 года № 16-3
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.12.2013 № 16-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2011 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района"от 26 февраля 2010 года N 19-4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-2-87, опубликовано 25 марта 2010 года в газете "Жайық таңы" N 13) следующие дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) пострадавшим от воздействия ядерных испытательных полигонов "Капустин Яр" и "Азгир":
инвалидам с детства, детям инвалидам до 18 лет и инвалидам І группы - в размере 2 месячного расчетного показателя;
инвалидам ІІ группы – в размере 1,5 месячного расчетного показателя;
инвалидам ІІІ группы – в размере 1 месячного расчетного показателя.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2011 года.
Председатель сессии              А. Таудаев
Секретарь маслихата              Д. Джаксыбаев