Бөрлі ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 1020 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 желтоқсанда N 7-3-120 тіркелді. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы N 99 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 16.02.2015 N 99 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бөрлі аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, (келісім бойынша) Бөрлі ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Селолық округ әкімдері, "Бөрлі ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі, үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен және тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Сидыққа жүктелсін.
Аудан әкімі                      Б. Шакимов
КЕЛІСІЛДІ:
Бөрлі аумақтық сайлау
комиссиясының төрағаcы
_____________Каналин Жанабай Набиевич
01.12.2011 ж.
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
N 1020 қаулысына қосымша
Бөрлі ауданының аумағында
барлық кандидаттарының үгіттік
баспа материалдарын орналастыру
орындары
N
Елді-мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
1
Ақсай қаласы
Ихсанова көшесі, пошта байланыс филиал ғимаратының алды
2
Ақсай қаласы
Совет көшесі, аудандық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы ғимаратының алды
3
Ақсай қаласы
Совет көшесі, аудандық Мәдениет үйі ғимаратының алды
4
Ақсай қаласы
Теміржол көшесі, орталық аудандық ауруханасы ғимаратының алды
5
Ақсай қаласы
Халықтар достығы көшесі, "Трнава" сауда орталығы ғимаратының алды
6
Ақсай қаласы
Халықтар достығы көшесі, "Бестау" сауда орталығы ғимаратының алды
7
Ақсай қаласы
Жастар көшесі, "Ақсай" көтерме-бөлшек сауда орталығының алды
8
Ақсай қаласы
4 (төртінші) мөлтекауданы "Рахат" базарының алды
9
Ақбұлақ селосы
Абай көшесі, селолық әкімдік ғимаратының алды
10
Ақсу селосы
Достық көшесі, селолық Мәдениет үйі ғимаратының алды
11
Александровка селосы
Жамбыл көшесі, селолық Мәдениет үйі ғимаратының алды
12
Березовка селосы
Абай көшесі, жалпы орта білім беретін мектебінің алды
13
Бөрлі ауылы
жалпы білім беретін орыс мектебінің алды
14
Бөрлі ауылы
жалпы білім беретін қазақ мектебінің алды
15
Бөрлі ауылы
ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының алды
16
Бөрлі ауылы
Ауылшаруашылық колледжі ғимаратының алды
17
Бумакөл селосы
Мектеп көшесі, селолық Мәдениет үйі ғимаратының алды
18
Жарсуат селосы
Абылай хан көшесі, селолық әкімдік ғимаратының алды
19
Кеңтүбек селосы
Совет көшесі, селолық әкімдік ғимаратының алды
20
Киров селосы
Больничная көшесі, селолық дәрігерлік амбулаторияның алды
21
Қанай селосы
Ленин көшесі, селолық Мәдениет үйі ғимаратының алды
22
Қызылтал селосы
Ақсай көшесі, селолық әкімдік ғимаратының алды
23
Успеновка селосы
Совет көшесі, селолық әкімдік ғимаратының алды
24
Приуральное селосы
Ленин көшесі, селолық әкімдік ғимаратының алды
25
Пугачев селосы
Жеңіс көшесі, селолық әкімдік ғимаратының алды
26
Тихоновка селосы
Ленин көшесі, селолық Мәдениет үйі ғимаратының алды

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Бурлинского района
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 1 декабря 2011 года N 1020. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2011 года N 7-3-120. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2015 года № 99
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 16.02.2015 № 99.
Руководствуясь Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 28 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Бурлинской территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Бурлинского района согласно приложению.
2. Акимам сельских округов, государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурлинского района" оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Данное постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сидык Т.
Аким района                      Б. Шакимов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Бурлинской
территориальной избирательной
комиссии
_____________Каналин Жанабай Набиевич
01.12.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата
N 1020 от 1 декабря 2011 года
Места
для размещения агитационных печатных
материалов для всех кандидатов
на территории Бурлинского района
N
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Аксай
улица Ихсанова, перед зданием филиала почтовой связи
2
город Аксай
улица Советская, перед зданием районного санитарно-эпидемиологического управления
3
город Аксай
улица Советская, перед зданием районного Дома культуры
4
город Аксай
улица Железнодорожная, перед зданием центральной районной больницы
5
город Аксай
улица Дружбы народов, перед зданием торгового центра "Трнава"
6
город Аксай
улица Дружбы народов, перед зданием торгового центра "Бестау"
7
город Аксай
Улица Молодежная, перед оптово-розничным рынком "Аксай"
8
город Аксай
4(четвертый) микрорайон, перед рынком "Рахат"
9
село Акбулак
ул. Абая, перед зданием сельского акимата
10
село Аксу
ул. Достық, перед зданием сельского Дома культуры
11
село Александровка
ул. Жамбыла, перед зданием сельского Дома культуры
12
село Березовка
ул. Абая, перед средней общеобразовательной школы
13
село Бурлин
перед средней общеобразовательной русской школы
14
село Бурлин
перед средней общеобразовательной казахской школы
15
село Бурлин
Перед зданием сельского Дома культуры
16
село Бурлин
Перед зданием сельскохозяйственного колледжа
17
село Бумаколь
ул. Школьная, перед зданием сельского Дома культуры
18
село Жарсуат
ул. Абылай хана, перед зданием сельского акимата
19
село Кентубек
ул. Советская, перед зданием сельского акимата
20
село Кирово
ул. Больничная, перед сельской врачебной амбулатории
21
село Канай
ул. Ленина, перед зданием сельского Дома культуры
22
село Кызылтал
ул. Аксайская, перед зданием сельского акимата
23
село Успеновка
ул. Советская, перед зданием сельского акимата
24
село Приуральное
ул. Ленина, перед зданием сельского акимата
25
село Пугачево
ул. Женис, перед зданием сельского акимата
26
село Тихоновка
ул. Ленина, перед зданием сельского Дома культуры