Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 195 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 желтоқсанда N 7-4-123 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы N 29 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2012.01.25 N 29 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 6 тармағын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бөкей ордасы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс сайлауында және Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауында барлық кандидаттарына үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Барлық ауылдық округ әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Т. Қайырғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Р. Карин
КЕЛІСІЛДІ:
Бөкей ордасы аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________М. Т. Махимов
15.12.2011 ж.
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
N 195 аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті
Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс
сайлауында және Қазақстан Республикасы
мәслихаттары депутаттарының кезекті
сайлауында барлық кандидаттарына үгіттік
баспа материалдарын орналастыру үшін
орындар
N
Ауылдық округ атауы
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Бисен
Бисен
Мәдениет үйі ғимаратының алдынғы жағы, Б. Жанекешев көшесі, N 18
2
Жиекқұм
Ауылдық клуб ғимаратының алдынғы жағы
3
Көктерек
Ауылдық клуб ғимаратының алдынғы жағы
4
Жамбыл
Бастауыш мектеп ғимаратының алдынғы жағы
5
Мұратсай
Мұратсай
Мәдениет үйі ғимаратының алдынғы жағы, Абай көшесі, N 24
6
Тайғара
Бастауыш мектеп ғимаратының алдынғы жағы
7
Әжен
Ауылдық клуб ғимаратының алдынғы жағы
8
Орда
Хан Ордасы
Мәдениет үйі ғимаратының алдынғы жағы, Жәңгір хан көшесі, N 37
9
Қарасу
Бастауыш мектеп ғимаратының алдынғы жағы
10
Үштерек
Бастауыш мектеп ғимаратының алдынғы жағы
11
Сейтқали
Бастауыш мектеп ғимаратының алдынғы жағы
12
Макар
Ауылдық кітапхана ғимаратының алдынғы жағы
13
Сайқын
Сайқын
Мәншүк Мәметова атындағы жалпы білім беретін орта мектеп ғимаратының алдынғы жағы, Т. Масин көшесі, N 9
14
Мұхамед-Салық Бабажанов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдынғы жағы, М. Бегалиева көшесі, N 8
15
Аудандық мәдениет үйі ғимаратының алды, Т. Жароков көшесі, N 2
16
Жәрмеңке
Ауылдық клуб ғимаратының алдынғы жағы
17
Мәмбет
Бастауыш мектеп ғимаратының алдынғы жағы
18
Шоңай
Ауылдық клуб ғимаратының алдынғы жағы
19
Саралжын
Саралжын
Мәдениет үйі ғимаратының алдынғы жағы, М. Мәметова көшесі, N 19
20
Бескөл
Бастауыш мектеп ғимаратының алдынғы жағы
21
Темір Масин
Бөрлі
Мәдениет үйі ғимаратының алдынғы жағы, Губашев көшесі, N 23
22
Тереңқұдық
Бастауыш мектеп ғимаратының алдынғы жағы
23
Ұялы
Ұялы
Мәдениет үйі ғимаратының алдынғы жағы, Т. Әубакиров көшесі, N 7
24
Кеңой
Бастауыш мектеп ғимаратының алдынғы жағы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 14 декабря 2011 года N 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2011 года N 7-4-123. Утратило силу - постановлением акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 25 января 2012 года N 29
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 25.01.2012 N 29
Руководствуясь пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Бокейординской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов во внеочередных выборах депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан и в очередных выборах депутатов маслихатов Республики Казахстан согласно приложению.
2. Всем акимам аульных округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кайыргалиеву Л. Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                      Р. Карин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Бокейординской
районной территориальной
избирательной комиссии
_____________Махимов М. Т.
15.12.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата района
от 14 декабря 2011 года N 195
Места
для размещения агитационных
печатных материалов для всех кандидатов
во внеочередных выборах депутатов
Мажилиса Парламента Республики Казахстан
и в очередных выборах депутатов
маслихатов Республики Казахстан
N
Наименование аульного округа
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Бисенский
Бисен
Перед зданием дома культуры, улица Б.Жанекешева, N 18
2
Жиеккум
Перед зданием аульного клуба
3
Коктерек
Перед зданием аульного клуба
4
Жамбыл
Перед зданием начальной школы
5
Муратсайский
Муратсай
Перед зданием дома культуры, улица Абая, N 24
6
Тайгара
Перед зданием начальной школы
7
Ажен
Перед зданием аульного клуба
8
Урдинский
Хан Ордасы
Перед зданием дома культуры, улица Жангир хана, N 37
9
Карасу
Перед зданием начальной школы
10
Уштерек
Перед зданием начальной школы
11
Сейткали
Перед зданием начальной школы
12
Макар
Перед зданием аульной библиотеки
13
Сайхинский
Сайхин
Перед зданием средней общеобразовательной школы имени М.Маметовой, улица Т. Масина, N 9
14
Перед зданием средней общеобразовательной школы имени Мухамед-Салык Бабажанова, улица М. Бегалиевой, N 8
15
Перед зданием районного дома культуры, улица Т. Жарокова, N 2
16
Жарменке
Перед зданием аульного клуба
17
Мамбет
Перед зданием начальной школы
18
Шонай
Перед зданием аульного клуба
19
Саралжинский
Саралжин
Перед зданием дома культуры, улица М. Маметовой, N 19
20
Бескул
Перед зданием начальной школы
21
Темир Масинский
Борли
Перед зданием дома культуры, улица Губашева, N 23
22
Теренкудык
Перед зданием начальной школы
23
Уялинский
Уялы
Перед зданием дома культуры, улица Т. Аубакирова, N 7
24
Кеной
Перед зданием начальной школы