Бөкей ордасы ауданында 2012 жылдың қаңтар-наурызда азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 17 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 қаңтарда N 7-4-127 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі N 10 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімінің 2012.04.09 N 10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) Бөкей ордасы ауданында 2012 жылдың қаңтар-наурызда тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бөкей ордасы аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеу кезінде медициналық куәландырудан өткізуді, дәрі-дәрмекпен, құрал-сайманмен, медицина және шаруашылық мүлкімен жабдықтауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. "Бөкей ордасы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыруға техникалық қызметкерлердің қажетті санын қамтамасыз етсін.
4. Аталған шараларға байланысты шығын жергілікті бюджет есебінен өтелсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Т. Қайырғалиеваға жүктелсін.
6. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Карин
КЕЛІСІЛДІ:
"Батыс Қазақстан облысы
Бөкейорда ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін уақытша
атқарушы
_____________А. М. Қадешов
23.12.2011 ж.
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының "Бөкей ордасы
аудандық орталық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры
_____________Ә. У. Ғаббас
22.12.2011 ж.

Об организации и обеспечении приписки граждан к призывным участкам в январе-марте 2012 года в Бокейординском районе
Решение акима Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 января 2012 года N 7-4-127. Утратило силу - решением акима Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 9 апреля 2012 года N 10
Сноска. Утратило силу - Решение акима Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 09.04.2012 N 10
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", РЕШИЛ:
1. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны Бокейординского района Западно-Казахстанской области" (по согласованию) организовать и обеспечить в январе-марте 2012 года приписку к призывным участкам граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет в Бокейординском районе.
2. Рекомендовать государственному коммунальному казенному предприятию "Бокейординская районная центральная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области" (по согласованию) обеспечить проведение медицинского освидетельствования граждан при приписке к призывным участкам, снабжение медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом.
3. Государственному учреждению "Бокейординский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить необходимым количеством технических работников для организации приписки к призывным участкам.
4. Расходы, связанные с названными мероприятиями осуществить за счет средств местного бюджета.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Кайыргалиеву Л. Т.
6. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                      Р. Карин
СОГЛАСОВАНО:
Временно исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Бокейординского района
Западно-Казахстанской области"
_____________А. М. Кадешов
23.12.2011 г.
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Бокейординская
районная центральная больница"
управления здравоохранения акимата
Западно-Казахстанской области"
_____________А. У. Габбас
22.12.2011 г.