Жәнібек аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 29-3 "Жәнібек ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін және тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдауды ұсыну туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 25 тамыздағы N 34-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 7 қыркүйекте N 7-6-129 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 2012.04.16 N 3-3 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2011 жылғы 21 шілдедегі N 4-7035 Заңды бұзуды жою туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Жәнібек ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін және тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдауды ұсыну туралы" Жәнібек аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 29-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде N 7-6-116 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 1 ақпанда, аудандық "Шұғыла" газетінде N 6 санында жарияланған) шешіміне төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
"алты жүз отыз есептік" деген сөз "бір мың бес жүз еселік" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Ғ. Қ. Лұқпанов
Аудандық мәслихат хатшысы        Т. З. Қадимов

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 29-3 "О предоставлении в 2011 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности Жанибекского района, подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 августа 2011 года N 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 сентября 2011 года N 7-6-129. Утратило силу - решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3-3
Сноска. Утратило силу - Решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.04.2012 N 3-3 (принято только на государственном языке).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года  нормативных правовых актах", рассмотрев представление об устранении нарушений Закона Департамента юстиции Западно-Казахстанской области от 21 июля 2011 года N 4-7035, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата "О предоставлении в 2011 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности Жанибекского района, подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья" от 24 декабря 2010 года N 29-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-6-116, опубликованное 1 февраля 2011 года в районной газете "Шұғыла" N 6) следующие изменения:
1) в пункте 1:
слово "шестисоттридцатикратный" заменить словами "одна тысяча пятисоткратный".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии              Г. К. Лукпанов
Секретарь районного маслихата    Т. З. Кадимов