Жәнібек ауданында 2012 жылдың қаңтар-наурызда азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 2011 жылғы 22 қарашадағы N 26 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда N 7-6-133 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 4 сәуірдегі N 64 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2012.04.04 N 64 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданның қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) Жәнібек ауданында 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтардың шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жәнібек аудандық орталық ауруханаcы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) шақыру учаскелеріне тіркелуге жататын азаматтарды медициналық тексеруден (емделуге) өткізу жөнінде шаралар алу ұсынылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі шақыру учаскелеріне тіркеу жұмыстарын ұйымдастыруға техникалық қызметкерлердің қажетті санын қамтамасыз етсін.
4. Аталған шараларға байланысты шығын жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен өтелсін.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. А. Есенғалиевке жүктелсін.
Аудан әкімінің м. а.              Б. Есенғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Батыс Қазақстан облысы
Жәнібек ауданның қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________А. Т. Мағзомов
22.11.2011 ж.
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының "Жәнібек
аудандық орталық ауруханаcы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры
_____________Т. Қ. Мұсағалиев
22.11.2011 ж.

Об организации и обеспечении приписки граждан к призывным участкам Жанибекского района в январе-марте 2012 года
Решение акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 22 ноября 2011 года N 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 декабря 2011 года N 7-6-133. Утратило силу - постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 4 апреля 2012 года N 64
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 04.04.2012 N 64
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" РЕШИЛ:
1. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел обороны Жанибекского района Западно-Казахстанской области" (по согласованию) организовать и обеспечить в январе-марте 2012 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывным участкам Жанибекского района.
2. Рекомендовать государственному коммунальному казенному предприятию "Жанибекская районная центральная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области" (по согласованию) принять меры по медицинскому обследованию (лечению) граждан, подлежащих приписке к призывным участкам.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жанибекского района Западно-Казахстанской области" обеспечить необходимым количеством технических работников для организации работы по приписке к призывным участкам.
4. Финансирование вышеназванных мероприятий осуществлять из средств местного бюджета.
5. Данное решение водится в действие со дня первого официального опубликования.
6. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Б. А. Есенгалиева.
И.о. акима района                Б. Есенгалиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел обороны
Жанибекского района
Западно-Казахстанской области"
_____________А. Т. Магзомов
22.11.2011 г.
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Жанибекская
районная больница" Управления
здравоохранения акимата
Западно-Казахстанской области"
_____________Т. К. Мусагалиев
22.11.2011 г.