Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихат депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттiк баспа материалдарын орналастыру орындарын белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 275 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 желтоқсанда № 7-10-109 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 52 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2012.02.01 № 52 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырым аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихат депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттiк баспа материалдарын орналастыру орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округтердің әкімдеріне үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Ж. Батырниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Е. Нысанғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Сырым аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________Ж. Батырниязов
02.12.2011 ж.
Сырым ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 275 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі
және мәслихат депутаттығына барлық кандидаттар
үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру
орындары
Ауыл атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
1
Алғабас ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратаның әкімшілік ғимаратының шығыс жақ қанаты
2
Жаңа-Өңір ауылы
Жалпы білім беретін негізгі мектеп ғимаратының алды
3
Сасықкөл ауылы
Жалпы білім беретін негізгі мектеп ғимаратының алды
4
Аралтөбе ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратаның әкімшілік ғимаратының алды
5
Қызылағаш ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының сол жақ қанаты
6
Бұлан ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратаның әкімшілік ғимаратының батыс жақ қанаты
7
Жамбыл ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының алды
8
Бұлдырты ауылы
С. Датұлы көшесінде орналасқан ауылдық кітапханасының оң жақ қанаты
"Казпошта" ғимаратының сол жақ қанаты
9
Көгеріс ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
10
Қарақұдық ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
11
Жымпиты ауылы
Аудандық мәдениет үйі ғимаратының алды
С. Датұлы және Б. Қаратаев көшелерінің қиылысының, Амангелді және Әйтеке би көшелерінің қиылысының қарсы беттері
12
1 Май ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
13
Қосарал ауылы
Ауылдық дәрігерлік амбулаториясының жанындағы ақпараттық тақта
14
Ағоба ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
15
Қарақұдық ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
16
Жетікөл ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
17
Қособа ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратаның әкімшілік ғимаратының алды
18
Жырақұдық ауылы
Жалпы білім беретін Жырақұдық орта мектеп ғимаратының көше жақ беті
19
Қоңыр ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратының әлеуметтік нысандар орналасқан ғимаратының сол жақ қанаты
20
Тамды ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының алды
21
Талдыбұлақ ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратаның әкімшілік ғимаратының алды
22
Қазақстан ауылы
Қазақстан негізгі жалпы білім беретін мектеп ғимаратының алды
23
Тасқұдық ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимараты мен ауылдық округ әкімі аппаратаның әкімшілік ғимаратының аралығындағы алаң
24
Алатау ауылы
Ауылдық фельдшерлік пунтк мен Алатау негізгі мектеп ғимаратының аралығындағы алаңы
25
Тоғанас ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратаның әкімшілік ғимаратының оң жақ қанаты
26
Аңқаты ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
27
Сегізүй ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
28
Қарағанды ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
29
Құспанкөл ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының алды
30
Шағырлой ауылы
Ауылдық округ әкімі аппаратаның әкімшілік ғимаратының оң жақ қанаты
31
Жаңақоныс ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының оң жақ қанаты
32
Көздіқара ауылы
Ауылдық фельдшерлік пункт ғимаратының сол жақ қанаты

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2011 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 декабря 2011 года № 7-10-109. Утратило силу - постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 1 февраля 2012 года № 52
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 01.02.2012 № 52
В соответствии с Конституционым Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Сырымской районной избирательной комиссией (по согласованию), места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан согласно приложению.
2. Акимам сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Батырниязову Ж. Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Е. Нысангалиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Сырымской
районной избирательной
комиссии
_____________Ж. Батырниязов
02.12.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата
Сырымского района
от 2 декабря 2011 года № 275
Места
для размещения агитационных
печатных материалов для всех кандидатов
в депутаты Мажилиса Парламента
и маслихатов Республики Казахстан
Наименование поселка
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Алгабас
Восточное крыло здания аппарата акима сельского округа
2
село Жана-Онир
Перед зданием общеобразовательной школы
3
село Сасыккуль
Перед зданием общеобразовательной школы
4
село Аралтюба
Перед зданием аппарата акима сельского округа
5
село Кызылагаш
Левая крыло здания сельского фельдшерского пункта
6
село Булан
Западное крыло здания аппарата акима сельского округа
7
село Жамбыл
Перед зданием сельского клуба
8
село Булдурты
Правое крыло здания сельской библиотеки расположенный по улице С. Датова и левое крыло здания "Казпочта"
9
село Кугерис
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
10
село Каракудук
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
11
село Жымпиты
Перед зданием районного Дома культуры
Противоположные стороны пересечений улиц С. Датүлы и Б. Каратаев, Амангельды и Айтеке би
12
село 1 Мая
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
13
село Косарал
Информационная доска возле здания сельской врачебной амбулаторий
14
село Агоба
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
15
село Каракудук
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
16
село Жетикуль
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
17
село Кособа
Перед зданием аппарата акима сельского округа
18
село Жыракудук
Перед зданием Жыракудкуской общеобразовательной средней школы
19
село Коныр
Перед зданием аппарата акима сельского округа
20
село Тамды
Перед зданием сельского клуба
21
село Талдыбулак
Перед зданием аппарата акима сельского округа
22
село Казакстан
Перед зданием Казахстанской основной общеобразовательной школы
23
село Тасқудук
Территория между зданиями сельского Дома культуры и аппарата акима сельского округа
24
село Алатау
Территория между зданиями сельского фельдшерского пункта и Алатауской основной школы
25
село Тоганас
Правое крыло зданием аппарата акима сельского округа
26
село Анкаты
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
27
село Сегизуй
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
28
село Караганды
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
29
село Куспанкуль
Перед зданием сельского фельдшерского пункта
30
село Шагырлой
Правое крыло здания аппарата акима сельского округа
31
село Жанаконыс
Правое крыло здания сельского фельдшерского пункта
32
село Куздигара
Левое крыло здания сельского фельдшерского пункта