2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 сәуірдегі № 87 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 5 мамырда № 7-12-107 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2012.01.25 № 23 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңдарын басшылыққа алып, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы" қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатылуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақырылуын жүргізу "Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Қосымшаға сәйкес аудандық әскерге шақыру комиссиясы құрылсын және аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамында аудандық медициналық комиссия құрылсын.
3. Қоса берiлiп отырған азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткiзу кестесі бекітілсін.
4. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) және Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) ұсынылсын:

Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2011 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 мая 2011 года № 7-12-107. Утратило силу - постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 25 января 2012 года № 23
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 25.01.2012 № 23
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года  № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Теректинского района Западно-Казахстанской области" проведение призыва на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а так же граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Образовать состав районной призывной комиссии и в составе призывной комиссии создать медицинскую комиссию согласно приложению.
3. Утвердить прилагаемый график проведения призыва граждан на воинскую службу.
4. Рекомендовать государственному коммунальному казенному предприятию "Теректинская центральная районная больница" управления здравохранения акимата Западно-Казахстанской области (по согласованию) и государственному коммунальному казенному предприятию "Теректинская районная больница" управления здравохранения акимата Западно-Казахстанской области (по согласованию):

1) шақыру пункттерiн жабдықтау, дәрi-дәрмекпен, құрал-сайманмен, медицина және шаруашылық мүлкiмен қамтамасыз ету;
2) қызмет көрсететiн персоналды медициналық қызметкерлердiң қажеттi санымен қамтамасыз ету.
5. "Теректі аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) шақыру кезінде шақыру пунктінде қоғамдық тәртіптің сақталуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
6. Селолық округтердің әкімдері:
1) әскерге шақырылушылардың шақыру пунктіне уақытында келуін;
2) шалғай жерлерде тұратын азаматтарды медициналық және шақыру комиссияларынан өту үшін жеткiзудi және оларды әскери қызмет өткеру үшiн жөнелтудi ұйымдастырсын.
7. "Теректі ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды дер кезінде және сапалы өткізу үшін ақша қаражатының бөлінуін қамтамасыз етсін.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. М. Сабировқа жүктелсін.
9. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                      А. Утегулов
КЕЛІСІЛДІ:
"Батыс Қазақстан облысы
Теректі ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________Кожангалиев А. И.
12.04.2011 г.
"Теректі аудандық ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Өтемісов Р. А.
12.04.2011 г.
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының "Теректі
аудандық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры
_____________Сагинов Д. С.
12.04.2011 г.
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының "Теректі
аудандық орталық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры
_____________Утешев М. А.
12.04.2011 г.
2011 жылғы 15 сәуірдегі
№ 87 қаулыға қосымша
Аудандық әскерге шақыру комиссиясының
ҚҰРАМЫ:
Кожангалиев Абай           - Теректі ауданының қорғаныс
Измагамбетұлы                істері жөніндегі бөлімінің
бастығы, әскерге шақыру
комиссиясының төрағасы
(келісім бойынша)
Катабаев Гусман            - аудан әкімі аппаратының
Куттубайұлы                  бас маманы, әскерге шақыру
комиссиясы төрағасының
орынбасары
Кульмуханова Ақмарал       - медбике, комиссия хатшысы
Рахимқызы                    (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
Жилгелдеев Берик Мажитұлы  - Теректі ауданының ішкі
істер бөлімі бастығының
орынбасары
(келісім бойынша)
Утешов Мадияр Амангелдіұлы - Теректі аудандық орталық
ауруханасының директоры,
медициналық комиссия
төрағасы (келісім бойынша)
Аудандық әскерге шақыру комиссиясының
резервтік құрамы:
Магзумов Нуржан Муратұлы   - Әскерге шақыру және
келісім-шарт бойынша
жинақтау бөлімшесі
бастығының аға көмекшісі,
әскерге шақыру
комиссиясының төрағасы
(келісім бойынша)
Ұябасов Бекжан             - аудан әкімі аппаратының
Тәңірбергенұлы               мемлекеттік-құқықтық
және кадрлық жұмыстар
бөлімінің меңгерушісі,
әскерге шақыру комиссиясы
төрағасының орынбасары
Бурпиева Гүлнур            - медбике, комиссия хатшысы
Ғабдулбариқызы               (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
Казин Игорь Николаевич     - Теректі ауданының ішкі
істер бөлімінің учаскелік
полиция инспекторларының
жұмыстарына басшылық ету
және ұйымдастыру бойынша
инспекторы
(келісім бойынша)
Кубаев Бекзат Утегенұлы    - дәрігер-хирург,
медициналық комиссия
төрағасы (келісім бойынша)
Аудандық медициналық комиссия құрамы
Медициналық комиссияның төрағасы, дәрігер;
Дәрігер-мамандар:
хирург
невропатолог
дерматолог
стоматолог
отоларинголог
терапевт
фтизиатр
эндокринолог
офтальмолог
психиатр
Медбикелер.
Аудандық медициналық комиссиясының
резервтік құрамы:
Медициналық комиссияның төрағасы, дәрігер;
Дәрігер-мамандар:
хирург
невропатолог
дерматолог
стоматолог
отоларинголог
терапевт
фтизиатр
эндокринолог
офтальмолог
психиатр
Медбикелер.
2011 жылғы 15 сәуірдегі
№ 87 қаулымен бекiтiлген
Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі
сәуір
мамыр
маусым
қазан
қараша
жел-
тоқсан
1.
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі

1) обеспечить оборудование призывных пунктов, снабжение медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом;
2) обеспечить необходимым количеством лиц обслуживающего персонала медицинских работников.
5. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Теректинского района" (по согласованию) обеспечить охрану общественного порядка в призывном пункте.
6. Акимам сельских округов организовать:
1) своевременное прибытие призывников в призывной пункт;
2) доставку граждан, проживающих в отдаленной местности, для прохождения медицинской и призывной комиссий и отправку их для прохождения воинской службы.
7. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Теректинского района" обеспечить выделение денежных средств для своевременного и качественного призыва граждан на срочную воинскую службу.
8. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сабирова Н. М.
9. Данное постановление вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2011 года.
Аким района                      А. Утегулов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Теректинского района
Западно-Казахстанской области"
_____________Кожангалиев А. И.
12.04.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Теректинского района"
_____________Утемисов Р. А.
12.04.2011 г.
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Теректинская
районная больница" управления
здравохранения акимата
Западно-Казахстанской области
_____________Сагинов Д. С.
12.04.2011 г.
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Теректинская
центральная районная
больница" управления
здравохранения акимата
Западно-Казахстанской области
_____________Утешев М. А.
12.04.2011 г.
Приложение
к постановлению № 87
от 15 апреля 2011 года
Состав районной призывной комиссии
Кожангалиев Абай       - начальник отдела по делам
Измагамбетович           обороны Теректинского района,
председатель призывной
комиссии (по согласованию)
Катабаев Гусман        - главный специалист аппарата
Куттубаевич              акима района, заместитель
председателя призывной
комиссии
Кульмуханова Акмарал   - медицинская сестра, секретарь
Рахимовна                комиссии (по согласованию)
Члены комиссии
Жилгелдиев Берик       - заместитель начальника отдела
Мажитович                внутренних дел Теректинского
района (по согласованию)
Утешов Мадияр          - директор Теректинской
Амангельдиевич           центральной районной больницы,
председатель медицинской
комиссии (по согласованию)
Резервный состав районной призывной комиссии
Магзумов Нуржан        - старший помощник начальника
Муратович                отделения набора
военнослужащих по контракту
и призыву, председатель
призывной комиссии
(по согласованию)
Уябасов Бекжан         - заведующий отделом
Танырбергенович          государственно-правовой
и кадровой работы аппарата
акима района, заместитель
председателя призывной
комиссии
Бурпиева Гульнур       - медицинская сестра, секретарь
Габдулбариевна           комиссии (по согласованию)
Члены комиссии
Казин Игорь Николаевич - инспектор по руководству
и организации работы
участковых инспекторов полиции
отдела внутренних дел
Теректинского района
(по согласованию)
Кубаев Бекзат          - врач-хирург, председатель
Утегенович               медицинской комиссии
(по согласованию)
Состав районной медицинской комиссии
Председатель медицинской комиссии, врач;
Врачи-специалисты:
хирург
невропатолог
дерматолог
стоматолог
отоларинголог
терапевт
фтизиатр
эндокринолог
офтальмолог
психиатр
Медицинские сестры
Резервный состав районной медицинской комиссии
Председатель медицинской комиссии, врач;
Врачи-специалисты:
хирург
невропатолог
дерматолог
стоматолог
отоларинголог
терапевт
фтизиатр
эндокринолог
офтальмолог
психиатр
Медицинские сестры
Утверждено
постановлением
от 15 апреля 2011 года № 87
График
проведения призыва граждан на воинскую службу
Отдел по делам обороны
ап-
рель
май
июнь
октя-
брь
ноя-
брь
дека-
брь
1.
ГУ "Отдел по делам обороны Теректинского района Западно-
Казахстанской области"

1, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29
2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31
1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30
3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12,
13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 31
1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30
1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30

1, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29
2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31
1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30
3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 31
1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30
1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30