Инвестициялық келісімшарттың жұмыс бағдарламасы орындалуының ағымдағы жағдайы актісінің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 1 маусымдағы № 185 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 20 маусымда № 7745 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 26 шілдедегі № 229 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 26.07.2013 № 229 бұйрығымен (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Инвестициялар туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 5-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған инвестициялық келісімшарттың жұмыс бағдарламасы орындалуының ағымдағы жағдайы актісінің нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Инвестиция комитеті (А.Ж. Серіков) заңнамамен белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі А.П. Рауға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа технологиялар
министрінің
2012 жылғы 1 маусымдағы № 185
бұйрығымен бекітілген
нысан
Инвестициялық келісімшарт жұмыс бағдарламасы орындалуының
ағымдағы жағдайының
20__ жылғы ___ ________ № ____________
АКТІСІ
№ ______                                    20__ ж. «___» ________

Об утверждении формы акта текущего состояния исполнения рабочей программы инвестиционного контракта
Приказ Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 1 июня 2012 года № 185. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июня 2012 года № 7745. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 июля 2013 года № 229
Сноска. Приказ утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра индустрии и новых технологий РК от 26.07.2013 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «Об инвестициях» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму акта текущего состояния исполнения рабочей программы инвестиционного контракта.
2. Комитету по инвестициям Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Сериков А.Ж.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Pay А.П.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Исекешев
Утверждена
приказом Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 1 июня 2012 года № 185
форма
АКТ
текущего состояния исполнения рабочей программы
инвестиционного контракта от «__» _____ _______ года № ______
№ _                                                     «__» 20_ г

1-бөлім. Тіркелген активтерге инвестициялар*
Келісімшартқа 1-қосымшаның және 2-қосымшаның 1-бөлімнің мәліметтері
Тексеріс барысында анықталған нақты деректер
Сомасының ауытқуы, +/- («5» баған - «3» баған)
Шығын баптары
Шығын баптары
Шығын баптары
Шығын баптары
Шығын баптары
1
2
3
4
5
6
7
1.1
және т.б.
Жиыны:
Растау құжаттарының көрсете отырып, нақты көрсеткіштердің жоспарланғандардан ауытқу себептері мен дәлелдері
2-бөлім. Технологиялық жабдыққа қосалқы бөлшектер,
шикізаттар мен материалдар импорты
Тексеру кезеңі:___ жылдың____ жартыжылдығы - ____ жылдың ____ жартыжылдығы
Келісімшартқа 1-қосымшаның және 3-қосымшаның 2-бөлімінің мәліметтері
Тексеріс барысында анықталған нақты деректер
Сомасының ауытқуы, +/- («4» баған - «3» баған)
Шығын баптары
Саны, өлшем бірлігі
Саны, өлшем бірлігі
1
2
3
4
5
2.1
Қосалқы бөлшегі

Раздел 1. Инвестиции в фиксированные активы*
Сведения раздела 1 Приложения 1 и
Приложения 2 к Контракту
Фактические
данные,
установленные в
ходе проверки
Отклонение
суммы, +/-
(графа «5»-
графа «3»
Статьи затрат
Сумма
(тыс.
тенге)
Дата ввода
в
эксплуа-
тацию
Сумма
(тыс.
тенге)
Дата
ввода в
эксплуа-
тацию
1
2
3
4
5
6
7
1.1
и
т.д.
Итого:
Причины и доказательства отклонения
фактических показателей от плановых с
указанием подтверждающих документов
Раздел 2. Импорт запасных частей к технологическому
оборудованию, сырья и материалов
Проверяемый период: ___ полугодие ___ года ___ полугодие ___ года
Сведения раздела 2 Приложения 1 и
Приложения 3 к Контракту
Фактические
данные,
установлен-
ные в ходе
выездной
проверки
Отклонение
суммы, +/-
(графа «4»-
графа «3»
Статьи затрат
Кол-во,
ед. изм
Кол-во,
ед. изм.
1
2
3
4
5
2.1
Запасная часть

2.1.1
және т.б.
2.2
Шикізаттар мен материалдар
2.2.1
Атауы
және т.б.
Жиыны:
Растау құжаттарының көрсете отырып,
нақты көрсеткіштер жоспарланғандардан
ауытқу себептері мен дәлелдері
__________________________                  _______________________
Тексерушінің қолы                            Инвестордың қолы
3-бөлім. Өндірістік көрсеткіштер
Шикізаттар мен материалдардың шығарылған өнімнің бірлігіне шаққандағы шығыс нормасы (инвестициялық преференцияларды алуға өтінім берген кезде ұсынылған бизнес-жоспардан деректер).
Шығарылған өнімнің және /немесе көрсетілген қызметтің атауы
Өнімнің шығарудың/ қызметтерді көрсетудің басталған күні
Шығарылған өнімнің/ көрсетілген қызметтің көлемі
Импорттық шикізат және материалдардың шығыны
Растаушы құжаттар
1
2
3
4
5
Қосымшалар:

2.1.1
и т.д.
2.2
Сырье и материалы
2.2.1
Наименование
и т.д.
Итого:
Причины и доказательства отклонения
фактических показателей от плановых с
указанием подтверждающих документов
_______________________                    _____________________
Подпись Проверяющего                       Подпись Инвестора
Раздел 3. Производственные показатели
Норма расхода сырья и материалов на единицу выпускаемой продукции (данные из Бизнес плана, представленного при подаче заявки на предоставление инвестиционных преференций).
Наименование
выпускаемой
продукции и/или
оказываемой услуги
Дата начала
выпуска
продукции/
оказания
услуги
Объем
произведенной
продукции
/оказанной
услуги
Расход
импортиро-
ванного
сырья и
материала
Подтвержда-
ющие
документы
1
2
3
4
5
Приложения:

1) осы-Актіге қоса берілетін ныcанға сәйкес құжаттар бойынша жинақ тізілімі;
2) инвестициялық қызмет объектісінің фото суреттері;
3) инвестициялық келісімшартқа қатысты қосымша құжаттар.
Тексеруші: ___________________________________________________
Мен, ____________________________________ тексеру үшін берілген
(Инвестор басшысының аты-жөні және лауазымы)
құжаттардың түпнұсқалылығы мен нақтылығын куәландырамын. Тексеруінің нәтижелермен таныстым.
_____________________________________________________________________
(өткізілген тексеру бойынша ескертулер және/немесе ұсыныстар)
Басшы ______________________________________________________________
(инвестордың атауы)
_________________________________________________    _______________
(инвестор басшысының аты-жөні)            (қолы және мөрі)
Бас бухгалтер: __________________________________    ______________
(инвестордың бас бухгалтерінің аты-жөні)          (қолы)
*бұрынырақ тексеру өткізілген жағдайда, 1-бөлім толтырылмайды.

1) сводный реестр по документам согласно форме, прилагаемой к настоящему Акту;
2) фотографии объекта инвестиционной деятельности;
3) дополнительные документы, относящиеся к инвестиционному контракту.
Проверяющий:______________________________________________________
Я ____________________________________________ заверяю подлинность
(ФИО и должность руководителя инвестора)
и достоверность представленных для проверки документов. С результатом
проверки ознакомлен (-а).
__________________________________________________________________
(замечания и/или предложения по проведенной проверке)
Руководитель: ____________________________________________________:
(наименование инвестора)
__________________________________ _______________________________
(ФИО руководителя инвестора)       (подпись и печать)
Главный бухгалтер: _____________________________ _________________
(ФИО главного бухгалтера инвестора)     (подпись)
*в случае ранее проведенной проверки, раздел 1 не заполняется.
______________________                     _____________________
Подпись Проверяющего                        Подпись Инвестора