Қазақстан Республикасының магистралдық құбыр туралы заңнамасын сақтауда жеке кәсіпкерлікті тексеру парағының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің м.а. 2012 жылғы 30 шілдедегі № 128 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің м.а. 2012 жылғы 31 шілдедегі № 235 Бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 10 тамызда № 7835 тіркелді Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 419 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2015 жылғы 30 маусымдағы № 478 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 22.06.2015 № 419 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 30.06.2015 № 478 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» 2011 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабының 1-тармағына, «Магистралдық құбыр туралы» 2012 жылғы 22 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 11-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қазақстан Республикасының магистралдық құбыр туралы заңнамасын сақтауда жеке кәсіпкерліктің тексеру парағының ұсынылған нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік инспекциялау комитеті (Т.А. Момышев):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуінен соң он күнтізбелік күн ішінде оның ресми түрде жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің ресми интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми түрде алғашқы жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының             Қазақстан Республикасының
Мұнай және газ министрінің м.а.       Экономикалық даму және
сауда министрінің м.а.
________________ Б. Толымбаев         ____________ М. Құсайынов
2012 жыл 30 шілде                     2012 жыл 31 шілде
Қазақстан Республикасының
Мұнай және газ министрінің м.а.
2012 жылғы 30 шілдедегі
№ 128
және Қазақстан Республикасының
Экономикалық даму және
сауда министрінің м.а.
2012 жылғы 31 шілдедегі
№ 235
бірлескен бұйрықтарымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының магистралдық құбыр туралы заңнамасын
сақтауда жеке кәсіпкерлікті тексеру парағы

Об утверждении формы проверочного листа в сфере частного предпринимательства за соблюдением законодательства Республики Казахстан о магистральном трубопроводе
Совместный приказ и.о. Министра нефти и газа Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 128 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 31 июля 2012 года № 235. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2012 года № 7835. Утратил силу совместным приказом и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 478 и Министра энергетики Республики Казахстан от 22 июня 2015 года № 419
Сноска. Утратил силу совместным приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 30.06.2015 № 478 и Министра энергетики Республики Казахстан от 22 июня 2015 года № 419 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан», подпунктом 11) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 22 июня 2012 года «О магистральном трубопроводе» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемую форму проверочного листа в сфере частного предпринимательства за соблюдением законодательства Республики Казахстан о магистральном трубопроводе.
2. Комитету государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства нефти и газа Республики Казахстан (Момышев Т.А.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление на официальное опубликование настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства нефти и газа Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра нефти и газа Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра нефти и газа
Республики Казахстан
_____________ Б. Толумбаев
30 июля 2012 года
И.о. Министра экономического
развития и торговли
Республики Казахстан
______________ М. Кусаинов
31 июля 2012 года
Утверждена
совместным приказом
и.о. Министра нефти и газа
Республики Казахстан
от 30 июля 2012 года № 128
и и.о. Министра экономического
развития и торговли
Республики Казахстан
от 31 июля 2012 года № 235
Форма
Проверочный лист
в сфере частного предпринимательства за соблюдением
законодательства Республики Казахстан о магистральном
трубопроводе

Ескерту. Нысанға өзгеріс енгізілді - ҚР Мұнай және газ министрінің 11.07.2013 № 123 және ҚР Өңірлік даму министрінің м.а. 16.07.2013 № 135/НҚ бірлескен бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Тексеруді тағайындайтын мемлекеттік орган ___________________________
_____________________________________________________________________
Тексеруді тағайындау туралы акт _____________________________________
(№, мерзімі)
Кәсіпкерлік субъектісінің атауы _____________________________________
БСН, ЖСН ____________________________________________________________
Тұрған жері, мекенжайы ______________________________________________
№ р/с
Талаптар
Көрсетілген талаптарға сәйкес келеді (+)
Талаптарға сәйкес келмейді (-)
Қажет емес (+)
1.
Белгіленген уақыт мерзімінде уәкілетті органға тасымалдау көлемдері мен бағыттарын көрсете отырып, мұнай тасымалдау кестесінің нақты орындалуы туралы есепті ұсыну
2.
«Лицензиялау туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабына сәйкес магистралдық құбыр саласындағы лицензияның болуы
3.
Теңіз айдынында тартылған магистралдық құбырда авариялардың алдын алу құралдарының, сондай-ақ авария болған жағдайда немесе жөндеу жұмыстары кезінде теңіз айдыны арқылы тартылған магистралдық құбырды теңізде өндіру объектілерінен ажыратуға мүмкіндік беретін бекіткіш арматураның орнатылуы
4.
«Магистралдық құбыр туралы» 2012 жылғы 22 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 24-бабының 2-тармағында көрсетілген магистральдық құбырдың шектеулі өткізу қуаты кезінде мұнайды және (немесе) мұнай өнімдерін магистральдық құбырмен тасымалдау жөніндегі қызметтерді кезектілік тәртібінің сақталуымен ұсыну
5.
Мұнай тасымалдау жөніндегі қызметтерді магистральдық құбырлар жүйесінде мұнай тасымалдаудың қолданыстағы маршруттары бойынша мұнайды магистральдық мұнай құбырларымен тасымалдау кестесінің сақталуымен ұсынылуы
Тексеру жүргізді ______________ ___________________ ___________
(лауазымы)        (аты-жөні)        (қолы)
М.О.
Талаптар бұзылған жағдайда ұйғарымның нөмірі мен жасалған
мерзімі көрсетіледі (20___ жыл "___" ________________ № ____________)
Тексеру нәтижесімен таныстым
(келісемін/келіспеймін) ________________________ ______________
(аты-жөні)            (қолы)
20___ жыл "___" _________________
Тексеру қорытындылары бойынша тексерілген субъект
_____________________________________________________________________
(субъект атауы)
тобына ("+" таңбасымен белгілеу) ауыстырылады:
тәуекелдің жоғары дәрежесі
тәуекелдің орта дәрежесі
тәуекелдің болмашы дәрежесі
Органның лауазымды тұлғалары:
__________________________ __________ _________________________
(лауазымы)           (қолы)           (аты-жөні)
__________________________ __________ _________________________
(лауазымы)           (қолы)           (аты-жөні)
Орган басшысы:
__________________________        _____________________________

Сноска. Проверочный лист с изменением, внесенным совместным приказом Министра нефти и газа РК от 11.07.2013 № 123 и и.о. Министра регионального развития РК от 16.07.2013 № 135/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Государственный орган, назначивший проверку _________________________
_____________________________________________________________________
Акт о назначении проверки ___________________________________________
(№, дата)
Наименование субъекта предпринимательства ___________________________
БИН, ИНН ____________________________________________________________
Адрес, местонахождение ______________________________________________
п/п
Требования
Соответствует
предъявляемым
требованиям (+)
Не
соответствует
требованиям (-)
Не требуется (+)
1.
Представление в уполномоченный орган в установленный срок отчета о фактическом исполнении графика транспортировки нефти с указанием объемов и направлений транспортировки
2.
Наличие лицензии в области магистрального трубопровода в соответствии со статьей 12 Закона Республики Казахстан «О лицензировании»
3.
Установление на магистральном трубопроводе, проложенном в морской акватории средств для предупреждения аварий, а также запорной арматуры, которая в случае аварии или при ремонтных работах позволяла бы отключать магистральный трубопровод, проложенный в морской акватории, от объектов морской добычи
4.
Соблюдение порядка очередности предоставления услуг по транспортировке нефти и (или) нефтепродуктов по магистральному трубопроводу при ограниченной пропускной мощности магистрального трубопровода, установленного пунктом 2 статьи 24 Закона Республики Казахстан «О магистральном трубопроводе»
5.
Предоставление услуг по транспортировке нефти с соблюдением действующих маршрутов транспортировки нефти в системе магистральных трубопроводов в соответствии с графиком транспортировки нефти по магистральным нефтепроводам
Проверку проводил _______________ ___________________ _______________
(должность)         (Ф.И.О.)          (подпись)
М.П.
В случае выявления нарушений требований указываются номер и дата составления предписания (№ _______ от "__" __________ 20__ года)
С результатом проверки
Ознакомлен (согласен/не согласен) __________________ ________________
(Ф.И.О.)          (подпись)
"__" __________ 20__ года
По итогам проверки проверяемый субъект ________________________
(наименование субъекта)
переводится в группу (отметить знаком "+"):
высокой степени риска
средней степени риска
незначительной степени риска
Должностные лица органа:
__________________________ __________ _________________________
(должность)          (подпись)          (Ф.И.О.)
__________________________ __________ _________________________
(должность)          (подпись)          (Ф.И.О.)
Руководитель органа:
__________________________      _______________________________