"Болашақ" халықаралық стипендиясын іске асыру бойынша кейбір шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 26 қыркүйекте № 439 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 8 қазанда № 7980 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 1 маусымдағы № 573 қаулысымен бекітілген «Болашақ» халықаралық стипендиясын тағайындау үшін үміткерлерді іріктеу қағидаларын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Өз бетімен түскен үміткерлер санаты бойынша «Болашақ» халықаралық стипендиясын тағайындау конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдаудың қосымша мерзімі 2012 жылғы 19 қараша мен 30 қараша аралығы болып белгіленсін.
2. Стратегиялық жоспарлау және ақпараттық технологиялар департаменті (А.Ә. Нұрмағамбетов):
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде осы бұйрықтың белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркелуін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Баспасөз қызметі Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің веб-сайтында «Болашақ» халықаралық стипендиясына құжаттар қабылдау мерзімдері туралы ақпаратты жарияласын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр С.Б. Шаяхметовке жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Жұмағұлов

О некоторых мерах по реализации международной стипендии "Болашак"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 26 сентября 2012 года № 439. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2012 года № 7980
В целях реализации Правил отбора претендентов для присуждения международной стипендии «Болашак», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2008 года № 573 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить дополнительный срок приема документов для участия в конкурсе на присуждение международной стипендии «Болашак» по категории самостоятельно поступивших претендентов с 19 ноября по 30 ноября 2012 года.
2. Департаменту стратегического планирования и информационных технологий (Нурмагамбетову А.А.) обеспечить:
1) в установленном порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после прохождения государственной регистрации его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Пресс-службе опубликовать информацию о сроках приема документов на международную стипендию «Болашак» на веб-сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Шаяхметова С.Б.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жумагулов