2012 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына облыстар бойынша астық сатып алу квоталарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 10 қазандағы № 15-07/510 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 12 қазанда № 7997 тіркелді
«Астық туралы» 2001 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы заңының 6-бабының 23) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ «Мемлекеттік астық ресурстарына 2012 жылғы өнімінен астықты сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 438 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. 2012 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына облыстар бойынша астық сатып алу квоталары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекциясы комитеті (Хасенов С.С.) заңнамамен белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді және оны ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Министр                                      А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің

Об утверждении квот закупа зерна в государственные ресурсы зерна в разрезе областей из урожая 2012 года
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 октября 2012 года № 15-07/510. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2012 года № 7997
В соответствии с подпунктом 23) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года «О зерне», а также в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2012 года № 438 «О закупе зерна в государственные ресурсы из урожая 2012 года» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить квоты закупа зерна в государственные ресурсы зерна в разрезе областей из урожая 2012 года.
2. Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Хасенов С.С.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    А. Мамытбеков
Утверждены
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан