Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Ең төменгі резервтік талаптар туралы ережені бекіту жөнінде" 2006 жылғы 27 мамырдағы № 38 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 21 қыркүйектегі № 290 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 19 қазанда № 8036. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 38 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 20.03.2015 № 38 (12.05.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы» 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және ең төменгі резервтік талаптардың нормативтерін белгілеу және олардың орындалуын бақылауды жүзеге асыру тәртібін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Ең төменгі резервтік талаптар туралы ережені бекіту жөнінде» 2006 жылғы 27 мамырдағы № 38 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4268 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ең төменгі резервтік талаптар туралы ережеде:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
«Ең төменгі резервтік талаптар туралы ереже (бұдан әрі – Ереже) «Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы» 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзірленді.»;
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Ең төменгі резервтік талаптар. Ең төменгі резервтік талаптардың нормативтері. Банктің ең төменгі резервтік талаптарды есептеу үшін қолданатын міндеттемелерінің құрылымы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Ең төменгі резервтік талаптар – банктердің есеп айырысуға қабылданатын міндеттемелерінің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі (бұдан әрі – Ұлттық Банк) бекіткен құрылымына, сондай-ақ ең төменгі резервтік талаптардың орындалу шарттарына, оларды резервтеу тәртібіне және нормативтердің орындалуына бақылауды жүзеге асыруға сәйкес белгіленген банк міндеттемелері сомасының міндетті үлесі, оны банк өз кассасындағы ұлттық валютадағы қолма-қол ақша және Ұлттық Банктегі ұлттық валютадағы корреспонденттік шоттардағы ақша (резервтік активтер) түрінде қолдайды.»;
4 және 5-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Банктің ең төменгі резервтік талаптарды есептеу үшін қолданатын міндеттемелерінің құрылымын (бұдан әрі – резервтік міндеттемелер) банктің 1 (бір) жылға дейінгі (қысқа мерзімді) және 1 (бір) жылдан астам (ұзақ мерзімді) ішкі және сыртқы міндеттемелері құрайды.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 мая 2006 года № 38 "Об утверждении Правил о минимальных резервных требованиях"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 сентября 2012 года № 290. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2012 года № 8036. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 марта 2015 года № 38.
Сноска. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка РК от 20.03.2015 № 38 (вводится в действие с 12.05.2015).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан" и в целях совершенствования порядка установления нормативов минимальных резервных требований и осуществления контроля за их выполнением Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 мая 2006 года № 38 "Об утверждении Правил о минимальных резервных требованиях" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4268) следующие изменения и дополнения:
в Правилах о минимальных резервных требованиях, утвержденных указанным постановлением:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Правила о минимальных резервных требованиях (далее – Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан".";
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"1. Минимальные резервные требования. Нормативы минимальных резервных требований. Структура обязательств банка, принимаемых для расчета минимальных резервных требований";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Минимальные резервные требования - это обязательная доля от суммы обязательств банка, которую банк поддерживает в виде наличных денег в своей кассе в национальной валюте и денег на корреспондентских счетах в Национальном Банке в национальной валюте (резервные активы), установленные в соответствии с утвержденной Национальным Банком Республики Казахстан (далее – Национальный Банк) структурой обязательств банков, принимаемых для расчета, а также условиями выполнения минимальных резервных требований, порядком их резервирования и осуществлением контроля за выполнением нормативов.";
пункты 4 и 5 изложить в следующей редакции:
"4. Структуру обязательств банка (далее – резервные обязательства), принимаемых для расчета минимальных резервных требований, составляют внутренние и внешние обязательства банка, со сроком до 1 (одного) года (краткосрочные) и более 1 (одного) года (долгосрочные).

5. Банктің ішкі қысқа мерзімді міндеттемелері – бұл банктің тізбесі осы Ереженің 1-қосымшасында айқындалған баланстық шоттарында көрсетілген резиденттер алдындағы міндеттемелері.»;
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
«5-1. Банктің ішкі ұзақ мерзімді міндеттемелері – бұл банктің тізбесі осы Ереженің 2-қосымшасында айқындалған баланстық шоттарында көрсетілген резиденттер алдындағы міндеттемелері.»;
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«6. Банктің сыртқы қысқа мерзімді міндеттемелері – бұл банктің тізбесі осы Ереженің 3-қосымшасында айқындалған баланстық шоттарында көрсетілген резидент еместер алдындағы міндеттемелері.»;
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
«6-1. Банктің сыртқы ұзақ мерзімді міндеттемелері – бұл банктің тізбесі осы Ереженің 4-қосымшасында айқындалған баланстық шоттарында көрсетілген резидент еместер алдындағы міндеттемелері.»;
7 және 8-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Ең төменгі резервтік талаптардың нормативтері Ұлттық Банк Басқармасының қаулысымен ішкі қысқа мерзімді міндеттемелер бойынша, ішкі ұзақ мерзімді міндеттемелер бойынша, сыртқы қысқа мерзімді міндеттемелер бойынша, сыртқы ұзақ мерзімді міндеттемелер бойынша жеке-жеке белгіленеді.
8. Банк белгілі бір күнге ең төменгі резервтік талаптарды мынадай резервтік талаптар сомасы ретінде:
1) ішкі қысқа мерзімді міндеттемелер бойынша резервтік талаптар нормативінің мәндерін белгілі бір күнгі банктің ішкі қысқа мерзімді міндеттемелерінің мөлшеріне көбейту арқылы есептелетін ішкі қысқа мерзімді міндеттемелер бойынша;
2) ішкі ұзақ мерзімді міндеттемелер бойынша резервтік талаптар нормативінің мәндерін белгілі бір күнгі банктің ішкі ұзақ мерзімді міндеттемелерінің мөлшеріне көбейту арқылы есептелетін ішкі ұзақ мерзімді міндеттемелер бойынша;
3) сыртқы қысқа мерзімді міндеттемелер бойынша резервтік талаптар нормативінің мәндерін белгілі бір күнгі банктің сыртқы қысқа мерзімді міндеттемелерінің мөлшеріне көбейту арқылы есептелетін сыртқы қысқа мерзімді міндеттемелер бойынша;
4) сыртқы ұзақ мерзімді міндеттемелер бойынша резервтік талаптар нормативінің мәндерін белгілі бір күнгі банктің сыртқы ұзақ мерзімді міндеттемелерінің мөлшеріне көбейту арқылы есептелетін сыртқы ұзақ мерзімді міндеттемелер бойынша есептейді.»;
2 және 3-тараулардың тақырыптары мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Банктің ең төменгі резервтік талаптардың нормативтерін орындау және оны резервтеу тәртібі»;
«3. Ең төменгі резервтік талаптардың орындалуын бақылау»;
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

5. Внутренние краткосрочные обязательства банка – это обязательства банка перед резидентами, отраженные на балансовых счетах, перечень которых определен в приложении 1 к настоящим Правилам.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Внутренние долгосрочные обязательства банка – это обязательства банка перед резидентами, отраженные на балансовых счетах, перечень которых определен в приложении 2 к настоящим Правилам.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Внешние краткосрочные обязательства банка – это обязательства банка перед нерезидентами, отраженные на балансовых счетах, перечень которых определен в приложении 3 к настоящим Правилам.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Внешние долгосрочные обязательства банка – это обязательства банка перед нерезидентами, отраженные на балансовых счетах, перечень которых определен в приложении 4 к настоящим Правилам.";
пункты 7 и 8 изложить в следующей редакции:
"7. Нормативы минимальных резервных требований устанавливаются постановлением Правления Национального Банка отдельно по внутренним краткосрочным обязательствам, по внутренним долгосрочным обязательствам, по внешним краткосрочным обязательствам, по внешним долгосрочным обязательствам.
8. Минимальные резервные требования на определенную дату рассчитываются банком, как сумма резервных требований:
1) по внутренним краткосрочным обязательствам, которые рассчитываются путем умножения значения норматива резервных требований по внутренним краткосрочным обязательствам на величину внутренних краткосрочных обязательств банка на определенную дату;
2) по внутренним долгосрочным обязательствам, которые рассчитываются путем умножения значения норматива резервных требований по внутренним долгосрочным обязательствам на величину внутренних долгосрочных обязательств банка на определенную дату;
3) по внешним краткосрочным обязательствам, которые рассчитываются путем умножения значения норматива резервных требований по внешним краткосрочным обязательствам на величину внешних краткосрочных обязательств банка на определенную дату;
4) по внешним долгосрочным обязательствам, которые рассчитываются путем умножения значения норматива резервных требований по внешним долгосрочным обязательствам на величину внешних долгосрочных обязательств банка на определенную дату.";
заголовки глав 2 и 3 изложить в следующей редакции:
"2. Порядок выполнения банком нормативов минимальных резервных требований и его резервирования";
"3. Контроль за выполнением нормативов минимальных резервных требований";
пункт 15 изложить в следующей редакции:

«15. Банктің ең төменгі резервтік талаптардың нормативтерін орындауын бақылау олардың осы Ереженің 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша ең төменгі резервтік талаптардың нормативтерін орындау туралы ақпаратты Ұлттық Банкке ұсынуы арқылы жүзеге асырылады.»;
123 және 4-қосымшалар осы қаулының 123 және 4-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын;
осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес редакциядағы 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 13 қазаннан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                            Г. Марченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттiгi
Төраға______Ә.А. Смайылов

"15. Контроль за выполнением банком нормативов минимальных резервных требований осуществляется путем представления им в Национальный Банк информации о выполнении нормативов минимальных резервных требований по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам.";
приложения 1, 2, 3 и 4 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 5 в редакции согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 13 октября 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель
Национального Банка
Г. Марченко
"СОГЛАСОВАНО"
Агентство Республики Казахстан
по статистике
________________________

2012 жылғы 12 қазан
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2012 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 290 қаулысына
1-қосымша
Ең төменгі резервтік
талаптар туралы ереженің
1-қосымшасы
Банктің ішкі қысқа мезімді міндеттемелерінің тізбесі
Баланстық шот
Көрсеткiш атауы
2014
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың корреспонденттік шоттары
2034
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқару органдарынан алынған қысқа мерзімді қарыздар

12 октября 2012 года
Приложение 1
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 21 сентября 2012 года № 290
Приложение 1
к Правилам о минимальных
резервных требованиях
Перечень внутренних краткосрочных обязательств банка
Балансо-
вый счет
Наименование показателя
2014
Корреспондентские счета организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2034
Краткосрочные займы, полученные от Правительства
Республики Казахстан и местных исполнительных органов
Республики Казахстан

2038
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқару органдарынан алынған қарыздар бойынша мерзімі өткен берешек
2064
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қысқа мерзiмдi қарыздар
2068
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қарыздар және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
2201
Мемлекеттік бюджеттің ақшасы
2202
Кастодиан банктердің жинақтаушы зейнетақы қорларына және инвестициялық портфельді басқаруды жүзеге асыратын ұйымдарға ашқан ағымдағы шоттардағы инвестицияланбаған қалдықтары
2203
Заңды тұлғалардың ағымдағы шоттары
2204
Жеке тұлғалардың ағымдағы шоттары
2205
Жеке тұлғалардың талап еткенге дейінгі салымдары
2206
Жеке тұлғалардың қысқа мерзімді салымдары
2208
Жеке тұлғалардың шартты салымдары
2209
Жеке тұлғалардың карт-шоттары
2210
Сенiмгерлiк басқаруға қабылданған қаржы активтері
2211
Заңды тұлғалардың талап еткенге дейінгі салымдары
2212
Клиенттердiң тазартылған бағалы металдардағы металл шоттары
2213
Жеке тұлғалардың міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым
2215
Заңды тұлғалардың қысқа мерзімді салымдары
2216
Клиенттердiң тазартылған бағалы металдардағы мерзiмдi салымдары
2219
Заңды тұлғалардың шартты салымдары
2221
Заңды тұлғалардың карт-шоттары
2223
Заңды тұлғалардың міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым
2224
Клиенттердiң талап еткенге дейінгі салымдары бойынша мерзiмi өткен берешек
2225
Клиенттермен басқа да операциялар бойынша мерзiмi өткен берешек
2226
Клиенттердiң мерзiмдi салымдары бойынша мерзiмi өткен берешек
2228
Мерзiмiнде орындалмаған нұсқаулар
2232
Клиенттердiң шартты салымдары бойынша мерзiмi өткен берешек
2237
Қазақстан Республикасының валюталық заңнамасына сәйкес жiберушiнiң нұсқауларын сақтау шоты
2240
Клиенттердiң мiндеттемелерiн қамтамасыз ету (кепiлзат, кепiлақы) ретiнде қабылданған ақшаны сақтау шоты
2552
Клиенттермен есеп айырысу
2701
Корреспонденттiк шоттар бойынша есептелген шығыстар
2703
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқару органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған қарыздар бойынша есептелген шығыстар
2706
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қарыздар және қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2707
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепiлақы) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар
2717
Клиенттердiң тазартылған бағалы металдардағы металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718
Клиенттердiң ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар

2038
Просроченная задолженность по займам, полученным от
Правительства Республики Казахстан и местных
исполнительных органов Республики Казахстан
2064
Краткосрочные займы, полученные от организаций
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068
Просроченная задолженность по займам и финансовому
лизингу, полученным от организаций, осуществляющих
отдельные виды банковских операций
2201
Деньги государственного бюджета
2202
Неинвестированные остатки на текущих счетах, открытых
банками-кастодианами накопительным пенсионным фондам и
организациям, осуществляющим управление инвестиционным
портфелем
2203
Текущие счета юридических лиц
2204
Текущие счета физических лиц
2205
Вклады до востребования физических лиц
2206
Краткосрочные вклады физических лиц
2208
Условные вклады физических лиц
2209
Карт-счета физических лиц
2210
Финансовые активы, принятые в доверительное управление
2211
Вклады до востребования юридических лиц
2212
Металлические счета клиентов в аффинированных
драгоценных металлах
2213
Вклад, являющийся обеспечением обязательств физических
лиц
2215
Краткосрочные вклады юридических лиц
2216
Срочные вклады клиентов в аффинированных драгоценных
металлах
2219
Условные вклады юридических лиц
2221
Карт-счета юридических лиц
2223
Вклад, являющийся обеспечением обязательств юридических
лиц
2224
Просроченная задолженность по вкладам до востребования
клиентов
2225
Просроченная задолженность по прочим операциям с
клиентами
2226
Просроченная задолженность по срочным вкладам клиентов
2228
Указания, не исполненные в срок
2232
Просроченная задолженность по условным вкладам клиентов
2237
Счет хранения указаний отправителя в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан
2240
Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств клиентов
2552
Расчеты с клиентами
2701
Начисленные расходы по корреспондентским счетам
2703
Начисленные расходы по займам, полученным от
Правительства Республики Казахстан, местных
исполнительных органов Республики Казахстан и
национального управляющего холдинга
2706
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2707
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения
на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад,
задаток) обязательств клиентов
2717
Начисленные расходы по металлическим счетам клиентов в
аффинированных драгоценных металлах
2718
Начисленные расходы по текущим счетам клиентов

2225
Клиенттермен басқа да операциялар бойынша мерзiмi өткен берешек
2226
Клиенттердiң мерзiмдi салымдары бойынша мерзiмi өткен берешек
2228
Мерзiмiнде орындалмаған нұсқаулар
2231
Арнайы мақсаттағы еншілес ұйымдардың салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2232
Клиенттердiң шартты салымдары бойынша мерзiмi өткен берешек
2237
Қазақстан Республикасының валюталық заңнамасына сәйкес жiберушiнiң нұсқауларын сақтау шоты
2240
Клиенттердiң мiндеттемелерiн қамтамасыз ету (кепiлзат, кепiлақы) ретiнде қабылданған ақшаны сақтау шоты
2551
Басқа банктермен есеп айырысу
2552
Клиенттермен есеп айырысу
2701
Корреспонденттiк шоттар бойынша есептелген шығыстар
2702
Басқа банктердiң талап еткенге дейінгі салымдары бойынша есептелген шығыстар
2704
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2705
Басқа банктерден алынған қарыздар және қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2706
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қарыздар және қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2707
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепiлақы) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар
2708
Басқа банктердiң тазартылған бағалы металдардағы металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2712
Басқа банктердiң мерзiмдi салымдары бойынша есептелген шығыстар
2713
Басқа банктердiң мiндеттемелерiн қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар
2714
Басқа банктердiң шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар
2717
Клиенттердiң тазартылған қымбат металдардағы металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718
Клиенттердiң ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2719
Клиенттердiң шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар
2720
Клиенттердiң талап еткенге дейінгі салымдары бойынша есептелген шығыстар
2721
Клиенттердiң мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар
2722
Арнайы мақсаттағы еншiлес ұйымдардың салымдары бойынша есептелген шығыстар
2723
Клиенттердiң мiндеттемелерiн қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар
2726
Клиенттердiң карт-шоттары бойынша есептелген шығыстар
2727
Туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2730
Айналысқа шығарылған басқа да бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2731
Басқа да операциялар бойынша есептелген шығыстар
2741
Алынған қарыздар және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742
Талап еткенге дейінгі салымдар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2743
Мерзiмдi салымдар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744
Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзімі өткен сыйақы

2225
Просроченная задолженность по прочим операциям с
клиентами
2226
Просроченная задолженность по срочным вкладам клиентов
2228
Указания, не исполненные в срок
2231
Просроченная задолженность по вкладам дочерних
организаций специального назначения
2232
Просроченная задолженность по условным вкладам клиентов
2237
Счет хранения указаний отправителя в соответствии с
валютным законодательством Республики Казахстан
2240
Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения
(заклад, задаток) обязательств клиентов
2551
Расчеты с другими банками
2552
Расчеты с клиентами
2701
Начисленные расходы по корреспондентским счетам
2702
Начисленные расходы по вкладам до востребования других
банков
2704
Начисленные расходы по займам, полученным от
международных финансовых организаций
2705
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от других банков
2706
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2707
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения
на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад,
задаток) обязательств клиентов
2708
Начисленные расходы по металлическим счетам других
банков в аффинированных драгоценных металлах
2712
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков
2713
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением
обязательств других банков
2714
Начисленные расходы по условным вкладам других банков
2717
Начисленные расходы по металлическим счетам клиентов в
аффинированных драгоценных металлах
2718
Начисленные расходы по текущим счетам клиентов
2719
Начисленные расходы по условным вкладам клиентов
2720
Начисленные расходы по вкладам до востребования клиентов
2721
Начисленные расходы по срочным вкладам клиентов
2722
Начисленные расходы по вкладам дочерних организаций
специального назначения
2723
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением
обязательств клиентов
2726
Начисленные расходы по карт- счетам клиентов
2727
Начисленные расходы по операциям с производными
финансовыми инструментами
2730
Начисленные расходы по выпущенным в обращение прочим
ценным бумагам
2731
Начисленные расходы по прочим операциям
2741
Просроченное вознаграждение по полученным займам и
финансовому лизингу
2742
Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
2743
Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
2744
Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение
ценным бумагам

2-10, 12-14-бағандарындағы мәндер тұтас мың теңгемен көрсетіледі;
2-10, 12-14-бағандарындағы 500-ге тең және одан аз мәндер нөлге дейін дөңгелектенеді,
500-ден көп мәндер мыңға дейін дөңгелектенеді.
Бірінші басшы __________________________
(күні, қолы, аты-жөні)
Бас бухгалтер ___________________________
(күні, қолы, аты-жөні)
Мөр орны

значения в столбцах 2-10, 12-14 указываются в целых тысячах тенге;
значения в столбцах 2-10, 12-14 равные 500 и менее округляются до нуля, значения более 500 округляются до тысячи.
Первый руководитель __________________________
(дата, подпись, фамилия, имя)
Главный бухгалтер ___________________________
(дата, подпись, фамилия, имя)
Место печати