"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 20 қарашадағы № 501 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 23 қарашада № 8092 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген) мынадай өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» функционалдық тобында:
9 «Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер» функционалдық кіші тобында:
215 «Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 050 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«050 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру үшін берілетін нысаналы даму трансферттері»;
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 080 және 081 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
081 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года № 501. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2012 года № 8092. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
бюджетную программу 036 "Модернизация информационных систем налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства" изложить в следующей редакции:
"036 Модернизация информационных систем Налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства" внесено изменение на русском языке, текст на государственном языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору бюджетных программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 050 следующего содержания:
"050 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство специализированных центров обслуживания населения";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
дополнить бюджетными программами 080 и 081 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"080 Строительство специализированных центров обслуживания населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
081 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство специализированных центров обслуживания населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 080 және 081 бюджеттік бағдарламалары бар 281 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«281 Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
081 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 080 бюджеттік бағдарламасы бар 368, 373 және 466 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«368 Астана қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
373 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
466 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 040 бюджеттік бағдарламасы бар 467 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«467 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
040 Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 080 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 080 бюджеттік бағдарламасы бар 472 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«472 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
04 «Бiлiм беру» функционалдық тобында:
2 «Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру» функционалдық кіші тобында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 079 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«079 Алматы облысының облыстық бюджетіне Еңбекшіқазақ ауданы Есік қаласындағы көз жанарының проблемалары бар балаларға арналған мектеп-интернатты ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
261 «Облыстың білім беру басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить администратором бюджетных программ 281 с бюджетными программами 080 и 081 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"281 Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
080 Строительство специализированных центров обслуживания населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
081 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство специализированных центров обслуживания населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администраторами бюджетных программ 368, 373 и 466 с бюджетной программой 080 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"368 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
080 Строительство специализированных центров обслуживания населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
373 Управление строительства города республиканского значения, столицы
080 Строительство специализированных центров обслуживания населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
466 Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
080 Строительство специализированных центров обслуживания населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 467 с бюджетной программой 040 следующего содержания:
"467 Отдел строительства района (города областного значения)
040 Развитие объектов государственных органов";
дополнить бюджетной программой 080 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"080 Строительство специализированных центров обслуживания населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 472 с бюджетной программой 080 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"472 Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
080 Строительство специализированных центров обслуживания населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
бюджетную программу 016 "Изготовление водительских удостоверений,  документов, номерных знаков для государственной регистрации транспортных средств" изложить в следующей редакции:
"016 Изготовление водительских удостоверений, документов, номерных знаков для государственной регистрации транспортных средств" внесено изменение на русском языке, текст на государственном языке не изменяется;
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 079 следующего содержания:
"079 Целевые текущие трансферты областному бюджету Алматинской области на содержание школы-интерната для детей с проблемами зрения в городе Есик Енбекшиказахского района";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":

003 «Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру» бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«053 Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау»;
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 086 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«086 Астана қаласының бюджетіне Астана қаласының Оқушылар сарайының құрылымындағы балалар мен жасөспірімдерге арналған Ұлттық интерактивті паркті жарақтандыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
360 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 086 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«086 Астана қаласының Оқушылар сарайының құрылымындағы балалар мен жасөспірімдерге арналған Ұлттық интерактивті паркті жарақтандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
9 «Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 027 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«027 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
2 «Коммуналдық шаруашылық» функционалдық кіші тобында:
279 «Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 038 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«038 Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
3 «Елді-мекендерді көркейту» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары және 017 бюджеттік бағдарламасы бар 354 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«354 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
017 Қаланы көркейтуді дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«018 Қаланы абаттандыру мен көгалдандыру»;
12 «Көлiк және коммуникация» функционалдық тобында:
9 «Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
601 «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 «Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және оларды пайдалану, сондай-ақ Құрастырма-сынақ кешенін салу үшін «Қазақстан Ғарыш Сапары» ұлттық компаниясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«005 Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және оларды пайдалану, сондай-ақ Құрастырма-сынақ кешенін салу үшін «Қазақстан Ғарыш Сапары» ұлттық компаниясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
13 «Өзгелер» функционалдық тобында:
9 «Өзгелер» функционалдық кіші тобында:
220 «Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
054 «Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының бюджетіне кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«054 Маңғыстау облысының облыстық бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
233 «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне интеграциялануы, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтарды орнықты дамытуды қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі, электр энергетикасы, геология, отын-энергетика кешені, көмір өнеркәсібі, атом энергетикасын пайдалану және туристік индустрия салаларындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«001 Стандартизациялау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, электр энергетикасы, геология, отын-энергетикалық кешен, көмір өнеркәсібі мен туристік индустриясын үйлестіру жөніндегі қызметтер»;
100 «Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне интеграциялануы, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтарды орнықты дамытуды қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі, электр энергетикасы, геология, отын-энергетика кешені, көмір өнеркәсібі, атом энергетикасын пайдалану және туристік индустрия саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету» бюджеттік кіші бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«100 Стандартизациялау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, электр энергетикасы, геология, отын-энергетикалық кешен, көмір өнеркәсібі және туристік индустрия саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету».

бюджетную программу 003 "Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам" дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 053 следующего содержания:
"053 Строительство и реконструкция объектов образования";
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 086 следующего содержания:
"086 Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на оснащение Национального интерактивного парка для детей и юношества в структуре Дворца школьников города Астаны";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 086 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"086 Оснащение Национального интерактивного парка для детей и юношества в структуре Дворца школьников города Астаны
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 027 следующего содержания:
"027 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
дополнить бюджетной программой 038 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"038 Развитие объектов коммунального хозяйства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов":
дополнить администратором бюджетных программ 354 с бюджетной программой 017 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"354 Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
017 Развитие благоустройства города
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 018 следующего содержания:
"018 Благоустройство и озеленение города";
бюджетную программу 003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" исключить;
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
по администратору бюджетных программ 601 "Национальное космическое агентство Республики Казахстан":
бюджетную программу 005 "Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары" на создание целевых космических систем, технологий и их использование, а также строительство Сборочно-испытательного комплекса" изложить в следующей редакции:
"005 Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары" на создание целевых космических систем, технологий и их использование, а также строительство Сборочно-испытательного комплекса";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 220 "Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан":
бюджетную программу 054 "Целевые текущие трансферты бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен" изложить в следующей редакции:
"054 Целевые текущие трансферты областному бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен";
по администратору бюджетных программ 233 "Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан":
бюджетную программу 001 "Услуги по обеспечению конкурентоспособности несырьевого сектора казахстанской экономики и ее интеграции в систему мирохозяйственных связей, защита отечественного потребителя от некачественной продукции, формированию устойчивого развития населенных пунктов и территорий, по координации деятельности в областях электроэнергетики, геологии, топливно-энергетического комплекса, угольной промышленности, использования атомной энергии и туристской индустрии" изложить в следующей редакции:
"001 Услуги по обеспечению стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, электроэнергетики, геологии, топливно-энергетического комплекса, угольной промышленности и туристской индустрии";
бюджетную подпрограмму 100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по обеспечению конкурентоспособности несырьевого сектора казахстанской экономики и ее интеграции в систему мирохозяйственных связей, защита отечественного потребителя от некачественной продукции, формированию устойчивого развития населенных пунктов и территорий, по координации деятельности в областях электроэнергетики, геологии, топливно-энергетического комплекса, угольной промышленности, использования атомной энергии и туристской индустрии" изложить в следующей редакции:
"100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, электроэнергетики, геологии, топливно-энергетического комплекса, угольной промышленности и туристской индустрии".

2. Бюджеттік рәсімдер әдіснамасы департаменті (А. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оны мемлекеттік тіркеген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Жәмішев

2. Департаменту методологии бюджетных процедур (А.Н. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Жамишев