"Медициналық технологиялардың клиникалық зерттеулерін жүргiзуге рұқсат беру" мемлекеттiк қызмет регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 5 қарашадағы № 767 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 24 қарашада № 8117 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2014 жылғы 20 мамырдағы № 270 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 20.05.2014 № 270 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 34-бабына және «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған «Медициналық технологиялардың клиникалық зерттеулерін жүргізуге рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Ғылым және адами ресурстар департаменті (М.Қ. Телеуов):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаменті (Ж.Ж. Данаева) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Е.Ә. Байжүнісовке жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    С. Қайырбекова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2012 жылғы 5 қарашадағы
№ 767 бұйрығымен
бекітілген
«Медициналық технологияларға клиникалық зерттеу жүргiзуге
рұқсат беру» мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Медициналық технологияларға клиникалық зерттеу жүргізуге рұқсат беру» мемлекеттiк қызмет регламенті (бұдан әрі – регламент) «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасының заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленген.
2. «Медициналық технологиялардың клиникалық зерттеулерін жүргізуге рұқсат беру» мемлекеттiк қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi (бұдан әрi - уәкiлеттi орган) мына мекенжай бойынша көрсетеді: Астана қаласы, Орынбор көшесі, 8-үй, Министрлiктер үйi, № 5 кiреберiс, 1142 кабинет, кеңсенiң телефоны: 8 (7172) 74-32-43.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на проведение клинических исследований медицинских технологий"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 ноября 2012 года № 767. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2012 года № 8117. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 мая 2014 года № 270
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 20.05.2014 № 270 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Выдача разрешения на проведение клинических исследований медицинских технологий».
2. Департаменту науки и человеческих ресурсов Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Телеуов М.К.):
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа обеспечить его размещение на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
3. Департаменту юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Данаева Ж.Ж.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице- министра здравоохранения Республики Казахстан Байжунусова Э.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    С. Каирбекова
Утвержден
приказом Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2012 года № 767
Регламент государственной услуги
«Выдача разрешения на проведение клинических исследований
медицинских технологий»
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги «Выдача разрешения на проведение клинических исследований медицинских технологий» (далее - регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
2. Государственная услуга «Выдача разрешения на проведение клинических исследований медицинских технологий» (далее – государственная услуга) предоставляется Министерством здравоохранения Республики Казахстан (далее – уполномоченный орган) по адресу: город Астана, улица Орынбор, 8, Дом Министерств, подъезд № 5, кабинет 1142, телефон канцелярии: 8 (7172) 74-32-43.

3. Осы регламентте мынадай анықтамалар пайдаланылады:
1) құрлымдық бөлімше - уәкілетті орган Ғылым және адами ресурстар департаменті;
2) рұқсат беру - медициналық технологияларға клиникалық зерттеу жүргізуге (бұдан әрі - рұқсат беру) уәкілетті орган басшысының бұйрығы;
3) кеңсе қызметкері - мемлекеттiк қызметті алушының құжаттарын қабылдау және тiркеуге жауапты уәкілетті орган қызметкері;
4) маман – мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты уәкілетті органның құрылымдық бөлімшесінің қызметкері;
5) мемлекеттік қызметті алушы – рұқсат алуға үміткер жеке немесе заңды тұлға;
6) құрылымдық – функционалдық бірлік – мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын лауазымды тұлға (бұдан әрі - ҚФБ).
7) ғылыми кеңес – медициналық және фармацевтикалық ғылымды дамыту мәселелері бойынша консультациялық-кеңес органы.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет:
1) «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының кодексінің 72-бабының;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 қыркүйектегі № 1173 қаулысымен бекітілген «Медициналық технологияларға клиникалық зерттеу жүргiзуге рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт);
3) «Медициналық-биологиялық тәжiрибелердi өткiзу ережелерін клиникалыққа дейін (клиникалық емес) және клиникалық зерттеулерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 12 қарашадағы № 697 бұйрығының негізінде көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетуге қойылатын талаптар
6. Уәкілетті органның орналасқан жері және жұмыс кестесі мемлекеттiк қызметті көрсету тәртібі мен барысы туралы ақпаратты уәкiлеттi органның www.mz.gov.kz интернет-ресурсынан алуға болады.
7. Мемлекеттiк қызметті көрсету мерзімі стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту мемлекеттік қызметті алушының дәйексіз мәліметті ұсынуы болып табылады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушының құжатын қабылдау уәкілетті орган кеңсесінде «жалғыз терезе» қағидаты бойынша Астана қаласы, Орынбор көшесі, 8-үй, Министрлiктер үйi, № 5-кiреберiс, № 013-кабинет мекенжайы бойынша жұмыс кестесінің негiзiнде жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады;
2) кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті алушының өтініш білдірген сәтінен бастап:
өтiнiште көрсетілген барлық ұсынылған құжаттардың бар болуын тексереді;
өтініштерді тiркеу журналына тiркейдi;
уәкiлеттi орган басшысына құжаттарды бередi;

3. В настоящем Регламенте используются следующие определения:
1) структурное подразделение – Департамент науки человеческих ресурсов уполномоченного органа;
2) разрешение - приказ руководителя уполномоченного органа, на проведение клинических исследований медицинских технологий (далее - разрешение);
3) сотрудник канцелярии - сотрудник канцелярии уполномоченного органа, ответственный за прием и регистрацию документов получателю государственной услуги;
4) специалист - сотрудник структурного подразделения уполномоченного органа, ответственный за оказание государственной услуги;
5) получатель государственной услуги – физическое или юридическое лицо, претендующее на получение разрешения;
6) структурно-функциональные единицы - должностные лица, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги (далее - СФЕ);
7) ученый совет - консультативно-совещательный орган по вопросам развития медицинской и фармацевтической науки.
4. Форма оказываемой  государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании:
1) статьи 72 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года «О здоровье народа и системе здравоохранения»;
2) стандарта государственной услуги «Выдача разрешения на проведение клинических исследований медицинских технологий», утвержденный Постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2012 года № 1173 (далее - стандарт);
3) приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 ноября 2009 года № 697 «Об утверждении Правил проведения медико-биологических экспериментов, доклинических (неклинических) и клинических исследований» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5932).
2. Требования к оказанию государственной услуги.
6. Информацию о месте нахождения и графике работы уполномоченного органа, порядке и ходе оказания государственной услуги можно получить на интернет-ресурсе уполномоченного органа www.mz.gov.kz.
7. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 стандарта.
8. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является представление получателем государственной услуги недостоверных сведений.
9. Этапы оказания государственной услуги:
1) прием документов получателя государственной услуги осуществляется в канцелярии уполномоченного органа по принципу «одного окна» в течение рабочего дня на основании графика работы по адресу: город Астана, улица Орынбор, 8, Дом Министерств, подъезд № 5, кабинет № 013;
2) сотрудник канцелярии с момента обращения получателя государственной услуги:
проверяет наличие всех представленных документов, указанных в заявлении;
регистрирует в журнале регистрации обращений;
передает документы руководителю уполномоченного органа;

3) уәкілетті орган басшысы:
құжаттардың мазмұнымен танысады қарар қояды;
Уәкiлеттi органның ғылыми кеңес қызметінің мәселелерін жетекшiлiк ететiн құрылымдық бөлiмшеге жібереді;
4) құрылымдық бөлімше, Ғылыми кеңес мынадай функцияларды жүзеге асырады:
құжаттарды қарап және түскен құжатты жауапты орындаушыға береді;
клиникалық зерттеулерді жүргізуге өтінімдерін қарайды;
ұсынылған материалдарға сараптама жүргізеді;
медициналық технологиялардың клиникалық зерттеулерін жүргізуге рұқсат беру туралы шешім қабылдайды;
сараптама нәтижелері бойынша материалдарды жинайды;
соңғы шешім қабылдау үшін бұйрық жобасын дайындап, уәкілетті орган басшысына береді;
5) уәкілетті орган басшысы:
медициналық технологияларға клиникалық зерттеу жүргізуге рұқсат беру немесе Ғылыми кеңес қортындысының негізінде рұқсат беруден бас тарту туралы мәселені шешеді;
6) құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысы:
мемлекеттiк қызметi алушыға рұқсат беру туралы не дәлелденген бас тарту туралы жауапты бұйрық жеткiзедi.
10. Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижелері:
қағаз тасығышта рұқсат беру;
қағаз тасығышта уәжделген бас тарту болып табылады:
11. Мемлекеттік қызмет стандарттың 11–тармағында көрсетілген ұсынылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде (өзара іс-қимыл) әрекет тәртібінің сипаттамасы
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін мелекеттік қызметті алушы уәкілетті органға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды береді.
13. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
14. Мемлекеттік қызмет күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, сағат 13.00-ден 14.00–ге дейін түскі үзiлiспен ұсынылады.
Демалыс күндерi: сенбi, жексенбi және мереке күндері.
Қабылдау алдын ала жазу және жеделдетілген қызмет көрсетусiз жүзеге асырылады.
15. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар қарастырылмаған.
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсету процесінде мынадай ҚФБ қатысады:
1) кеңсе қызметкері – құжаттарды қабылдайды және тіркейді, басшыға құжаттар пакетін береді;
2) уәкілетті органның маманы – сараптама нәтижесі бойынша құжаттарды жинап, бұйрық жобасын дайындап, уәкілетті орган басшысына береді, мемлекеттік қызмет алушыға уәкілетті органның оң не бас тарту туралы уәжделген жауапты жеткізеді;
3) уәкілетті органның басшысы – құжаттың мазмұнымен танысып, қарар қойып, Ғылыми кеңес қызметінің мәселесіне жетекшілік ететін құрылымдық бөлімшеге жібереді;

3) руководитель уполномоченного органа:
ознакамливается с содержанием документов;
налагает резолюцию;
направляет в структурное подразделение, курирующее вопросы деятельности Ученого совета уполномоченного органа;
4) структурное подразделение, Ученый совет осуществляет следующие функции:
рассматривает документы и передает поступившие документы ответственному исполнителю;
рассматривает заявки на проведение клинических исследований;
проводит экспертизу представленных материалов;
принимает решение о выдаче разрешения на проведение клинических исследований медицинских технологий;
формирует материалы по результатам экспертизы;
изготавливает проект приказа и передает руководителю уполномоченного органа для принятия окончательного решения;
5) руководитель уполномоченного органа:
решает вопрос о выдаче разрешения на проведение клинических исследований  медицинских технологий либо отказе в выдаче на основании заключения Ученого совета;
6) ответственный исполнитель структурного подразделения:
доводит до сведения получателя государственной услуги приказа о выдаче разрешения либо мотивированного ответа об отказе.
10. Результатом оказания государственной услуги является:
выдача разрешения на бумажном носителе;
мотивированный отказ на бумажном носителе.
11. Государственная услуга предоставляется при наличии документов, указанных в пункте 11 стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги подает в уполномоченный орган документы, указанные в пункте 11 стандарта.
13. Государственная услуга оказывается бесплатно.
14. Государственная услуга предоставляется ежедневно в рабочие дни с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 часов до 14-30 часов. Выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни. Прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
15. Требования к информационной безопасности не предусмотрены.
16. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие СФЕ:
1) сотрудник канцелярии - принимает и регистрирует документы, передает пакет документов руководителю;
2) специалист уполномоченного органа - формирует материалы по результатам экспертизы, изготавливает проект приказа и передает руководителю уполномоченного органа, доводит приказ до сведения получателя государственной услуги о положительном решении уполномоченного органа либо готовит мотивированный ответ об отказе;
3) руководство уполномоченного органа - знакомится с содержанием документов, налагает резолюцию, направляет в структурное подразделение, курирующего вопросы деятельности Ученого совета;

4) құрылымдық бөлімше, Ғылыми кеңес – құжаттарды қарасуды ұйымдастырады және Ғылыми кеңестің мүшесіне сараптамаға түскен құжаттарды береді;
клиникалық зерттеу жүргізуге өтінімді қарайды;
өтінім материалдарына сараптама жүргізеді;
медициналық технологияларға клиникалық зерттеу жүргізуге рұқсат беру туралы шешім қабылдайды.
17. Әрбір әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) бірізділігін және өзара іс-қимылдың мәтіндік кестелік сипаттамасы регламентке 1-қосымшада келтірілген.

4) структурное подразделение, Ученый совет - организует рассмотрение документов и передает поступившие документы на экспертизу члену Ученого совета;
рассматривает заявки на проведение клинических исследований;
проводит экспертизу материалов заявки;
принимает решение о выдаче разрешения на проведение клинических исследований медицинских технологий.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

18. Рұқсат беру бойынша процестің функционалдық өзара іс-қимыл кестесі осы регламентке 2–қосымшада келтірілген.
«Медициналық технологияларға
клиникалық зерттеу жүргiзуге
рұқсат беру» мемлекеттік қызмет
регламентіне 1-қосымша
Әрбір әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімін көрсете
отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) бірізділігін
және өзара іс-қимылдың мәтіндік кестелік сипаттамасы
Негізгі процестің әрекеті (барысы, ағыны)
1
Әрекетінің № (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
6
2
Құрылымдық – функционалдық бірлік (ҚФБ) атауы
Кеңсе қызметкері
Уәкілетті орган басшысы
Құрылымдық бөлімше, Ғылыми кеңес
Құрылымдық бөлімше, Ғылыми кеңес
Уәкілетті органның басшысы
Құрылымдық бөлімше қызметкері (орындаушы)
3
Жұмыстың атауы (үрдісі, процедурасы, операциясы) және олардың сипаттамасы
құжаттарды қабылдайды және тіркейді, басшыға құжаттар пакетін береді
Құжаттың мазмұнымен танысып, қарар қойып, Ғылыми кеңес қызметінің мәселесіне жетекшілік ететін құрылымдық бөлімшеге жібереді
құжаттарды қарауды ұйымдастырады және Ғылыми кеңестің мүшесіне сараптамаға түскен құжаттарды береді;
клиникалық зерттеу жүргізуге өтінімді қарайды;
өтінім материалдарына сараптама жүргізеді;
медициналық технологияларға клиникалық зерттеу жүргізуге рұқсат беру туралы шешім қабылдайды.
Ғылыми кеңестiң сараптама нәтижелерi бойынша материалдарды құрастыру, бұйрық жобасын жасау және уәкiлеттi орган басшысына ақырғы шешiм қабылдану және бұйрық шығару үшiн бередi.
медициналық технологиялардың клиникалық зерттеулерін жүргізуге рұқсат беру туралы мәселені шешу немесе бас тарту
Уәкiлеттi органның оң шешімі туралы бұйрықты немесе мемлекеттiк қызметтердi алушының бас тартуы туралы дәлелді жауабын жеткiзу
4
Аяқталу нысаны (мәлiмет, құжат, ұйымдастыру - басқару шешiмі)
Журналға тiркеу және құжаттарды пакетiн беру
Құжаттарға, қарар қойып, Ғылыми кеңес қызметінің мәселесіне жетекшілік ететін құрылымдық бөлімшеге жібереді
Ұсынылған материалдарға сараптама жүргізу.
Бұйрық жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау.
Уәкiлеттi органның басшысына жіберу.
Рұқсат беру туралы бұйрықты шығару немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты шығару
Уәкiлеттi органның оң шешімі туралы бұйрықты немесе мемлекеттiк қызметті алушыға бас тарту туралы дәлелді жауапты жеткiзу
5
Орындалу уақыты
1-жұмыс күні
1-жұмыс күні
1-жұмыс күні және 30 күнтізбелік күндер
2-жұмыс күні
3-жұмыс күні
2-жұмыс күні
6
Келесі жұмыстың нөмері
2
3
4
5
6
7
«Медициналық технологияларға
клиникалық зерттеу жүргiзуге
рұқсат беру» мемлекеттік қызмет
регламентіне 2-қосымша
Рұқсат беру бойынша процестің функционалдық өзара іс-қимыл кестесі

18. Схема функционального взаимодействия процесса по выдаче разрешения приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешения на проведение
клинических исследований
медицинских технологий»
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
действия
(хода,
потока
работ)
1
2
3
4
5
6
Наимено-
вание СФЕ
Сотрудник
канцелярии
Руководи-
тель
уполномо-
ченного
органа
Структурное
подразделение,
Ученый совет
Сотрудник
структур-
ного под-
разделения
(исполни-
тель)
Руково-
дитель
уполномо-
ченного
органа
Сотрудник
структур-
ного
подраз-
деления
(исполни-
тель)
Наимено-
вание
действия
(процес-
са,
проце-
дуры,
операции)
и их
описание
Проверка
наличия
всех
представ-
ленных
документов
указанных в
заявлении;
регистри-
рует в
журнале
регистрации
обращений;
передает
документы
руководи-
телю
уполномо-
ченного
органа;
Ознаком-
ление с
содержа-
нием
докумен-
тов и
наложение
резолюции
Передача
докумен-
тов в
соот-
ветствую-
щее
структур-
ное
подраз-
деление
уполномо-
ченного
органа
куриру-
ющего
вопросы
деятель-
ности
Ученого
совета
уполномо-
ченного
органа.
Рассмотрение
документов и
передача
поступивших
документов
ответственному
исполнителю.
Рассмотрение
заявки на
проведение
клинических
исследований,
проведение
экспертизы
материалов
заявки на
проведение
клинических
исследований.
На основании
результатов
экспертизы
принятие
решения о
выдаче
разрешения на
проведение
клинических
исследований
медицинских
технологий.
Формиро-
вание
материалов
по резуль-
татам
экспертизы
Ученого
совета,
изготов-
ление
проекта
приказа и
передает
руководи-
телю
уполномо-
ченного
органа для
принятия
оконча-
тельного
решения и
вынесения
приказа.
Решение
вопроса
о выдаче
разреше-
ния на
проведе*
ние
клиничес-
ких
исследо-
ваний
медицинс-
ких
техноло-
гий либо
отказе в
выдаче.
Доведение
приказа о
положи-
тельном
решении
уполномо-
ченного
органа
либо
мотивиро-
ванного
ответа об
отказе
получателю
государст-
венных
услуг.
Форма
завер-
шения
(данные,
документ,
организа-
ционно-
распоря-
дительное
решение)
Регистрация
в журнале и
передача
пакета
документов.
Наложение
резолюции
и
передача
в соот-
ветствую-
щее
подразде-
ление
курирую-
щее
вопросы
деятель-
ности
Ученого
совета
уполномо-
ченного
органа.
Проведение
экспертизы
представленных
материалов.
Изготов-
ление
проекта
приказа
либо
мотивиро-
ванного
ответа об
отказе.
Направ-
ление
руководи-
телю
уполномо-
ченного
органа.
Вынесение
приказа о
выдаче
разреше-
ния либо
визиро-
вание
мотивиро-
ванного
ответа об
отказе.
Доведение
приказа о
положи-
тельном
решении
уполномо-
ченного
органа
либо
мотивиро-
ванного
ответа об
отказе
получателю
государст-
венных
услуг.
Сроки
испол-
нения
1 рабочий
день
1 рабочий
день
1 рабочий день
и 30
календарных
дней
2 рабочих
дня
3 рабочих
дня
2 рабочих
дня
Номер
следую-
щего
действия
2
3
4
5
6
7
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешения на проведение
клинических исследований
медицинских технологий»
Схема функционального взаимодействия процесса по выдаче
разрешения на проведение клинических исследований
медицинских технологий
Общее время оказание государственной услуги: 30 календарных дней