Сауда қызметін реттеудің кейбір мәселелері туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 111-543 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 726 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 111-893 қаулысымен
Ескерту. Каулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 03.06.2014 № 111-893 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 37-бабының 1-тармағына және «Сауда қызметін реттеу туралы» 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңы 27-бабының 2-тармағына, «Iшкi сауда ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласында бөлшек сауданы ұйымдастыру үшін белгіленген орындарды көшіру осы қаулыға 1-6-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. «Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекеттік мекемесінің бастығы осы қаулыны кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. «Сауда қызметін реттеудің кейбір мәселелері туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 31 мамырдағы № 26-485қ (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізімінде 2011 жылғы 30 маусымдағы № 684 тіркелген, 2011 жылғы 2 шілдедегі № 78 (2688) «Вечерняя Астана», 2011 жылғы 2 шілдедегі № 74 (2684) «Астана ақшамы» газеттерінде жарияланған) және «Сауда қызметін реттеудің кейбір мәселелері туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 31 мамырдағы № 26-485қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізімінде 2011 жылғы 25 қарашадағы № 698 тіркелген, 2011 жылғы 3 желтоқсандағы № 144 (2754) «Вечерняя Астана» газетінде жарияланған 2011 жылғы 27 қазандағы № 26-1106қ) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Қ.Т. Сұлтанбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Астана қаласы бойынша
департаменті» мемлекеттік
мекемесінің директоры                      С. Бейсенова
14 мамыр 2012 жыл
«Агроөнеркәсіптік кешендік
мемлекеттік инспекциясы
комитетінің Астана қаласы
бойынша аумақтық инспекциясы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е. Айнабеков
14 мамыр 2012 жыл
«Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің
Астана қаласы бойынша аумақтық
инспекциясы мемлекеттік
мекемесінің бастығы»                       Г. Имантаева
14 мамыр 2012 жыл
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 14 мамырдағы
№ 111-543 қаулысына
1-қосымша
Астана қаласында жеміс-көкөніс өнімдерінің көшпелі саудасын
ұйымдастыру үшін белгіленген орындарды көшіру
Р/с № Көшпелі сауданы ұйымдастыру орындары Орын саны
1.

О некоторых вопросах регулирования торговой деятельности
Постановление Акимата города Астаны от 14 мая 2012 года № 111-543. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 8 июня 2012 года № 726. Утратил силу постановлением акимата города Астаны от 3 июня 2014 года № 111-893
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 03.06.2014 № 111-893 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года «О регулировании торговой деятельности», постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 «Об утверждении Правил внутренней торговли» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дислокацию мест для организации розничной торговли в городе Астане согласно приложениям 1-6 к данному постановлению.
2. Начальнику Государственного учреждения «Управление предпринимательства и промышленности города Астаны» обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в средствах массовой информации.
3. Признать утратившим силу постановления акимата города Астаны от 31 мая 2011 года № 26-485п «О некоторых вопросах регулирования торговой деятельности» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 июня 2011 года № 684, опубликовано в газетах «Вечерняя Астана» от 2 июля 2011 № 78 (2688), «Астана ақшамы» от 2 июля 2011 года № 74 (2684) и от 27 октября 2011 года № 26-1106п «О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 31 мая 2011 года № 26-485п «О некоторых вопросах регулирования торговой деятельности» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 ноября 2011 года № 698, опубликовано в газете «Вечерняя Астана» от 3 декабря 2011 года № 144 (2754).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Султанбекова К.Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Директор Государственного
учреждения «Департамент
Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по городу Астане»
«__» _________ 2012 года                   С. Бейсенова
Начальник Государственного
учреждения «Территориальная
инспекция Комитета
государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
по городу Астане»
«__» _________ 2012 года                   Е. Айнабеков
Начальник Государственного
учреждения «Территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
по городу Астане»
«__» _________ 2012 года                   Г. Имантаева
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 14 мая 2012 года № 111-543
Дислокация мест для организации выездной торговли
плодоовощной продукцией в городе Астане
№ п/п
Места для организации выездной торговли
Количество мест
1