Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-39-2 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 28 ақпандағы № 5С-2-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 наурызда № 3423 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-1-683 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 25.12.2014 № 2-1-683 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «2011 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2011 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын 2012 жылы пайдалану (түгел пайдалану) туралы» 2012 жылғы 20 ақпандағы № 241 қаулысы негізінде Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-39-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3414 тіркелген, 2012 жылдың 5 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2012 жылдың 5 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2012 жылға келесi көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 104 659 709,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 9 817 993,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 337 378,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түскен түсiмдер – 2 506,0 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi – 94 501 832,1 мың теңге;
2) шығындар – 106 818 909,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 854 287,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 1 491 560,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 637 273,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 468 161,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 468 161,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 3 481 648,4 мың теңге;

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 2 декабря 2011 года № 4С-39-2 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 28 февраля 2012 года № 5С-2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 марта 2012 года № 3423. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25 декабря 2014 года № 2-1-683)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25.12.2014 № 2-1-683).
ПримечаниеРЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании постановления Правительства Республики Казахстан «Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2011 года и использовании (доиспользовании) в 2012 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2011 году» от 20 февраля 2012 года № 241 Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012 – 2014 годы» от 2 декабря 2011 года № 4С-39-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3414, опубликовано 5 января 2012 года в газете «Арка ажары», 5 января 2012 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2012 – 2014 годы, согласно
приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 659 709,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 817 993,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 337 378,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 506,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94 501 832,1 тысячи тенге;
2) затраты – 106 818 909,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 854 287,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 491 560,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 637 273,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 468 161,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 468 161,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 481 648,4 тысяч тенге;

2 716,0
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
32 684,0
019
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен көшi-қон полициясының қосымша штат санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
156 042,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2 083,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдiк стратегиялық объектiлерге қызмет көрсетудi жүзеге асыратын штат санын ұстау
3 271,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1145 473,0
053
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
1145 473,0
4
Бiлiм беру
15 953 144,4
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
113 563,0
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
113 563,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
216 077,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
9 728,0
034
Денсаулық сақтау жүйесiнiң мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдарының күрделi шығыстары
29 058,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
177 291,0
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1130 210,4
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
923 654,4
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
206 556,0
261
Облыстың білім басқармасы
9780 448,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 831,0
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
766 194,0
004
Білім беру облыстық мемлекеттік мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
57 495,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
54 800,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
653 199,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
13 615,0
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
143 908,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-
педагогикалық консультациялық көмек көрсету
83 565,0
013
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
4 560,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 300 389,8
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 716,0
015
Организация содержания служебных животных
32 684,0
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
156 042,0
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 083,0
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 271,0
271
Управление строительства области
1 145 473,0
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1 145 473,0
4
Образование
15 953 144,4
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
113 563,0
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
113 563,0
253
Управление здравоохранения области
216 077,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
9 728,0
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
29 058,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
177 291,0
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 130 210,4
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
923 654,4
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
206 556,0
261
Управление образования области
9 780 448,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
85 831,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
766 194,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
57 495,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
54 800,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
653 199,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
13 615,0
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
143 908,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
83 565,0
013
Капитальные расходы государственного органа
4 560,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 300 389,8
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

1 123 275,0
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
330 853,0
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
25 000,0
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42 015,0
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
512 772,0
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
54 263,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
143 395,0
052
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
526 533,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
28 370,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
830 415,2
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 712 846,0
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
2 551 865,0
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 140 981,0
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
20 000,0
5
Денсаулық сақтау
17 778 226,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
16 606 054,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 692,0
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

1 123 275,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
330 853,0
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000,0
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
42 015,0
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
512 772,0
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
54 263,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
143 395,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
526 533,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
28 370,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
830 415,2
271
Управление строительства области
4 712 846,0
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 551 865,0
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 140 981,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
20 000,0
5
Здравоохранение
17 778 226,8
253
Управление здравоохранения области
16 606 054,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
92 692,0
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

111 695,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
442 773,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
74 573,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
106 251,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
169 906,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-
құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 121 269,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-
емханалық көмек көрсету
7 159 858,0
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
904 440,0
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
4 086,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
13 823,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
591 513,0
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 349,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 057,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық-талдамалық қызметі
19 434,0
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
103 383,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
328 502,0
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
157 087,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
29 878,0
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
512 072,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
197 233,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
36 742,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 560,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 283 115,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
36 880,0
037
Жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен денсаулық сақтау ұйымдарының мiндеттемелерi бойынша кредиттiк қарызды өтеу

111 695,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
442 773,0
006
Услуги по охране материнства и детства
74 573,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
106 251,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
169 906,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 121 269,0
010
Оказание амбулаторно-
поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
7 159 858,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
904 440,0
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
4 086,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
13 823,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
591 513,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 349,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 057,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
19 434,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
103 383,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
328 502,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
157 087,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
29 878,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
512 072,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
197 233,0
029
Областные базы спецмедснабжения
36 742,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 560,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 283 115,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
36 880,0
037
Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций здравоохранения за
счет средств местного бюджета

102 703,9
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
293 721,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
701 459,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 172 171,9
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
1 172 171,9
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
3 289 437,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 811 270,9
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 659,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
453 189,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
156 060,0
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
8 446,9
013
Психоневрологиялық медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
394 306,0
015
Психоневрологиялық медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
249 126,0
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
50 345,0
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
379 471,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
48 668,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 471 484,9
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 424 811,9
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 673,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
6 682,0
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
6 682,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 302 177,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187,0
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 874 073,5
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

102 703,9
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
293 721,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
701 459,0
271
Управление строительства области
1 172 171,9
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 172 171,9
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 289 437,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 811 270,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 659,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
453 189,0
003
Социальная поддержка инвалидов
156 060,0
007
Капитальные расходы государственного органа
8 446,9
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
394 306,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
249 126,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
50 345,0
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
379 471,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
48 668,0
261
Управление образования области
1 471 484,9
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 424 811,9
037
Социальная реабилитация
46 673,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
6 682,0
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
6 682,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 302 177,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187,0
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187,0
271
Управление строительства области
7 874 073,5
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

586 000,0
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
358 366,5
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 554 620,0
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
559 400,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 815 687,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 392 917,1
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 563,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
75,0
004
Елдi мекендердi газдандыру
453 350,0
005
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
320,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
6 678 688,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
832 490,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
248 424,1
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
142 007,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
3 539 147,0
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
180 217,0
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 466,0
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
159 751,0
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 300 360,0
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 443,0
003
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
34 536,0
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
1 151 571,0
005
Ақпараттық жүйелер құру
20,0
010
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
632,0
013
Туристік қызметті реттеу
26 158,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 000,0

586 000,0
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
358 366,5
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
3 554 620,0
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
559 400,0
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 815 687,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 392 917,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
37 563,0
002
Создание информационных систем
75,0
004
Газификация населенных пунктов
453 350,0
005
Капитальные расходы государственного органа
320,0
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
6 678 688,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
832 490,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
248 424,1
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
142 007,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 539 147,0
259
Управление архивов и документации области
180 217,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
20 466,0
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
159 751,0
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 300 360,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
57 443,0
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
34 536,0
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
1 151 571,0
005
Создание информационных систем
20,0
010
Капитальные расходы государственного органа
632,0
013
Регулирование туристской деятельности
26 158,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
30 000,0

6 424,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 742 695,6
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
81 051,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
360 561,0
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
6 424,0
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-
маркетингтiк жүйесiн дамыту
1 166,0
007
Ақпараттық жүйелер құру
120,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 528 812,0
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
1 143 629,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 853 685,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 118,8
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 395 630,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
179 314,0
028
Уақытша сақтау пункттеріне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
2 828,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдерiне қарсы күрес жөнiндегi iс- шаралар
60 050,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiрудi жүргiзу үшiн ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдарына тасымалдау (жеткiзу)
23 489,8
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
32 707,0
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
69 110,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
63 287,0
035
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен азық-түлiк тауарларының өңiрлiк тұрақтандыру қорларын қалыптастыруға
0,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
63 287,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
793 190,0
036
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен азық-түлiк тауарларының өңiрлiк тұрақтандыру қорларын қалыптастыруға
793 190,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
635 714,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

6 424,0
255
Управление сельского хозяйства области
7 742 695,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
81 051,0
002
Поддержка семеноводства
360 561,0
003
Капитальные расходы государственного органа
6 424,0
004
Развитие информационно-
маркетинговой системы сельского хозяйства
1 166,0
007
Создание информационных систем
120,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 528 812,0
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 143 629,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 853 685,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 118,8
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 395 630,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
179 314,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 828,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
60 050,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
23 489,8
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
32 707,0
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
69 110,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
63 287,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
0,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
63 287,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
793 190,0
036
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
793 190,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
635 714,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
134 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
240 000,0
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
240 000,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
245 339,0
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
245 339,0
14
Борышқа қызмет көрсету
58,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
58,0
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
58,0
15
Трансферттер
24 524 776,2
257
Облыстың қаржы басқармасы
24 524 776,2
007
Субвенциялар
21 141 739,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
2 532 057,2
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
650 980,0
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 000,0
III. Таза бюджеттiк несие беру
854 287,0
Бюджеттiк несиелер
1 491 560,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
514 400,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
514 400,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
514 400,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
194 160,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
194 160,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
194 160,0
13
Басқалар
783 000,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
283 000,0
009
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету үшін бюджеттік кредиттер беру
183 000,0
010
Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыру үшін «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» АҚ кредиттеу
100 000,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
500 000,0
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiн кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру

016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
134 000,0
271
Управление строительства области
240 000,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
240 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
245 339,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
245 339,0
14
Обслуживание долга
58,0
257
Управление финансов области
58,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
58,0
15
Трансферты
24 524 776,2
257
Управление финансов области
24 524 776,2
007
Субвенции
21 141 739,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2 532 057,2
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
650 980,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
200 000,0
III. Чистое бюджетное кредитование
854 287,0
Бюджетные кредиты
1 491 560,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
514 400,0
271
Управление строительства области
514 400,0
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
514 400,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
194 160,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
194 160,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
194 160,0
13
Прочие
783 000,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
283 000,0
009
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
183 000,0
010
Кредитование АО «Фонд развития предпринимательства «Даму» на реализацию государственной инвестиционной политики
100 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
500 000,0
034
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум