Ақмола облысының елді мекендер аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № А-10/437 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 5С-6-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қыркүйекте № 3449 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы № А-10/480 қаулысымен және Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 5С-42-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 21.10.2015 № А-10/480 қаулысымен және Ақмола облыстық мәслихатының 21.10.2015 № 5С-42-3 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 10 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, 27 бабының 1 тармағының 8) тармақшасына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының елді мекендер аумағында, ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді қоспағанда, жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 18 сентября 2012 года № А-10/437 и решение Акмолинского областного маслихата от 18 сентября 2012 года № 5С-6-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 сентября 2012 года № 3449. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 21 октября 2015 года № А-10/480 и решением Акмолинского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 5С-42-3
Сноска.Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 21.10.2015 № А-10/480 и решением Акмолинского областного маслихата от 21.10.2015 № 5С-42-3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1 Установить базовые ставки платы за земельные участки, за исключением земель сельскохозяйственного назначения, при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области согласно приложению.

2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Қожамжаров
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       А.Тайшытаев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек
Ақмола облысы әкімдігінің

2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   К.Кожамжаров
Председатель сессии
Акмолинского областного маслихата          А.Тайшытаев
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Н.Дьячек
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области

2012 жылғы 18 қыркүйектегі
№ А-10/437 қаулысына қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2012 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 5С-6-4 шешіміне қосымша
Ақмола облысының елді мекендері аумағында, ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді қоспағанда, жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары
Елді мекендердің атауы
1 шаршы метр үшiн теңгемен төлемақының базалық ставкасы
Сәйкес аймақтың басқа елді мекендері үшін базалық ставкадан пайызы
Көкшетау қаласы

от 18 сентября 2012 года
№ А-10/437
Приложение
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 18 сентября 2012 года
№ 5С-6-4
Базовые ставки
платы за земельные участки, за исключением земель сельскохозяйственного назначения, при их предоставлении
в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области
Наименование населенных пунктов
Базовая ставка платы в тенге за 1 квадратный метр
Процент от базовой ставки для остальных населенных пунктов соответствующего региона
город Кокшетау