2013 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № А-12/2234 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 қаңтарда № 3604 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы А-1/207 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 31.01.2014 А-1/207 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысы негізінде, сонымен қатар жұмыссыз азаматтардың уақытша жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету мақсатында Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстары ұйымдастырылсын.
2. Көкшетау қаласы ұйымдарының қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайы, еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс анықталсын.
3. «Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне осы қаулыдан туындаған шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б.Әміреноваға жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М.Батырханов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі Ақмола
облысы Әділет департаментінің
Көкшетау қаласының
әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.Жұмаш
Көкшетау қаласының прокуроры               Е.Бөлегенов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
№ А-12/2234 қаулысымен
бекітілген
2013 жылы Көкшетау қаласының ұйымдары,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты
жағдайы, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері
және оларды қаржыландыру көздерінің,сұраныс
және ұсыныстардың тізбесі
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Жұмыстардың
көлемі
1
Көкшетау қаласының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі жанындағы
«Көкше Жәрдем» шаруашылық
жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны

Об организации общественных работ в городе Кокшетау в 2013 году
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 24 декабря 2012 года № А-12/2234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2013 года № 3604. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 31 января 2014 года № А-1/207
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 31.01.2014 № А-1/207 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», а также в целях обеспечения временной занятости безработных лиц, акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в городе Кокшетау в 2013 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций города Кокшетау, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау» принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Амренову А.Б.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                М.Батырханов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Управление юстиции города
Кокшетау Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Е.Жумаш
Прокурор города Кокшетау                   Е.Булегенов
Утвержден
постановлением акимата
города Кокшетау
от 24 декабря 2012 года
№ А-12/2234
Перечень организаций города Кокшетау,
виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники
их финансирования, спрос и предложения
на общественные работы на 2013 год
Наименование
организации
Виды общественных
работ
Объем
работ
1
Государственное
коммунальное предприятие на
праве хозяйственного
ведения «Көкше Жәрдем» при
отделе
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог города Кокшетау

1. Қаланы
көгалдандыру,
аумақты көркейту
және тазарту
бойынша
жұмыстарды
жүргізуге көмек
көрсету
2880000
шаршы метр
2
Көкшетау қаласының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі жанындағы
«Тазалық» шаруашылық
жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны
1. Қаланы
көгалдандыру,
аумақты көркейту
және тазарту
бойынша
жұмыстарды
жүргізуге көмек
көрсету
989000
шаршы метр
3
Көкшетау қалалық мәдениет
және тілдерді дамыту
бөлімінің «Қалалық
ақпараттық кітапхана
жүйесі» мемлекеттік
мекемесі
1. Аумақты
көркейту және
тазарту бойынша
жұмыстарды
жүргізуге көмек
көрсету
2. Кітап қорын қалпына келтіру, техникалық өңдеуге көмек көрсету
17000
шаршы метр
18480 құжат
4
Ақмола облысы «Көкшетау
қаласы әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
75000 құжат
5
Көкшетау қаласы «Красный
Яр селолық әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
1. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
2.Үйлерді аралау
43200 құжат
3220 үй
6
«Көкшетау қаласының
Станционный поселкесі
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
2. Үйлерді аралау
8900 құжат
698 үй
7
«Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі Ақмола
облысы Әділет
департаментінің Көкшетау
қаласының әділет
басқармасы» мемлекеттік
мекемесі
1. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
16000 құжат
8
«Көкшетау қаласының жер
қатынастары бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
9000 құжат
9
«Көкшетау қаласының
сәулет және қала құрылысы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі
1. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
15600 құжат
10
«Көкшетау қаласының
тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
11000 құжат
11
«Көкшетау қаласының білім
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі
1. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
8000 құжат
12
Көкшетау қаласы Красный
яр селолық округі әкімі
аппаратының жанындағы
«Көкше» мәдениет үйі
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорны
1. Аумақты
тазалау және
жайластыру
бойынша
жұмыстарды
жүргізуге көмек
көрсету
2. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
249600
шаршы метр
12300 құжат
13
Көкшетау қаласының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі жанындағы
«Достар» мәдениет сарайы
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорны
1. Аумақты
тазалау және
жайластыру
бойынша
жұмыстарды
жүргізуге көмек
көрсету

1. Оказание помощи
в проведении работы
по благоустройству
и очистки
территории,
озеленение города
2880000
квадратных
метров
2
Государственное
коммунальное предприятие на
праве хозяйственного
ведения «Тазалык» при
отделе
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог города Кокшетау
1. Оказание помощи
в проведении работы
по благоустройству
и очистки
территории,
озеленение города
989000
квадратных
метров
3
Государственное учреждение
«Городская
информационно-библиотечная
система» отдела культуры и
развития языков города
Кокшетау
1. Оказание помощи
в проведении работы
по благоустройству
и очистки
территории.
2. Реставрация
книжного фонда,
оказание помощи в
технической
обработке
документации
17000
квадратных
метров
18480
документов
4
Государственное учреждение
«Аппарат акима города
Кокшетау» Акмолинской
области
1. Оказание помощи
в технической
обработке
документации
75000
документов
5
Государственное учреждение
«Аппарат акима
Красноярского сельского
округа» города Кокшетау
1. Оказание помощи
в технической
обработке
документации.
2. Подворный обход населения
43200
документов
3220 дворов
6
Государственное учреждение
«Аппарат акима поселка
Станционный» города
Кокшетау
1. Оказание помощи
в технической
обработке
документации.
2. Подворный обход населения
8900
документов
698 дворов
7
Государственное учреждение
«Управление юстиции города
Кокшетау Департамента
юстиции Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»
1. Оказание помощи
в технической
обработке
документации
16000
документов
8
Государственное учреждение
«Отдел земельных отношений
города Кокшетау»
1. Оказание помощи
в технической
обработке
документации
9000
документов
9
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и
градостроительства города
Кокшетау»
1. Оказание помощи
в технической
обработке
документации
15600
документов
10
Государственное учреждение
«Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог города Кокшетау»
1. Оказание помощи
в технической
обработке
документации
11000
документов
11
Государственное учреждение
«Отдел образования города
Кокшетау»
1. Оказание помощи
в технической
обработке
документации
8000
документов
12
Государственное
коммунальное казенное
предприятие Дом культуры
«Кокше» при аппарате акима
Красноярского сельского
округа города Кокшетау
1. Оказание помощи
в проведении работы
по благоустройству
и очистки
территории
2. Оказание помощи
в технической
обработке
документации
249600
квадратных
метров
12300
документов
13
Государственное
коммунальное казенное
предприятие Дворец культуры
«Достар» при отделе
культуры и развития языков
города Кокшетау
1. Оказание помощи
в проведении работы
по благоустройству
и очистки
территории.

2. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
115600
шаршы метр
3200 құжат
14
Көкшетау қаласының
әкімдігінің жанындағы
«Көкшетау Жылу»
шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны
1. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
11000 құжат
15
Көкшетау қаласының
прокуратурасы
1. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
14189 құжат
16
Көкшетау қаласы
әкімдігінің жанындағы
шаруашылық жүргізуге
құқылы «Көкшетау Су
Арнасы» мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорын
1. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
8000 құжат
17
«Көкшетау қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі
1. Құжаттарды
техникалық
өңдеуге көмек
көрсету
20000 құжат
кестенің жалғасы
Қоғамдық
жұмыстардың
жағдайы
Сұраныс
Ұсыныс
Қатысушылардың
еңбек ақы
мөлшері
Қаржыландыру
көзі
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
60
60
ең төменгі
жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
75
75
ең төменгі
жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
2
12
2
12
ең төменгі
жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
25
25
ең төменгі
жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
15
5
15
5
ең төменгі
жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
6
4
6
4
ең төменгі
жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
10
10
ең төменгі жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
3
3
ең төменгі жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
6
6
ең төменгі жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
8
8
ең төменгі жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
12
12
ең төменгі жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
10
15
10
15
ең төменгі
жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
6
2
6
2
ең төменгі
жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
10
10
ең төменгі
жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
4
4
ең төменгі
жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
10
10
ең төменгі
жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
Қолданыстағы
заңнамаларға
сәйкес жасалған
еңбек шарттарына
сәйкес
10
10
ең төменгі
жалақының 1,5
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет

2. Оказание помощи
технической
обработке
документации
115600
квадратных
метров
3200
документов
14
Государственное
коммунальное предприятие на
праве хозяйственного
ведения «Кокшетау–Жылу»
при акимате города Кокшетау
1. Оказание помощи
в технической
обработке
документации
11000
документов
15
Прокуратура города Кокшетау
1. Оказание помощи
в технической
обработке
документации
14189
документов
16
Государственное
коммунальное предприятие на
праве хозяйственного
ведения «Кокшетау Су
Арнасы» при акимате города
Кокшетау
1. Оказание помощи
в технической
обработке
документации
8000
документов
17
Государственное учреждение
«Отдел занятости и
социальных программ города
Кокшетау»
1. Оказание помощи
в технической
обработке
документации
20000
документов
продолжение таблицы:
Условия
общественных работ
Спрос
Предложение
Размеры оплаты
труда
участников
Источник
финансирования
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
60
60
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
75
75
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
2
12
2
12
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
25
25
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
15
5
15
5
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
6
4
6
4
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
10
10
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
3
3
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
6
6
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
8
8
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
12
12
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
10
15
10
15
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
6
2
6
2
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
10
10
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
4
4
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
10
10
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Согласно трудового
договора,
заключенного в
соответствии с
действующим
законодательством
10
10
В размере 1,5
от минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет