Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С39-1 "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 5С 9-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 қазанда № 3469 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 44 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 18.04.2013 № 44 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың «Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С39-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-8-118 тіркелген, 2012 жылғы 16-23 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Ауданның 2012 – 2014 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемінде бекітілсін:
1) түсімдер – 999489,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 96493 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2115,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 900881,1 мың теңге;
2) шығындар – 1037624,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7999 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9958 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1959 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -4778 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1003 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 5781 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 41355,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 41355,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2683,6 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 44039,1 мың теңге.»;

"О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С39-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 28 сентября 2012 года № 5С 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 октября 2012 года № 3469. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2013 года № 44)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2013 № 44).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С39-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-118, опубликованное 16-23 января 2012 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 999489,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 96493 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2115,5 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 900881,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1037624,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7999 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9958 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1959 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -4778 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1003 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5781 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -41355,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41355,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 2683,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 44039,1 тысяч тенге.»;

көрсетілген шешімінің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Сақанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  Д.Жұрымбаев
Егіндікөл аудандық мәслихатының

приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Саканов
Секретарь
районного маслихата                        Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                Д.Журумбаев
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2683,6
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1959
022
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
724,6
08
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
44039,1
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
44039,1
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
44039,1
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 5С9-1
шешіміне 2 қосымша
2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
254 288,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
42 541,1
оның iшiнде:
Ауданның ветеринария бөлімі
3 995
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
3 995
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
1 449
Мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
1 449
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 548
Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
14 548
жалақыны ішінара субсидиялауға
2 518
жастар тәжiрибесi
1 045
халыққа жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
10 985
Ауданның білім беру бөлімі
21 689,1
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған Мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
4 897
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия және биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 097
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
800
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
4 239,1
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
12 553
Егіндікөл селосы әкімінің аппараты
400
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңірлердiң экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың iске асыруына ауылдық (селолық ) округтерiнiң жайғасу мәселелерiн шешуiне
400
Алакөл селолық округі әкімінің аппараты
230
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңірлердiң экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың iске асыруына ауылдық (селолық ) округтерiнiң жайғасу мәселелерiн шешуiне
230
Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты
230
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңірлердiң экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың iске асыруына ауылдық (селолық ) округтерiнiң жайғасу мәселелерiн шешуiне
230
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
211 747
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
211 747
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2683,6
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1959
022
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из
местного бюджета
724,6
08
Используемые остатки бюджетных средств
44039,1
01
Остатки бюджетных средств
44039,1
1
Свободные остатки бюджетных средств
44039,1
Приложение 2 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 28 сентября 2012 года № 5С9-1
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
254 288,1
Целевые текущие трансферты
42 541,1
в том числе:
Отдел ветеринарии района
3 995
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3 995
Отдел экономики и финансов района
1 449
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
1 449
Отдел занятости и социальных программ района
14 548
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
14 548
частичное субсидирование заработной платы
2 518
молодежная практика
1 045
обеспечение деятельности центров занятости населения
10 985
Отдел образования района
21 689,1
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
4 897
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
800
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 239,1
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
12 553
Аппарат акима села Егиндыколь
400
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
400
Аппарат акима Алакольского сельского округа
230
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
230
Аппарат акима Узынкольского сельского округа
230
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
230
Целевые трансферты на развитие
211 747
в том числе:
Отдел строительства района
211 747
На развитие системы водоснабжения и водоотведения