2012 жылға арналған Еңбекшілдер ауданының аумағында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 ақпандағы № А-3/74 қаулысы. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 наурызда № 1-10-157 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы № А-4/161 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2012.0515 № А-4/161 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31,37-бабына, «Халықты жұмыспен қамтылуы туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 18-1 бабына, 7-бабы 5-4 тармағына, Қазақстан Республикасының Үкiметiнің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 қаулысымен бекітілген, жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес, Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған Еңбекшiлдер ауданының аумағында әлеуметтiк жұмыс орындары ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған әлеуметтiк жұмыс орындарын ұйымдастыру бойынша жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін:
1) республикалық бюджеттен қаржыландыратын, 1 қосымшаға сәйкес;
2) аудандық бюджеттен қаржыландыратын, 2 қосымшаға сәйкес.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Шаяхметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т.ХАМИТОВ
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 27 ақпандағы
№ А-3/74 қаулысына
1 қосымша
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
Еңбекшілдер ауданының аумағында әлеуметтiк
жұмыс орындарын ұйымдастыру бойынша жұмыс берушiлердің
тiзбесі
Жұмыс берушiсiнiң аты
Қызмет
кердiң маман
дығы, маман
дық
Ұйымдасты
рылатын
жұмыс орындары
ның саны
Айлық еңбек
ақының өлшемi
/тенге/
Жұмыстардың ұзақтығы
/ай/
Мемлекеттік (республи
калық)
бюджетінің есебінен өтелетін орта айлық еңбек ақысының мөлшері, теңге
1
Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
«Балу-2005»
Тракторшы-меха
низатор
10

Об организации социальных рабочих мест на территории Енбекшильдерского района на 2012 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 27 февраля 2012 года № А-3/74. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшилдерского района Акмолинской области 5 марта 2012 года № 1-10-157. Утратило силу - постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 15 мая 2012 года № А-4/161
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 15.05.2012 № А-4/161.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5-4 статьи 7, статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования социальных рабочих мест, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020», Правилами организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставление им мер государственной поддержки, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815, акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места по Енбекшильдерскому району на 2012 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень работодателей по организации социальных рабочих мест:
1) финансируемые из средств республиканского бюджета, согласно приложению 1;
2) финансируемые из средств районного бюджета, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Шаяхметова К.Ш.
4. Данное постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Т.ХАМИТОВ
Приложение 1
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
от 27 февраля 2012 года
№ А-3/74
Перечень
работодателей по организации социальных рабочих мест
на территории Енбекшильдерского района финансируемые
из средств республиканского бюджета
Наименование работодателя
Профессия, должность работника
Кол-во органи
зуемых
рабочих мест
Размер
месяч
ной заработной платы,
(тенге)
Продол
житель
ность работ, (меся
цев)
Размер
месячной заработной платы, который будет компенсирован из бюджета /республи
канский/
(тенге)
1
Товарищество с ограниченной ответствен
ностью «Балу-2005»
Тракторист-механиза
тор
10