2013 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № А-12/592 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 желтоқсанда № 3559 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 2014 жылғы 4 ақпандағы № 01-91 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 04.02.2014 ақпандағы № 01-91 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 57 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар;
2) ұзақ уақыт жұмыс істемеген (бір жылдан көп) азаматтар;
3) мигранттар;
4) азаматтық қызметтен босатылғандар;
5) техникалық және кәсіптік білім беру мекемелерінің бітірушілері;
6) ауырғаннан кейін емделу курсынан өткен, туберкулезбен ауыратын тұлғалар.
2. Осы қаулының орындауын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                   Т.Хамитов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2013 год
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 5 декабря 2012 года № А-12/592. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 декабря 2012 года № 3559. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима Жаркаинского района Акмолинской области от 4 февраля 2014 года № 01-91)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима Жаркаинского района Акмолинской области от 04.02.2014 № 01-91).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц относящихся к целевым группам населения на 2013 год:
1) молодежь в возрасте от 21 года до 29 лет;
2) длительно не работающие (более года) граждане;
3) мигранты;
4) высвобожденные с гражданской службы;
5) выпускники учебных заведений технического и профессионального образования;
6) лица больные туберкулезом, прошедшие курс лечения после заболевания.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                   Т.Хамитов