2012 жылға Бурабай ауданында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы № А-2/54 қаулысы. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 ақпанда № 1-19-219 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 7 наурыздағы № 01-10-188 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 07.03.2013 № 01-10-188 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2 тармақшасына сәйкес, Бурабай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2012 жылға Бурабай ауданында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан астам);
2) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б.Нұрпановаға жүктелсiн.
3. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2012 год в Бурабайском районе
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 26 января 2012 года № А-2/54. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 9 февраля 2012 года № 1-19-219. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Бурабайского района Акмолинской области от 7 марта 2013 года № 01-10-288)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Бурабайского района Акмолинской области от 07.03.2013 № 01-10-288).
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2012 год в Бурабайском районе:
1) лица, длительное время не работающие (более одного года);
2) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев