2012 жылға Бурабай ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 ақпандағы № А-2/106 қаулысы. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 наурызда № 1-19-222 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 мамырдағы № А-5/282 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2012.05.24 № А-5/282 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-4 тармақшасына18-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген, Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 Қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 қаулысымен бекітілген, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдардарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемелекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына сәйкес, жұмыссыздық деңгейін төмендету мақсатында, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бурабай ауданында 2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылсын.
2. Аймақтық еңбек нарығының қажеттігіне сәйкес республикалық бюджеттен өтемақы ұсынумен әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Аймақтық еңбек нарығының қажеттігіне сәйкес аудандық бюджеттен өтемақы ұсынумен әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б. Нұрпановаға жүктелсiн.
5. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев
«Оқжетпес» емдеу-сауықтыру
кешені» акционерлік
қоғамы президенті                          Е.Сәрсебеков
Бурабай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 24 ақпандағы

Об организации социальных рабочих мест в Бурабайском районе на 2012 год
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 24 февраля 2012 года № А-2/106. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 7 марта 2012 года № 1-19-222. Утратило силу - постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 24 мая 2012 года № А-5/282
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 24.05.2012 № А-5/282
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-4 статьи 7, статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования социальных рабочих мест, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, Программой занятости 2020, утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316, Правилами организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815, в целях снижения уровня безработицы, акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места в Бурабайском районе на 2012 год.
2. Утвердить перечень работодателей, организующих социальные рабочие места в соответствии с потребностью регионального рынка труда с предоставлением компенсации из республиканского бюджета, согласно приложению 1.
3. Утвердить перечень работодателей, организующих социальные рабочие места в соответствии с потребностью регионального рынка труда с предоставлением компенсации из районного бюджета, согласно приложению 2.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев
«СОГЛАСОВАНО»
Президент Акционерного общества
«Лечебно- оздоровительный
комплекс «Окжетпес»                        Е.К.Сарсебеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 24 февраля 2012 года