2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қаңтарда № 3584 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 қарашадағы № 01-15/177 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 11.11.2014 № 01-15/177 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 Ақмола облыстық мәслихаттың шешіміне сәйкес Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 12 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7378675,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2060707,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12867,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 109482,1 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5195618,8 мың теңге;
2) шығындар – 7421526,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -27632,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15593,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 43226,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -15218,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15218,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 12.12.2013 № 5С-25/1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздер есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекiтiлсiн:
1) салықтық түсiмдер:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салықтар;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салық;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсiмдер:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа салықтық емес түсімдер.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 января 2013 года № 3584. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11 ноября 2014 года № 01-15/177)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2014 № 01-15/177).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 7378675,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2060707,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12867,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 109482,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5195618,8 тысяч тенге;
2) затраты – 7421526,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -27632,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15593,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 43226,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15218,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 15218,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2013 № 5С-25/1 (вводится в действие 01.01.2013).
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налог на игорный бизнес;
государственная пошлина.
2) неналоговых поступлений:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений;
прочие неналоговые поступления.

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.
4) трансферттердің түсімдері:
облыстық бюджеттен түсетін трансферттер.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдері құрамында республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер мен бюджеттік несиелер осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес есепке алынсын.
4. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдері құрамында облыстық бюджеттің мақсатты трансферттері мен бюджеттік несиелері осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес есепке алынсын.
5. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджетіне 964965 мың теңге сомасында жәрдем қаражаттың көлемі қарастырылғаны есепке алынсын.
6. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде 3226 мың теңге сомасында облыстық бюджетке бюджеттік несиелерінің өтелуі қарастырылғаны есепке алынсын.
7. 2013 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 41500 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. Аудандық мәслихатпен келістірілген тізімге сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде тұрып жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарының еңбекақыларынан және тарифтік ставкаларынан қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың тарифтік ставкаларымен және еңбекақыларымен салыстырғанда аудандық бюджет қаражаты есебінен қосымша жиырма бес пайыз көлемінде белгіленсін.
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

3) поступлений от продажи основного капитала:
продажа земли;
продажа нематериальных активов.
4) поступления трансфертов:
трансферты из областного бюджета.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2013 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2013 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно  приложению 5 к настоящему решению.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета бюджету района в сумме 964965 тысячи тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 3226 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 41500 тысяч тенге.
8. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в аульной (сельской) местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 6 к настоящему решению.

10. Аудандық мәндегі қала, кент, ауылдық (селолық) округтердің 2012 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшіне енедi және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XІІ сессиясының  төрағасы                  Қ.Шаяхметов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ө.Бейсенов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    Ә.Ғазиз
Бурабай аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 5С-12/1 шешіміне 1 қосымша
Бурабай ауданының 2013 жылға арналған бюджеті

10. Утвердить бюджетные программы города районного значения, поселка, аульных (сельских) округов на 2013 год, согласно приложению 7 к настоящему решению.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XII сессии
районного маслихата                        К.Шаяхметов
Секретарь
районного маслихата                        У.Бейсенов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бурабайского района                   Ә.Ғазиз
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1
Бюджет Бурабайского района на 2013 год

12904,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12904,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
44600,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
44600,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7126,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7126,0
III. Таза бюджеттiк кредит беру
-3225,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
3225,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
3225,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
3225,0
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
3225,0
V. Бюджет тапшылығы
3225,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
-3225,0
Бурабай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 5С-12/1 шешіміне 4 қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен берiлетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 12.12.2013 № 5С-25/1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
3 661 528,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 281 278,6
соның iшiнде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21 879,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға
21 879,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 008,0
Жергілікті атқарушы органдарының штаттық санын ұлғайту туралы
7 008,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
295 102,2
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
202 686,0
2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының білім беру дамытудың мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру
9 943,2
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеу
33 445,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыру
38 011,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
11 017,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
862,0
Жергілікті атқарушы органдарының штаттық санын ұлғайту туралы
862,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
47 749,4
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
47 749,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 110,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
4 110,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
904 568,0
Облыстық, аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
904 568,0
Нысаналы даму трансферттерi

12904,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12904,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
44600,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
44600,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7126,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7126,0
III. Чистое бюджетное кредитование
-3225,0
5
Погашение бюджетных кредитов
3225,0
01
Погашение бюджетных кредитов
3225,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
3225,0
06
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета банкам заемщикам
3225,0
V. Дефицит бюджета
3225,0
VI. Финансирование дефицита бюджета
-3225,0
Приложение 4 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2013 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2013 № 5С-25/1 (вводится в действие 01.01.2013).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
3 661 528,6
Целевые текущие трансферты
1 281 278,6
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21 879,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
21 879,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 008,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
7 008,0
Отдел образования района (города областного значения)
295 102,2
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
202 686,0
Реализация Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011–2020 годы
9 943,2
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33 445,0
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
38 011,0
Повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
11 017,0
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
862,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
862,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
47 749,4
На проведение противоэпизоотических мероприятий
47 749,4
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 110,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 110,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
904 568,0
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов
904 568,0
Целевые трансферты на развитие

2 364 671,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
904 960,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің қазандығын салу
259 960,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жол жүйесін дамыту қайта құру және салу (бірінші кезек)
645 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 459 711,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің канализациялық тазарту құрылыстарын салу
500 000,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің су бұру желілерін қайта жаңарту екінші кезең
350 610,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
25 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
5 544,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласы "Балдәурен" республикалық оқыту сауықтыру орталығы республикалық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын сақтық сумен жабдықтау қамтамасыз үшін сумен жабдықтау желілерімен насостық станциясының құрылысы
25 126,0
Щучье-Бурабай курорттық аймағын сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау желілерін салуға және реконструкциялауға
395 350,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучье қаласындағы 900 орындық мектептің құрылысы
158 081,0
Бюджеттiк несиелер
15 579,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 579,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
15 579,0
Бурабай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 5С-12/1 шешіміне 5 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджетінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 06.12.2013 № 5С-24/1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
584 704,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
293 360,2
соның iшiнде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
166,0
Жұмыспен қамту 2020 жол картасын жүзеге асыру шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын және инфрақұрылымды дамыту арқылы жұмыспен қамтуға
166,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22 463,0
Білім беру объектілеріне өртке қарсы iс-шараларды жүргізу
22463,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 135,0
Ұлы Отан Соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
3 750,0
Бурабай ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын және Бурабай ауданының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының студенттеріне оқу ақысын төлеуге

2 364 671,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
904 960,0
Строительство котельной в поселке Бурабай Бурабайского района
259 960,0
Строительство и реконструкция развитие дорожной сети поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области (первая очередь)
645 000,0
Отдел строительства района (города областного значения)
1 459 711,0
Строительство канализационных очистных сооружений поселка Бурабай Бурабайского района
500 000,0
Реконструкция сетей водоотведения второй очереди, поселка Бурабай Бурабайского района
350 610,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
25 000,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 544,0
Строительство насосной станции с системой водоснабжения для обеспечения резервного водоснабжения республиканское государственное коммунальное предприятие республиканский учебно-оздоровительный центр "Балдаурен" в городе Щучинск Бурабайского района Акмолинской области
25 126,0
На строительство и реконструкцию систем водоснабжения, водоотведения и теплоснабжения Щучинско-Боровской курортной зоны
395 350,0
Строительство школы на 900 учащихся в городе Щучинске Бурабайского района Акмолинской области
158 081,0
Бюджетные кредиты
15 579,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 579,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
15 579,0
Приложение 5 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2013 № 5С-24/1 (вводится в действие 01.01.2013).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
584 704,2
Целевые текущие трансферты
293 360,2
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
166,0
На обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020
166,0
Отдел образования района (города областного значения)
22 463,0
Проведение противопожарных мероприятий объектов образования
22463,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 135,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны на расходы за коммунальные услуги
3 750,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Бурабайского района и многодетных семей сельской местности Бурабайского района

1 385,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
254 425,2
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiн күрделі жөндеу
8 199,0
Елді мекендердің көшелерін және автокөлік жолдарын жөндеу
14 482,2
Кәсіпорындарды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
229 062,0
Жұмыспен қамту 2020 жол картасын жүзеге асыру шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын және инфрақұрылымды дамыту арқылы жұмыспен қамтуға
2 682,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
11 171,0
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеу
11 171,0
Нысаналы даму трансферттерi
291 344,0
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
48 844,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
4 984,0
Бурабай ауданы Щучинск қаласындағы ішкікварталдық су құбыры желілерін қайта жаңарту
10 766,0
Бурабай кентінің коллектордың үшінші кезегінің су бұрғыш желілерін және кәріздік сорғы станциясын қайта жаңарту жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын және мемлекеттік сараптамасын әзірлеу
30 000,0
Бурабай ауданы Кенесары ауылының су құбыры желілерін қайта құру
1 559,0
Бурабай ауданының Бурабай кентінің сумен жабдықтау желілерін қайта құру, 3 кезең (орталық бөлім, ұлттық мемлекеттік табиғат паркі және орман шаруашылығы ауданы)
1 535,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
242 500,0
Санаторий Щучинский кентінің қазандығын салу
50 000,0
Щучинск қаласының өтпе жолын қайта құру
109 000,0
Бурабай ауданының "Термо-Транзит" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын жарғылық капиталын ұлғайту
83500,0
Бурабай аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 5С-12/1 шешіміне 6 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
4
04
Білім
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Бурабай аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 5С-12/1 шешіміне 7 қосымша
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің 2013 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 12.12.2013 № 5С-25/1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Барлығы сома,
мың теңге
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер

1 385,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
254 425,2
Капитальный ремонт объектов водоснабжения
8 199,0
Ремонт автомобильных дорог и улиц населенных пунктов
14 482,2
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
229 062,0
На обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020
2 682,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11 171,0
Разработка градостроительной документации
11 171,0
Целевые трансферты на развитие
291 344,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
48 844,0
Реконструкция сетей водоснабжения поселка Бурабай Бурабайского района
4 984,0
Реконструкция внутриквартальных водопроводных сетей в городе Щучинск Бурабайского района
10 766,0
Разработка проектно-сметной документации и государственной экспертизы реконструкция сетей водоотведения третьей очереди коллектора и канализационной насосной станции поселка Бурабай
30 000,0
Реконструкция сетей водоснабжения села Кенесары Бурабайского района
1 559,0
Реконструкция сетей водоснабжения поселка Бурабай Бурабайского района 3 очередь (центральная часть, район государственного национального природного парка и лесхоз)
1 535,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
242 500,0
Строительство котельной поселка Санаторий Щучинский
50 000,0
Реконструкция путепровода города Щучинска
109 000,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Термо-Транзит" Бурабайского района
83500,0
Приложение 6 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 7 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1
Бюджетные программы города районного значения, поселка, сельского округа на 2013 год
Сноска. Приложение 7 в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2013 № 5С-25/1 (вводится в действие 01.01.2013).
Функциональная группа
Всего сумма,
тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера