Ақтөбе қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды анықтау туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 1828 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 шілдеде № 3-1-173 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 3301 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 25.11.2013 № 3301 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі «Сауда қызметін реттеу туралы» Занының 8 және 27 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 «Ішкі сауда Ережесін бекіту туралы» қаулысына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Актобе
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 2 июля 2012 года № 1828. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 июля 2012 года № 3-1-173. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 25 ноября 2013 года № 3301
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 25.11.2013 № 3301.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года «О регулировании торговой деятельности», постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 «Об утверждении Правил внутренней торговли», акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ақтөбе қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орналасатын жерлер осы қаулының 123 қосымшаларына сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Әлімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                   Е. Омаров
Қала әкімдігінің
2012 жылғы 2 шілдедегі
№ 1828 қаулысына
1 қосымша
Жергілікті тауарөндірушілердің қышқыл сүт пен шұжық өнімдерін өткізуге арналған жерлер

1. Определить места для осуществления выездной торговли в городе Актобе согласно приложениям 123 к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алимова К.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                  Е. Умаров
Приложение 1
к постановлению акимата
города Актобе
от 2 июля 2012 года
№ 1828
Места для реализации кисломолочных и колбасных изделий местными товаропроизводителями

Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 10.06.2013 № 1513 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Сауда орындары
1
Кереев көшесі, 2
2
11 мөлтек аудан, 86 («Нектар» сауда үйінің алды)
3
12 мөлтек аудан, 21/1 («Қара Алтын» мейрамханасы ауданы)
4
«Болашақ» мөлтек аудан (№ 133 үйдің ауласы)
5
Ағ. Жұбановтар көшесі, 282 (Ақтөбе мемлекеттік педагогикалық институтына қарсы)
6
Есет батыр көшесі, 91 («Дастархан» супермаркетінің ауданы)
7
Есет батыр көшесі, 110
8
Киселев көшесі, 27 («Арман» сауда үйі ауданы)
9
Курсанттар тас жолы, 16 («Рокос» ЖШС кеңсесінің алды)
10
Ахтанов көшесі, 46 («Тұрсын» сауда үйінің алды)
11
101 Атқыштар бригадасы даңғылы, 14
Қала әкімдігінің
2012 жылғы 2 шілдедегі
№ 1828 қаулысына
2 қосымша
Балмұздақ өткізуге арналған жерлер
Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 10.06.2013 № 1513 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Сауда орындары
1
Ахтанов көшесі, 48 («Санамине» дүкенінің алды)
2
Ахтанов көшесі, 48 (кілттерді жасау дүңгіршегінің маңы)
3
Ахтанов көшесі, 57 («Риол» дүкенінің ауданы)
4
Ахтанов көшесі, 57 («Дина» дүкенінің ауданы)
5
Шернияз көшесі, 56 (газет дүңгіршегінің маңы)
6
Уәлиханов көшесі, 7 («Астана» сауда үйінің маңы)
7
Уәлиханов көшесі, 1 («Дина» дүкенінің маңы)
8
Уәлиханов көшесі, 3 («Құрал-жабдық» дүкенінің алды)
9
Уәлиханов көшесі, 9 («Аққу» сауда үйінің алды)
10
Уәлиханов көшесі, 14 (ұялы байланыс телефондары дүкенінің алды)
11
Гришин көшесі, 20А («Жанар» дүкенінің маңы)
Қала әкімдігінің
2012 жылғы 2 шілдедегі
№ 1828 қаулысына
3 қосымша
Бау-бақша және үй іргесіндегі ауланың өнімдерін өткізуге арналған жерлер
Ескерту. 3 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 10.06.2013 № 1513 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Сауда орындары
1
11 мөлтек аудан («Нектар» сауда үйінің маңы)
2
Есет батыр көшесі, 91 («Дастархан» супермаркетінің ауданы)
3
Киселев көшесі, 27 («Арман» сауда үйі ауданы)
4
101 Атқыштар бригадасы даңғылы, 14
5
Пожарский көшесі, 20 («Гаухар» дүкеніне қарсы)

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 10.06.2013 № 1513 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места торговли
1
улица Кереева, 2
2
11 микрорайон, 86 (перед торговым домом «Нектар»)
3
12 микрорайон, 21/1 (в районе ресторана «Кара Алтын»)
4
микрорайон «Болашак» (во дворе дома № 133)
5
улица Бр. Жубановых, 282 (напротив Актюбинского государственного педагогического института)
6
улица Есет-батыра, 91 (район супермаркета «Дастархан»)
7
улица Есет-батыра, 110
8
улица Киселева, 27 (район торгового дома «Арман»)
9
Курсантское шоссе,16 (перед офисом ТОО «Рокос»)
10
улица Ахтанова, 46 (перед торговым домом «Турсын»)
11
проспект 101 Стрелковой бригады, 14
Приложение 2
к постановлению акимата
города Актобе
от 2 июля 2012 года
№ 1828
Места для реализации мороженого
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 10.06.2013 № 1513 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места торговли
1
улица Ахтанова, 48 (перед магазином «Санамине»)
2
улица Ахтанова, 48 (возле киоска для изготовления ключей)
3
улица Ахтанова, 57 (в районе магазина «Риол»)
4
улица Ахтанова, 57 (в районе магазина «Дина»)
5
улица Шернияза, 56 (возле газетного киоска)
6
улица Уалиханова, 7 (возле торгового дома «Астана»)
7
улица Уалиханова, 1 (возле магазина «Дина»)
8
улица Уалиханова, 3 (перед магазином «Құрал-жабдық»)
9
улица Уалиханова, 9 (перед торговым домом «Акку»)
10
улица Уалиханова, 14 (возле магазина сотовой связи)
11
улица Гришина, 20А (возле магазина «Жанар»)
Приложение 3
к постановлению акимата
города Актобе
от 2 июля 2012 года
№ 1828
Места для реализации дачной продукции и продукции приусадебных участков
Сноска. Приложение 3 в редакции постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 10.06.2013 № 1513 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места торговли
1
11 микрорайон (возле торгового дома «Нектар»)
2
улица Есет-батыра, 91 (район супермаркета «Дастархан»)
3
улица Киселева, 27 (район торгового дома «Арман»)
4
проспект 101 Стрелковой бригады, 14
5
улица Пожарского, 20 (напротив магазина «Гаухар»)