Ырғыз ауылдық округі, Ырғыз ауылының көшесіне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 21 ақпанда № 3-5-154 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтініндегі "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің 21.09.2016 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және халқының пікірін ескере отырып Ырғыз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ырғыз ауылдық округінің Ырғыз ауылының көшелеріне төмендегідей атаулар берілсін.
1) Астана көшесі;
2) Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 20 жыл көшесі.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз ауылдық округінің әкімі: ҚЫЗБЕРГЕНОВ Н.

О наименовании улиц села Иргиз Иргизского сельского округа
Решение акима Иргизского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 23 января 2012 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Актюбинской области 21 февраля 2012 года № 3-5-154
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық", "селосының" заменены словами "ауылдық", "ауылының", текст на русском языке не меняется решением акима Иргизского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 21.09.2016 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" с учетом мнения населения аким Иргизского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить нижеследующие названия улицам села Иргиз Иргизского сельского округа:
1) улица Астана;
2) улица Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 20 жыл;
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней дней после его первого официального опубликования.
Аким Иргизского сельского округа: Н. Қызбергенов