Қос Естек ауылдық округінің көшелерін атау және қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Қос Естек ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 15 маусымдағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 маусымда № 3-6-145 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің қазақ тіліндегі деректемелеріне өзгерістер енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Қос Естек ауылдық округі әкімінің 10.11.2020 № 38 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4)тармақшасына сәйкес, және тұрғындардың пікірін ескере отырып, Қос Естек ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қос Естек ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
"Киров" көшесін "Абай" атындағы көшесіне;
"Потемкин" көшесін "С.Вавилов" атындағы көшесіне;
"Октябрьская" көшесін "Д.Қонаев" атындағы көшесіне;
"Нагорная" көшесін "Шали Балниязов" атындағы көшесіне;
"Советская көшесін "Ә. Молдағұлова" атындағы көшесіне;
"Ленина" көшесін "Д.Шампиев" атындағы көшесіне;
"Новая" көшесін "Сабыр Рақымов" атындағы көшесіне;
"Заводская" көшесін "Астана" көшесіне;
"Набережная" көшесін "М.Маметова" атындағы көшесіне;
"Чапаев" көшесін "Бірлік" көшесіне;
"Чкалов" көшесін "М.Әуезов" атындағы көшесіне;
"Фрунзе" көшесін "Қ.Сәтпаев" атындағы көшесіне;
"М.Горького" көшесін "А.Жұбанов" атындағы көшесіне;
"Мира" көшесін "Бейбітшілік" көшесіне;
"Джамбула" көшесін "Жамбыл Жабаев" атындағы көшесіне;
2. 2. Қос Естек ауылының көшесіне төмендегі атау берілсін:
Әбілқайыр хан көшесі.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Қос Естек ауылдық округі әкімінің 10.11.2020 № 38 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Қос Естек ауылдық округі әкімінің жетекші маманы А.Ахметоваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қос Естек ауылдық
округі әкімінің м.а.
А. Ахметова

О наименовании и переименовании улиц Кос-Истекского сельского округа
Решение акима Кос-Истекского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 15 июня 2012 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 26 июня 2012 года № 3-6-145
Сноска. В реквизиты решения на казахском языке внесено изменения, текст на русском языке не меняется решением акима Кос-Истекского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 10.11.2020 № 38 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, исполняющий обязанности акима Кос-Истекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Кос-Истек:
улицу "Кирова" в улицу имени "Абая";
улицу "Потемкина" в улицу имени "С.Вавилова";
улицу "Октябрьская" в улицу имени "Д.Кунаева";
улицу "Нагорная" в улицу имени "Шали Балниязова";
улицу "Советская" в улицу имени "А.Молдагуловой";
улицу "Ленина" в улицу имени "Д.Шампиева";
улицу "Новая" в улицу имени "Сабыра Рахимова";
улицу "Заводская" в улицу "Астана";
улицу "Набережная" в улицу имени "М.Маметовой";
улицу "Чапаева" в улицу "Бирлик";
улицу "Чкалова" в улицу имени "М.Ауезова";
улицу "Фрунзе" в улицу имени "К.Сатпаева";
улицу "М. Горького" в улицу имени "А.Жубанова";
улицу "Мира" в улицу "Бейбитшилик";
улицу "Джамбула" в улицу "Жамбыла Жабаева";
2. Присвоить следующее наименование улице села Кос-Истек:
улица Абылхаир хана;
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением акима Кос-Истекского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 10.11.2020 № 38 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль по исполнению данного решения возложить на ведущего специалиста акима Кос-Истекского сельского округа Ахметову А.Т.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
И.о. Акима Кос-Истекского
сельского округа
А. Ахметова